• miro
    4.5k
    Ivanušec ako napikon proigra može nam dat dodatnu dimenziju, Kleinhessler ne može. Uostalom, Luka je domaći i ne bih nikad dao minute Laszlu prije nego njemu
  • lucky luciano
    310
    Bezveze. Kupujemo ga samo da ne ode u Hajduk. Pored zdravih Ivanušeca i Baturine ne znam što drugo pomisliti.
  • flexXy
    2.3k
    Ivanusec nije ofenzivni vezni jer je potpuno bezopasan po gol a mali Baturina mora pod hitno u teretanu jer se vidjelo da na najvisoj razini nemre bez fizikalija. Laszlo bi bio odmah pojacanje jer profilom odgovara Petku i Orsicu. Imao bi ulogu slicnu kao Olmo.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Lik je za Madarsku odradio nevjerojatne defanzivne role na Euru. Kompletan je veznjak, bez potrebe za prilagodbom i donosi prijeko potrebnu sirinu. Ja cu opet ponovit, tresemo se na pomisao ozljede Misica, Ademi vise ne moze 90 minuta, mladi igraci su preodredeni za punjenje blagajne. Ne vidim zasto bi Laszlo u ovom trenutku bio visak ili "samo da ne ode u Hajduk". Cacic je rekao da mu treba veznjak ili lijevi bek, po mogucnosti oboje. Lijevog beka nema na vidiku, to je buducnost za Ljubicica i to je to..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni je Laszlo dobar transfer. Za HNL je elitan, može pokrit više pozicija u veznom redu, jak na lopti i dat će nama najbolje igračke dane, a mi njemu ugovor života. U tom kontekstu, nije jedan od onih za koje će se nakon 6 dobrih mjeseci odma očekivat transfer ( što je sasvim razumljivo slučaj kod svih mladih nada, a Ivanušecu u ovom trenu možda i korak koji je već trebao doći) već je lik na kojeg ćemo vjerojatno računat i kroz 3-4 godine ako se pokaže dobrim
  • The Undertaker
    5.5k
    Laszlo je odličan transfer u kontekstu da se za njega ne treba platiti odšteta. Jedan od rijetkih HNL igrača koji je odmah pojačanje. Nije da nam nužno treba ali ako se otvorila prilika zašto ne.
  • NORTE
    11.6k
    Ademi na klupu, Laci na teren?
  • The Undertaker
    5.5k
    Ne bih se začudio i da ga kupimo i ostavimo u Osijeku ovu polusezonu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ademi u rotaciju. Na treneru je da procjeni u kojim utakmicama treba startat, u kojima pocet s klupe. Vidljivo je bilo ove polusezone da ne moze svih 90 minuta.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Onda ga nećeš kupiti, ugovor mu istječe za pola godine. Može se sad s njim potpisati, a dolazi ovamo po isteku ugovora s Osijekom.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Ivanušec potpuno bezopasan po gol? Koje utakmice ti gledaš?
  • xyz
    840
    Nemamo ga što kupovati i ostavljati u Osijeku kad mu ističe ugovor... Znači, ako se dovodi, onda se dovodi sada i isplati neka simbolična odšteta jer ima samo 6 mjeseci ugovora ili dolazi besplatno na ljeto. Ja sam za transfer jer je polivalentan, iskusan, trkački dobar, ima i vrlo dobar udarac...
  • Nino Bule
    13.9k

    Ivanusec je 10ka s valjda najmanje doprinosa u zadnjoj trecini, i s asistencijama se muci, o golovima da i ne pricamo.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kako mislis svasta, pa ja sam ga cuo prije ove sezone da je i u intervjuima rekao da mora na tome radit i vidilo se na pocetku sezone da je vise poceo rjesavat situacije kad je blize golu, odigrao vrlo dobro protiv sibenika kad se bosko polomio, i nakon toga opet nista. Lacika u osijeku koji ove sezone nije briljirao 6 golova, ivanusec 2 u rekordnoj hnl sezoni dinama, i to je ivanusec igrao sigurno isto minuta koliko i laszlo. Naravno nije sve u g+a, ali vrlo ocito je nekonkretan u zavrsnoj trecini, to mu je uvijek bio problem jos je sad pao dramaticno u formi i ostale stvari koje je dobro radio sad nisu na razini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions