• Kwedi
    3.8k
    Bil je plan za Livu, ko zamjenu Grbića iz Lokse dopeljati. Al njemu ko tovaru se ne ide baš u Maksimir, a i navodno ga neki španci zakaparili...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Pa da stoji Čondrić ja bi se tresao od prve do zadnje minute :scream:
  • Eduardo
    20.3k
    Bil je plan za Livu, ko zamjenu Grbića iz Lokse dopeljatiKwedi

    Bolje Šemper onda vratiti.
  • Hipo
    406
    Bolje Šemper onda vratitiEduardo

    Više autogolova je zabio od prosječnog braniča...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Šemper nije baš bil najsigurniji na golu?
    Jel se kaj pokazao u Italiji?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dodatak

    10 utakmica 14 primljenih golova 3 puta čista mreža
  • marcio amoroso
    36.6k
    Heinz Lindner je slobodan. Bio je sa Bjelicom u Austriji i dobar je golman.
  • Eduardo
    20.3k
    nisam neki njegov fan, ali imam osjećaj da je on uz Cicu bio žrtveno janje u debitantskoj sezoni.

    Hrvatski golman na posudbi iz zagrebačkog Dinama jedina je svijetla točka u tužnoj sezoni Chieva. Već u prvoj prvenstvenoj utakmici, porazu 1:2 od Lazija, obranama je nagovorio vodstvo kluba da mu produlji posudbu na još jednu sezonu. Za vikend je protiv Sampdorije bio najbolji igrač na terenu. Obranio je udarce Defrela i Gabbiadinija i pokazao da je Sorrentinov nasljednik.

    Bivši vratar Dinama je odmah u prvoj utakmici nakon produžetka posudbe pokazao zašto ga je talijanski klub odlučio zadržati. Upisao je mladi vratar pet obrana i time osigurao status najbolje ocijenjenog nogometaša na utakmici prema Sofascoreu, prvi put u karijeri.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zvuči dobro al.bumo vidjeli sljedećih dana kaj sljedi
  • Infinity
    16.4k
    Mozda grijesim, mozda sam pristran, al meni bi odlazak iz Dinama i Montepaneznamkakosepise bio korak unatrag u karijeri. Porto koji se spominjao je korak naprijed, al ocito tu niceg nije bilo. Ovi komunalci nit igraju Europu, nit djeluju kao da ce ju ikad igrati. Mislim da je lakse zamijetiti igraca Dinama u Europi nego njihovog u domacoj ligi.
  • vjeko1701
    8.4k
    Baš čitam o Šemperu i čini se da zbilja napreduje u Italiji i da bi mogao postati dobar golman, sad ima jednu sezonu u 2. ligi da pokaže da ga nisu bezveze hvalili, mislim da bi Dinamo mogao ozbiljno razmisliti da ga vrate nazad nakon ove sezone, posebno pošto je Livakoviću ovo vrlo vjerojatno zadnja sezona (ako ju uoće i dočeka u Dinamu)
  • Mr Anderson
    8.2k
    Šemper je počeo braniti pred kraj prošle sezone u Serie A i koliko sam uspio popratiti, bio je dobar. Njega su sjebali kad su ga ko balavca gurnuli da brani LP, a ekipa je bila loša.
  • markoli
    1.7k
    Njega je menadžer sjebao. Punili su mu glavu raznim glupostima. Čak je izdao svoju nekakvu liniju šilterica ili tako nešto. Ono nemoj me j...
  • 000
    946
    Da, napunio mu je glavu glupostima, slao ga kod psihologa, nutricionista, privatni treneri, donnaruma gluposti... Dečko je definitivno imao potencijal, ali ga je sjebao taj prelet iz juniora u CL, i puno jači bi pukli.
    Tako da mu je trenutno Verona baš po mjeri, ako se uspije izboriti za mjesto.
  • Hipo
    406
    Čak je izdao svoju nekakvu liniju šiltericamarkoli

    :lol: :lol: daj me nemoj j... :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions