• Nino Bule
    13.8k
    Ode biuk u lafc, dodajmo ga u jos jedan u nizu propali generacijski talent
  • Efes Pilsen
    8.4k
    :gasp: Ja ne mogu vjerovat.. LA s 21 godinom, pa prerano se oprostio od ozbiljnog nogometa :lol:
  • SAS1987
    14.7k
    Ne mogu vjerovati da su prodali največi projekt kluba u Los Angeles :lol: Idem čitati što piše jedini dalmatinski medij kojeg volim čitati, grupa "DOLI UDRUGA NAŠ HAJDUK !" :lol:
  • Nino Bule
    13.8k

    Jako slabo se razvija, cak bi rekao da nazaduje, pitanje je kolke pare ce on tamo dobit ako je hajduk dobio 6 mil + 2 kroz moguce bonuse. Mozda mu je bolje se osigurat i uzet tamo neki suludi ugovor nego zavrsit ko antonio marin.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jaci je on igrac od Marina, ima problem s glavom i plivanjem, ali lopta mu se ljepi za nogu, brz, tehnika.. Jedan od perspektivnijih igraca U21.. Ja ne mogu vjerovat..
  • Captain America
    17.7k
    Boli ga briga. Malo nogometa, malo Hollywooda, malo se zaleti na utakmice ostalih LA ekipa i živi život. Imat će sigurno nekih milijun i pol plaću ako su ga tolko platili.
  • SAS1987
    14.7k
    Mozda mu je bolje se osiguratNino Bule

    Bilo bi im bolje prodat Biuka makar za nešto manje novca u neki europski klub o kojem bi imao potencijal da se razvije. I zbog tih 20% i zbog klubskog ugleda. Tko će te na transfermarktu shvačati ozbiljno kad prodajaš najveće talente u Los Angeles?
  • Tom vg
    1.1k
    Bomba, da. Skupili su za plaće
  • Nino Bule
    13.8k

    Ma sto se tice hajduka ovo je kriminalan transfer, ja govorim iz njegovog kuta zasto se mozda odlucio za mls.
  • Nino Bule
    13.8k
    Blefko prico price da je odbio 14 milijuna od citya za biuka a sad ga uvalili u ameriku, komedija.
  • Captain America
    17.7k
    Inače mi smo prodali Franjića za iste novce :rofl: I onda ovi dolje maštaju da smo na našoj razini.
  • BBBaranja
    2.5k
    Ja opet mislim da je ovo za sve njih win win situacija..
    Oni su došli do prijekopotrebnih para,mali je potpisao vjerojatno dobaar ugovor..
    A da me je nešto oduševio u tih par navrata što sam ga gledao pa i nije baš..
  • Nino Bule
    13.8k

    Dva glavna eksponata si prodao u lask i mls, kratkorocno im je dobar posao jer si izmuzo maks love ali velik je to udarac na ugled kluba, od klubova koji ce htjet trgovat s tobom do menadzera koji ce razmislit tri put hoce li dovest talentiranog igraca u split
  • Crusades1986
    12.5k
    Otišao na work and travel, a vi se rugate
  • Efes Pilsen
    8.4k
    LA(SK).. majko mila, a oba igraca su mi parila kao generacijski talenti u utakmicama mladih kategorija, Biuk je cak i dosta pokazao u svojoj prvoj seniorskoj polusezoni. Kako oni od njega nisu uspjeli napravit nista meni i dalje nije jasno. Mali uz sebe ima Livaju koji dijeli asistenije kao rukom, nisu ni tako mlada ekipa da bi ga se gusilo i pritiskalo za lose rezultate i unatoc tome fritula..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.