• Mali dioničar
    15.3k
    Pa bio ti je neki dan dokumentarac o Maradoni.

    Dok je igrao za Napoli bez pogovora dobivao je i drogu i kurve i drugi su pišali u njegovu čašu na doping kontroli.

    Kad je rekao da mu je dosta, odmah su svi istražitelji Italije doznali da se drogira i kurva.

    Daj me nemoj jebat s tim slučajnostima u životu. Pa je slučajno da su Katarci vlasnici PSG-a i da guraju Messiju kantu ruke.

    Odričem se hrvatske bronce kad bi to bio uvjet samo da Francuzi dignu kantu umjesto ovih. Inače navijam za Argentinu, a kad se ovaj umirovi nastavljam. U nedjelju uzimam pauzu, ajmo trikolori! :victory:
  • NORTE
    11.5k
    je slučajno da su Katarci vlasnici PSG-a i da guraju Messiju kantu ruke.Mali dioničar
    Na to nisam ni pomislio.
    No ostajem pri mišljenju da je previše velikih repki ispalo od malih da bi se olako pričalo da je nešto namješteno da Argentina osvoji.
  • Blue98
    728
    Ovi francuzi su stvarno prejebeni, marokanci dosad primili samo 1 gol i to autogol, ovi ih načeli za 5 min. Mislim da će s lakoćom obranit naslov u nedjelju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Eto ti Francuska.. Dali loptu Maroku, ovi usli malo labavije i dovidenja.
  • Captain America
    17.7k
    Kakva sila, ne da im niko gol 6 utakmica i onda stroj to rješi u 5 minuta. Nadam se da će i onaj low-life u nedjelju tako rješit.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Cijela utakmica prortv Nizozemske se navlačila za Argentinu. Penal, kud kontakt nije bio, tud bilo izvan 16m, svirao penal, nema vara, nema ponovnog snimka. Paredes i Otamendi ufurani su trebali dobit 4 crvena. Messi pljune igraca, zaustavlja dva put kontru nema žutog. Paredes slomije Gakpa nabije loptu u klupu nizozemske i onda dobije zuti jer je zakivao sa klupom nizozemske, pa daj čovječe. Penal protiv Australije, penal protiv Poljske jedan od smjesnijih ikad viđen nešto u rangu Soudania u famoznim Vinkovcima. Penal protiv Nizozemske i brdo toelriranja mesarske igre gdje isti ti Nizozemci nakon svkaog mesarluka dobiju žuti kao i Kovačić sinoc.

    Nije teorija zavjera da se sve navlači Messiu, ali isto tako sve što sam rekao je gore istina koja se lako može provjerit ili potvdit da se gledala utakmica. Ovo o Messiu i Ronaldu je suvišno pričat, pičke dvije koji kad izgube ne pružaju ruku boljoj ekipi nego pobjegnu u svlačionicu.

    Ovo drkanje na Messia i Argentinu je kao i ovi domaći Turci i glupi srbi, ne navijaju jer eto navijaju vole ih imaju nesto povezano, nego čisto jer mrze nas, a nakon Brazila "bravo komšije, tako se to radi" je licemjerizam najveći na svijetu.

    Otvoreno reci ne volis nas jer smo Hrvati i to je to kao sto ce ti neko odavde u manjini reć, bar ja bar nikad nisam sutio i nikad neću šutit o ničem, pogotovo o tome da želim BiH nogometnoj reprezentaciji i Srpskoj sve najgore i da mi na kraj pameti dolazi navijat za iste.
  • NORTE
    11.5k
    je slučajno da su Katarci vlasnici PSG-a i da guraju Messiju kantu ruke.Mali dioničar
    Zaboravio sam na Neymara i Mbappea iz Psg-a. I dalje mislim da se pretjeruje oko Argentine, ali to je to od mene na tu temu.
  • serbus
    4.2k


    Stari, susjedi su nam izbacili teoriju da je ona mala Knoll ustvari agent naše tajne službe koja moralno ubija srbe.... Tak da ove naše teorije oko sp su kamilica... :rofl:
  • seljak86
    2.6k
    Molim te mi reci da si to izmislio
  • maddaddam
    2.9k
    Ima video, ali prevelik da se tu postavi.

    Bolesno nešto.
  • maddaddam
    2.9k
    Dio
    Attachment
    IMG_3707 (3M)
  • SAS1987
    14.7k
    Trebali bi biti zahvalni jer im LGBTG+ dječake pretvara u muškarce :lol:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovaj SP mi je drastično podigao mišljenje o suđenju u HNL-u
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.