• Infinity
    16.4k
    Sluga bi po meni bio odlicna zamjena. Zao mi je Zagorca, al imao je par nekih smijesnih kiksova u posljednje vrijeme. Ako ostanemo pri njemu necu se nesto ljutiti, simpatican je lik, pozitivan i nemam nista protiv da mu se pruzi prilika, pa ako nas ishandri mozemo pljuvati, nije da nismo navikli.

    S druge strane bih radije nekog boljeg, a Sluga mi djeluje kao bolji golman. Apsolutno sam protiv toga da Horkas brani utakmica protiv top ekipa. Ako ce Livakovic ici, a da mi ostanemo na Horkasu i Zagorcu onda Zagorcu treba dati sve jace utakmice HNL-a i sve utakmice i Europi. Horkasa lagano pustati da se bori protiv taraba, pa ce nadoci kroz par sezona.

    Od svega toga me najvise tjesi da je Jezina potpisao za Belupo. Spominjao se cijelu sezonu kao netko tko ce u Dinamo, a nula obicna. I Horkasa vidim ispred njega u ovom trenutku.
  • SAS1987
    14.7k
    Livaković treba ostati minimalno do zime.
  • reziser
    6.8k
    Međutim, prodajom Lecomtea otvaraju se nove perspektive za prodaju Livakovića. Naime, naši izvori tvrde da će Montpellier sad nakon prodaje vratara ponovno isporučiti ponudu na Dinamovu adresu, ona bi trebala stići vrlo brzo. Informacije govore da bi nova ponuda mogla iznositi 8 milijuna eura, plus 20 posto od budućeg transfera našeg reprezentativnog vratara.

    Po onome što znamo, Dinamo bi tu ponudu mogao prihvatiti, makar će se možda pregovarati i o malo višoj cijeni, recimo o 8,5 milijuna eura. Ono što je sigurno, Livaković je sad mnogo bliže Montpellieru prije nego što je bio. Naravno da bi Dinamo izgubio najboljeg vratara, ali s druge strane plavi klub zaista ima adekvatne zamjene. Tu je Danijel Zagorac, koji bi odlaskom Livakovića konačno dobio pravu priliku pokazati da je vrsni čuvar mreže za najveća djela, s tu i velika mlada nada Dinko Horkaš.
  • cron1ck
    1.7k
    Zagorac po meni nije golman za top utakmice, zna stvarno imati neke kikseve koji se ne bi trebali dogadati, a Horkas mi isto nije alternativa. Nadam se da bi moglo nesto biti od Sluge u slucaju da Livi stvarno ode.
  • SAS1987
    14.7k
    Prodati Livakovića za 8 milijuna + 20% i kupiti Slugu za npr 3 miljuna bi bila neviđena glupost.
  • Hipo
    406
    Sluga ide u englesku, to je gotovo.
  • 000
    946
    Da, Sluga je u Lutonu valjda. Manje od 2 milionceka.
  • Eduardo
    20.3k
    Manje od 2 milionceka.Cavalera

    A u kontekstu Dinama se spominjalo 3M€ ili čak i više? :shade:
  • 000
    946


    Da, i za Hebera neke nebulozne cifre.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Šteta, ako ode Livaković, Sluga bi bio prava zamjena. A nije skup.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pogreška vratara ti može usmjeriti cijelu sezonu i tu se mora imati netko siguran. Inače si „džaba krečio”
  • Eduardo
    20.3k
    a JBG, da kupiš MaTSa nitko ne može garantirati da neće napraviti kiks koji će usmjeriti sezonu u neželjenom pravcu. To je jednostavno takva pozicija, izrazito nezahvalna. Nema tu garancije.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Nema garancije ali manja je mogućnost da će kiksati Livaković nego Čondrić. Puno manja čak.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni pari kako Livaković kad bi ga se pitalo, ostao bi do kraja karijere u Dinamu. Ne vidim potrebu prodaje za ne znam koje pare tak osjetljivije pozicije ak nemreš naći približno dobru kvalitetu
  • Eduardo
    20.3k
    u pravu si.

    Ali... opet se sjetim i MaTSa, pa De Gea i mnogi drugi vrhunski vratari koji će ti dugoročno sigurno donijeti u nekom ligaškom sistemu veći broj bodova, ali ovaj kup sustav ima svoje zamke i jedan jedini kiks u trenutku kad više nemaš vremena za popravak poništava sve dobro što je golman do tada napravio. Uglavnom, ono što pokušavam reći je da nitko od njih nije imun na kikseve već je samo pitanje trenutka i važnosti utakmice u kojoj će se dogoditi.

    Opet, slažem se da bih se svakako osjećao sigurnije da na golu stoji Livaković nego Čondrić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions