• Mlađi referent
    12.3k
    Ništa novo, Copu su organizirali 4 puta u 6 godina da ju "najveći" napokon osvojiKrizy

    Copa je imala i u povijesti kad se igrala dosta čudno, igrale su se i dvije u istoj godini.

    2015 je bila regularna,
    2016 se igralo za 100 godina i znalo se doslovno godinama unaprijed da se igra.

    2019 je regularna - 4 godine od 2015
    2021 - promjena termina kako bi se lakše organiziralo SP za okruglih 100 godina.

    Vjerovat da CONMEBOL organizira Messiju jednu Copu i da ima od toga nešto me podjeća na kmečanje da je Tebas prikriveni katalonac koji im je poklonio sve one lige. :rofl:
  • Jurki
    11.8k
    https://vm.tiktok.com/ZMFsjRa7b/

    Nadam se da ce ih Mbappe nabit na kurac. Prokleta govna. Nek si mamu baci u kantu za smece.
  • Krizy
    43.5k
    Znam razloge zbog kojih je bila češće. Išao sam na to da mu je bilo potrebno 7 nastupa na natjecanju na kojem je Argentina bila najjača ili druga najjača reprezentacija, u kojem se natječe svega par repki da to napokon osvoji.
    A ti ga slobodno brani ako nisi shvatio zajebanciju, bahati lik kao i Ronaldo. Smeće koji kao kapetan predvodi cigansku repku koja prigovara na svaku odluku, koja nema poštovanja prema protivnicima na terenu, izvan terena (čišćenje kopački dresovima meksičkih igrača, bacanje našeg dresa u kantu, psovanje nizozemskih igrača i trenera). Odvratno
  • Mlađi referent
    12.3k


    Meni je urnebesnije da netko misli da postoji nogometaš na toj razini koji nema ego i kako su naši časni, a eto CR7 i Messi šupci jer ne daju ruke nakon kaj popuše. Baš grijeh, smeća od ljudi
  • Krizy
    43.5k
    Njih dva i jesu smeća od ljudi, tko je rekao da nema naših takvih?
    Za početak, par ih je izbačeno iz reprezentacija zbog ponašanja.
  • Keyser Soze
    10k
    Čak mi je i malo žao kaj smo izbacili Brazil jer se patuljkova ekipa pored njih ne bi mogla provući, a nema mi odvratnijeg igrača od njega. Pogurani su oni još prije početka prvenstva, last dance Messija mora završiti titulom na SP tako da me ne bi čudilo da i Francuze pokradu u finalu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Da, ti si u položaju sudit ljudima koje ne poznaješ i s kojima nećeš ni riječ prozborit da su smeća, dok se njima prati svaki korak i analizira sve kaj naprave. Uozbilji se, ljudi bi i o tebi pričali isto da si bitan faktor.

    Nije da nema takvih, nego su i naši SVI takvi
  • Krizy
    43.5k
    Da, ti si u položaju sudit ljudima koje ne poznaješ i s kojima nećeš ni riječ prozborit da su smećaMlađi referent

    Ti si stvarno legenda, na ovoj temi si prije dva tjedna ovo pisao, dalje neću ni tražiti.

    2e0k0lniq668nzb2.jpg
    q8hz2238hn1frh7f.jpg
  • Mlađi referent
    12.3k


    Livaja je lik koji je šamarao suigrače i nabijao igrače nogom u prsa. Da, smeće je

    Grijeh Ronalda i Messija je?
  • Krizy
    43.5k
    Ti si napisao da je Ronaldo smeće jer je slavio gol a upisan je Fernandesu.
    Ti reci meni
    0f51j0owfv1ovjhc.jpg
    I očito si pričao s Livajom kad ti možeš svakoga nazivati smećem a drugima predbacivati za isto
    Spusti se na zemlju, imaš 10 upisa gdje nekoga nazivaš smećem a jedan od njih je i Ronaldo, za kojega meni tu govoriš da se uozbiljim :lol:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ok, svakako, u pravu si. Mizerno od njega, stojim iza toga da krast gol suigraču moraš bit debil
  • NORTE
    11.5k
    Penal je možda dvojben, ali sigurno nije poklonjen.
    Tako da sve ovo skupa je zaista smiješno.

    Neoglašavanje Var-a također može biti znak da var suci misle isto, kao i to da je lako moguće da bi Orsato i nakon Var-a ostao pri odluci.

    Nisam navijač Messija ni Barcelone (ni Psg-a), niti sam ih očekivao u finalu, niti sam mislio da će nas dobit 3:0.

    Nti mislim da smo pokradeni kao što većina kod nas to slijepo tvrdi, ali vidim da i ovdje ima onih koji tvrde ne samo da se penal mogao suditi nego da je i trebao biti suđen.


    To što pola svijeta smatra da su Argentinci bili nekako pogurani do sada (a realnost je da to i nije baš tako) treba pripisati i da ima jako puno ljudi koji ne podnose Messija i većina takvih su 'navijači' Real Madrida.

    Najglasniji Englezi i Portugalci, ma gle čuda. Također obje repke i već ispale.

    Zavjera i agenda, nevjerojatno, a nikakve podloge za to nema.
  • Mali dioničar
    15.3k
    li sigurno nije poklonjen.
    Tako da sve ovo skupa je zaista smiješno.
    NORTE

    Zavjera i agenda, nevjerojatno, a nikakve podloge za to nema.NORTE

    Stari moj, cijelo prvenstvo je namješteno.

    Mjesto odigravanja.

    Vrijeme odigravanja.

    Broj sudionika.

    Ne, nije namještena baš svaka utakmica. Ali tvrditi da je ljudima koji su usred zime nametnuli organizaciju prvenstva i pri izgradnji stadiona poginulo tisuće ljudi i pogazili sva Fifina i Uefina nametanja raznoraznih ideologija i da im je problem bilo na sve to poslati talijanske klošare da poguraju Messija i da ti je to nevjerojatno daj me nemoj jebat.

    Naravno da je poguran, to je najmanje kaj se očekuje od prvenstva koje je organizirano unatoč i usprkos zdravog razuma koji je pogažen zbog para generiranih u diktaturi.

    Jebote još par penala ubaciti u jednadžbu, kakav problem.
  • Nousername
    664
    Cijeli svijet zeli vidjeti Messia na tronu.Zdravim razumom mozes shvatit zasto upravo Argentinu oce u finalu
  • NORTE
    11.5k
    Cijeli svijet zeli vidjeti Messia na tronuNousername
    Ne vjerujem u to. Gdje su Brazil, Portugal, Španjolska, Njemačka, Belgija... Ispali, od malih. Pa ko im je kriv?
    Zašto nisu pogurani protiv malih? Sve samo zato da Messi osvoji? Pa dajte ljudi.

    Što da su Argentinci ispali na penale od Nizozemske??
    Kako je Fifa dopustila takvu mogućnost?!


    Broj sudionika.Mali dioničar
    Citiram ovo, ali osvrnut ću se na cijeli post.
    Broj repki je isti kao u Rusiji.

    Od idućeg SP raste broj repki i to po novome apsolutno podržavam, kao i da se igra svake 2 godine.
    Zašto, zato jer je poanta popularizacija nogometa svugdje.

    Naravno, neki će se jako obogatit na tome, dakle ništa novo jer nogomet je odavno postao prebogat.

    Meni više smeta nasilna njemačko-američka propaganda istospolaca preko nogometa od kupljenog Katra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.