• Dudu
    2.6k
    Zanimljivo da su svi jako iskusni, a još uvijek dovoljno mladi da imaju snagu, brzinu na vrhuncu, rekao bih u najboljim godinama za braniče.. Theophile (29), Pinto (29), Moubandje (29, Dilaver (28)
  • reziser
    6.8k
    konačno igrači s iskustvom, u najboljim godinama!
    iako u nekim sportovima kod NAS budu već proglašeni veteranima? :(
  • Mr Anderson
    8.2k
    Treba on prvo izbacit Leovca iz prvih 11, bumo vidli jel bolji. Isto ko i Pinto Stojanovića.
  • Goran
    80
    Reciklirane lažne vijesti od prije mjesec dana, nemaju šta pametnije za pisat..Dudu

    Slažem se, a kak to sve šire SN, nikad ne znam i jel to tovarska muteća agenda :wink:
  • The Undertaker
    5.4k
    Stvarno beton. Ova četiri plus Šunjić i Ademi ispred. Jedino se nadat da ne bude ozljeda.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    sad baš gledam nude za Roga kao Eintracht 20 milja eura, ako je to istina onda sam ja malo pretjero što sam mislio da ga možemo dovest xD pogotovo s obzirom na to da traže 20 milja za igrača koji nije 3 godine igro...
  • Carrasco
    4.1k
    50 nastupa u talijanskoj ligi , otprilke 20 minuta po utakmici
    10 utakmici u LaLigi, otprilke pola sata po utakmici... kako misliš nije igrao tri godine?
  • Infinity
    16.4k
    Kad se sve sabere i podijeli to ti dodje na 14-15 utakmica ili ti ga 5 po sezoni. Nije da je nesto i igrao, pogotovo kad je to sjeckanje svako par minuta. Nije stigao ni da prolije par kapi znoja.
  • Krizy
    43.5k
    Pa i bolje da je Moubandje bolji defenzivno nego ofenzivno. Ionako će desno Pinto imati slobodniju ulogu sa svojim ubačajima pa će to biti Moubandje Dilaver Theophile i ispred Ademi kada nam slože kontre. Pinto ionako dosta ofenzivniji al vidjet ćemo kako će to izgledati. Čini se odlično zasad.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Šuška se da je transfer Livakovića u Montpeiller pri kraju. 8 milijuna plus 20 posto od budućeg transfera.
    Nadam se da ne ostajemo na Zagorcu i Horkašu.
  • Kwedi
    3.8k
    sluga bio u kombinacijama za dinamo ako ode livaković, a i on se sprema otprditi.

    šemper je još uvijek dinamov
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nek brani Zagorac
  • marcio amoroso
    36.6k

    Nesiguran mi je za prvog golmana.
    Taj Sluga mi onako. Nit smrdi nit miriše.
  • markoli
    1.7k
    Sluga mi je klasa ispod Livakovića ako ćemo iskreno... Veći je potencijal od Zagorca, ali pitanje je je li trenutno bolji.
  • Maki17
    217
    Zagorac zaslužuje šansu samo da li je dovoljno kvalitetan za ligu prvaka? Ako ode Livaković golmana moramo dovesti i to vrhunskog boljeg od Zagorca ili neki da bude treći golman.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions