• Krizy
    44.2k
    Sa igračima iz Hrvatske i BiH živimo najljepše sezone u povijesti kluba pa bih te molio da ih prestaneš podcjenjivati.
    Dok su igrali Ibáñez, Carlos i ostali svi su nas punili.
    Nisam protiv toga da imamo par stranaca ali tako pisati o domaćim igračima je jadno.
  • Infinity
    16.5k
    Rezultati su ogledalo transfera, a gle cuda, Dinamo je bolji nego ikad otkad dovodimo igrace iz granica Hrvatske i Bosne. Mozemo se porediti s rezultatima ekipe koja je devedesetih igrala dvije grupe Lige prvaka. Gle cuda, i tu su ekipu cinili igraci iz Hrvatske i Bosne. Zivjela Hrvatska! Zivjela Bosna!

    Naravno da bi ja prvi bio sretan da je dosao Ojeda, ali ovih par sezona nema potrebe da pljujemo transfer politiku. Naravno da moze bolje, al Dinamo je rezultatski jako napredovao, napreduje i dalje i smatram da mozemo barem biti tihi ako vec necemo nekoga da hvalimo. Pljuvati nema potrebe, pogotovo ne na nacin na koji ti to radis.

    Sto se tice njegovih brojki u novoj ligi. Decko je otisao iz nogometno jace u slabiju ligu. Bit ce promasaj ako mu brojke ne budu jace nego ikad.
  • Captain America
    17.8k
    Možemo mi sprdat Dalića zbog cringe hashtaga "obitelj", ali kemija i obiteljski odnosi su ključni za postić uspjeh u kolektivu. Misliš da bi dečki ginuli jedni za druge da nisu ekipa i da se ne druže van kluba? Also, govore svi istim jezikom u svlačioni što je jako bitno, a znaš kako je zeznut naš jezik ha naučit strancima. Potuku se Petko i Livi na treningu pa su već nakon treninga ko da ničeg nije bilo. Sigurno bi se stranac i naš igrač tako brzo izmirili. Eno ti Komnenov story kako su on, Ademi i Rile objašnjavali reprezentativcima kako rješit Brazil. Prvo trebamo naše (ex-yu) igrače dovest pa ako nema dovoljno dobrih okrenut se strancima.
  • Orc123
    8.2k
    Ne dvojim uopce da treba dovesti sve sto valja na ovim prostorima ali za razumne cifre, a to kod nas nije bio slucaj. Ali samo jedno pitanje. Recite mi jednog igraca a da smo ga doveli u zadnje dvije sezone a da je postao kostur ekipe ili standardni clan prvih 11, tj. Pojacanje!?
  • marcio amoroso
    36.8k

    Boško Šutalo, Robert Ljubičić, Josip Mišić vrhunska pojačanja.
  • Orc123
    8.2k
    Bosko sutalo odigrao par utakmica i ozlijedio se, nikako ne cini kostur ekipe, Ljubo na poziciji koju igra definitivno nije pojacanje vec je samo krpa, a josip misic je dosao prije 3 godine tako da...
  • Orc123
    8.2k
    Kostur ekipe cine momci dovedeni od prije 3 i vise godine ili momci iz vlastite akole. Znaci mi u 2sezone nismo doveli igraca koji cini taj kostur. To su cinjenice....
  • Captain America
    17.8k
    Josip je 19.10.2020. došao na posudbu, a lani kupljen. Marcio je sve dobro rekao.

    Josip Šutalo je iz naše škole. Ivanušec ti ulazi u 3 godine i sam kostur.
  • Orc123
    8.2k
    Napisao sam da kostur ekipe cine igraci dovedeni od prije i iz vlastite skole. Kako god, Misicu su proslw vec 2g od kad je u dinamu. Mislim da samu poantu shvacate? Gdje bi nam kraj bio da se je kvalitetnije i pametnije ulagalo u pojacanja. Zamislite da smo na kostur doveli jos 2 prava kapitalca...ali nismo...jer? Previse ljudi oko dinama mora omastiti brk prilikom ulaznih i izlaznih transfera. Klub rekordno posluje u 2 godine za redom a mi jedva da smo u ikakvom plusu!? Zar ne bi bilo logicno onda da smo doveli barem 2-3 kapitalca da nadogradimo ekipu i prosirimo kostur sa tim novcima?
  • Captain America
    17.8k
    Svaka firma će sredit financije kako bi bili u minimalnom plusu jer će te država oderat za porez. Mi smo imali jedan slabiji prijelazni rok u kojem si doveo Špikića kojeg sad jedan Nenad Bjelica želi vidit u repki, Bulata za kojeg su se tukli ozbiljni inozemni klubovi i Nevistića koji je bio logična zamjena ako prodaješ Livija. Sad to izgleda previše love, vidit ćemo ako Livi ode jel previše bilo. Ostaje ti banana transfer Štefulja. Čabraja je doveden iz već poznatog razloga.

    Nije baš tako loše ko što želiš predstavit. Nas je lani najviše zeznuo transfer Jakića koji je zapeo ko Rus na mjesec da ode u Eintracht par dana prije kraja roka i Krznar koji se usro Islanđana pa je odveo prvu ekipu drito s Europskog tamo na uzvrat. Uskoro su došle ozljede i znamo što se dalje događalo.

    Nije to tako lako dovest igrača iz inozemstva da ti dođe odigrat na ovoj ruini u ovakvom kršu od lige 36 utakmica i tek 15ak u Europi. Mikić je prije 3 tjedna rekao da su ponudili odlična primanja Asanu pa ovaj nije htio ni čut doć u Hrvatsku. Bjorkan nas je isto odbio, Doekhi isto. Ne možeš nekog bičem natjerat da dođe ako ne želi. Sviatchenka nije klub pustio. Tako mogu i navijači Burnleya reći svom klubu da su nesposobni jer kako nisu Oršu uspili dovest.

    Zločesto je reći klubu koji je uz RBS (uz duplo manji budget) najjači van liga petice da ima lošu transfer politiku. Ovo je stvarni život, a ne FIFA pa da si izabereš igrača po potentialu sa sofifa.com i da si siguran da ćeš ga dobit i da će ostvarit sav potencijal.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Here we go again, Orc123's on fire.
  • Patak
    2.9k
    Najveće uspjehe smo doživjeli kad smo dovodili igrače iz RH i BiH, a doživjeli smo pad kad smo krenuli sa kupnjom većeg broja stranaca izvan tog bazena. Mislim da moramo proširiti i doseg na Sloveniju, Makedoniju i Austriju, možda Madžarsku u većoj mjeri nego do sad. Igrače izvan našeg bazena samo ako su neke specijalne prilike kao Olmo ili tako nešto. Ojeda je bio preskup što se sad vidi po transferu, kad smo ga promatrali bio je statistički razina Jakoliša.
  • Zagabria
    253
    Rađe bi u klubu nekog domaceg poput Orše nego ojede kojeg boli kurac di je došo samo mu je odskocna daska za dalje.
  • Dautbegović1
    92

    Bitan je karakter igrač,pogledaj samo primjer Jakića,zajunio je na prvu ponudu.
  • Zagabria
    253
    Ali je ginuo dok je bio tu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions