• Orc123
    8.2k
    Ma uopce ne dvojim da bi radje gledao orsu nego ojedu ali da nam fale dva kapitalna igraca na dvije pozicije fale nam. Znaci l. Bek i desno keilo i onda bi stvarno bili nenadjebivi. Mozda se moglo probati vratiti brekala ali i on nije isto pkkazao neku emociju prema klubu. L. Beka def. Treba traziti vani jer osim sose i barisica mi u hrv nemamo nista a da bi bilo pojacanje. Zamislite da imamo jednog orsu i na desnoj strani, pa bili bi strah i trepet i u europi.
  • dinamo vitez
    336
    Mislim da bi eventualnim dolaskom Kleinheislera jednim udarcem ubili dvije muhe - odmah bi imali sređenu rotaciju u veznom redu s njim, Mišićem, Ademijem, Bulatom i Baturinom + Ljubičić bi mogao igrati na lijevom beku (a i Bočkaj se u 3-5-2 tu dobro snalazi, za HNL svakako nema problema) a Ivanušec bi se mogao vratiti na poziciju desnog krila gdje je znao dobro odigrati.

    U tom slučaju samo još dovedemo jednog stopera i mislim da smo dobro pokriveni i za iduću sezonu.
  • Zagi
    7.9k
    Rađe bi Špikiću dao još sezonu nego opet maltro Ivanušeca na krilu.
    Dečko je kopija Kove i treba imati istu ulogu. Na srednjeg veznog i neka trči tam. Čim se približi golu, zaboravi igrati nogomet.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Prijava protiv Nadzornog odbora GNK Dinama

    Poštovani članovi Zone, s obzirom na ove sramotne igre prijestolja koje se događaju u našem klubu, ajmo im još malo zakomplicirati stvari. Počet ćemo s prijavom protiv Nadzornog odbora, odnosno protiv čovjeka koji je prije 10ak godina rekao da si osnujemo svoj dinamo jer je ovaj kakti njihov. Tako su se i ponašali krađom nekoliko stotina milijuna kuna iz kluba, a vrli NO o tome ništa nije znao ili je šutio. Ne treba im uzeti za zlo jer ipak u NO sjede biolog, arhitekt i stomatolog. Što bi oni mogli znati o financijskim tokovima!?
    Molimo isključivo članove kluba da pošalju prijavu u nastavku, na način da upišu svoje ime i prezime te broj sa članske iskaznice te pošalju mail na mail adrese koje ćemo navesti u nastavku. U naslov maila stavite "Prijava protiv Nadzornog odbora GNK Dinama"
    Ovo je samo početak. Dosta ste nas jebali, sad ćemo malo mi vas.









    Poštovani,


    Ja, IME I PREZIME kao član Dinama (broj članske iskaznice 123456789) prijavljujem predsjednika Nadzornog odbora Miroslava Rozića i članove nadzornog odbora Nikolu Polaka i Andreja Menigu zbog kršenja procesa i uloge Nadzornog odbora sukladno Statutu Dinama.



    Sukladno Statutu Dinama, članak 44. kao članu Dinama molim da mi se dostavi poslovnik Nadzornog odbora.

    Nadalje, Nadzorni odbor sukladno članku 41., stavak 1. „skrbi o provođenju odredbi Statuta i općih akata kluba, financijskom poslovanju kluba te raspolaganju njegovom imovinom“.

    S obzirom da je Nadzorni odbor održao treću sjednicu 22. prosinca 2022. godine, kao jedina točka dnevnog reda bila je: 1. Provedba odredbi Statuta i općih akata kluba



    A) Sukladno navedenom i točci 2. Zaključka NO-a, molim informaciju kako je Nadzorni odbor mogao donijeti bilo kakav zaključak o provođenju odluka Skupštine ukoliko nije zapisnik Skupštine napravljen i verificiran što implicitno podrazumijeva odluku NO-a bez pravnog temelja u vidu dokumenta Skupštine čime se sama uloga Nadzornog odbora degradira.

    B) Nadalje, zaključak Nadzornog odbora o ulozi Izvršnog odbora u kojem se navodi kako je tematika imenovanja sportskog direktora u kontradiktornosti odnosno Izvršni odbor nema ovlasti za donošenje takve odluke pozivajući se na članak 36. Statuta – s obzirom da članak 36. Statuta u svom stavkama navodi:
    1. Izvršni odbor svoje poslove obavlja na sjednicama koje saziva predsjednik Izvršnog odbora ili član Izvršnog odbora kojeg odredi predsjednik
    2. Izvršni odbor odlučuje većinom glasova nazočnih članova pod uvjetom da je na sjednici prisutna natpolovična većina svih članova



    Navedeni zaključak br. 1 koji se odnosi na stav Nadzornog odbora o imenovanju sportskog direktora je besmislen s obzirom da navedena tematika koja se odnosi na Skupštinu nema nikakve veze sa člankom 36. koji je isključivo vezan za to tko saziva sjednice Izvršnog odbora te o kvorumu i broju glasova Izvršnog odbora.

    C) Članak 15. Statuta Dinama navodi kako su prava članova pod stavkom 3. „Biti pravodobno obavještavani o radu kluba i njegovim tijelima na način propisan Statutom, posebnim aktima i odlukama Uprave.
    S obzirom da u navedenom zapisniku NO-a nigdje se ne navodi kako ću ja kao član kluba biti pravodobno obavješten te je zapisnik NO-a poslan svim medijima (što se navodi u zapisniku), zbog djelovanja kontra članka 15. tražim da se Nadzorni odbor smijeni jer nisam dobio informaciju kao član kluba dok su interni dokumenti poslani svim medijima.
    D) Članak 16., stavak 3. govori kako su dužnosti i odgovornosti članova „suzdržavanje od ponašanja i radnji koje štete klubu i njegovu ugledu“ – smatram kako javno objavljivanje internog dokumenta (zapisnik NO-a koji sukladno točkama A i B pravno nije valjan) dovodi u pitanje funkcioniranja kluba te potencijalno štete poslovnom i društvenom ugledu kluba.
    E) U Zaključku br. 4, Nadzorni odbor skreće pažnju na smjenu člana Uprave, no s obzirom na nedostatak zapisnika – ne navodi se činjenica kako smjena člana Uprave nije bila na dnevnom redu Skupštine, nije se glasalo o proširenju dnevnog reda te samim time navedena odluka je ništavna, odnosno Nadzorni odbor svjesno donosi zaključak o tematici koja nije bila na dnevnom redu da bi se o njoj uopće raspravljalo.



    S obzirom na gore navedene točke, molim da se provedu svi procesi sukladno Statutu i poslovnicima te se isključi kompletni Nadzorni odbor i bira novi s ciljem kvalitetnije skrbi o proveđenju odredbi Statuta, općih akata kluba, financijskom poslovanju kluba te raspologanju njegovom imovinom.



    Unaprijed zahvaljujem i sve najbolje povodom nadolazećih blagdana.



    S poštovanjem,
  • Krizy
    44.2k
    Kostur ekipe cine momci dovedeni od prije 3 i vise godine ili momci iz vlastite akole. Znaci mi u 2sezone nismo doveli igraca koji cini taj kostur. To su cinjenice....Orc123

    Kostur čini par igrača a ne svih 11.
    I ne možeš dovesti svaki prijelazni rok nekoga tko čini taj kostur ako si uspio zadržati kostur koji čine Livaković, Ademi, Mišić, Oršić, Petković.
    Prodajemo mlađe za odličan novac a nadogradimo baš kako treba. Slažem se s tobom da bi bilo dobro dovesti desno krilo i lijevog beka, ali zbog toga pljuvati transfer politiku nema nikakvog smisla.
  • Jurki
    11.8k
    bas to nema smisla pljuvanje transfer politike jer smo prosli prijelazni rok kupovali ciljana i odlicna pojacanja. Ljubo se pokazal jackpot, Drmic je zestoko krenul pa se malo zgubil al opet solidno. Bosko super krenul al je dosla ona nesretna ozljeda,
    To kaj se nije dopeljal lijevi bek.. jebiga pa znamo svi da su dobri lijevi bekovi jako skupa roba. A vidli smo na primjeru Bjorkana da se igracima bas i nejde u ovu farmersku ligu.
    I da nadodam rijesili smo se balasta, koji je isušival klupsku blagajnu. Dal se moglo bolje? Pa moglo se, ali ovo nije football manager.
  • Eduardo
    20.4k
    Frajer spominje Emrelija u kontekstu mogućeg odlaska u Tursku, ali ne navodi klub.
  • xyz
    840
    U SN navode da Laslo ne želi prihvatiti 300K eura po godinu i da je bliže odlasku...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ako im je to vrh po placama onda je i realno da ce gubit igrace i od HNL konkurencije. Hajduk mu moze obecat vise, Dinamo platit.
  • Zagi
    7.9k
    Hajduk mu moze obecat viseEfes Pilsen

    :rofl:
  • Zagi
    7.9k
    Iako solidan igrač, meni se čini da bi se na njega išlo prvenstveno da besplatan ne ode u tovarland.
    Legitimna taktika kad imaš monopol, samo se bojim da se malo previše postaruje momčad.

    Svojom kvalitetom nam može biti maksimalno rotacijski igrač.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ne znam bas, mi moramo bit realni kad su kapaciteti Ademija u pitanju. Njegov status ne smije bit upitan, ali se minutaza mora dozirat. Kad dodas da nam je panika svaki puta kad Misica nema, a Laszlo je upravo taj tip igraca. Ja mislim da bi on nama legao savrseno za rotaciju, iskusan veznjak koji je nastupao jako dobro na Euru, dobra tehnika, pluca, agresivan.
  • BBBaranja
    2.6k
    U Osijeku kruži priča iz kluba da Laszlo do ljeta seli na tribine ako ne potpiše novi ugovor.
    Da ga se neće prodavati,pogotovo HNL konkurentina.
  • Olmic
    3.7k
    Mislim da ulazne transfere do daljnjeg mozemo zaboravit, a i izlazni su neizvjesni jer ih tko nema amenovat. Samo da se ovo ne odrazi na svlacionicu…
  • Armagedon13
    959
    Uprava kluba ima tri člana,a predsjednica je Vlatka,nije pandur sam mogao stopirat transfere.Ako sportski direktor iskaže želje vlada će mu odobrit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions