• BBBaranja
    2.6k
    Ovaj stoper Kanade Johnston izgleda ovako na prvu moćno..dečko ima 24god,igra u Montrealu..
    Trebalo bi ga zapratiti iako po TM vrijedi 6mil,možda ima volje doći preko bare
  • miro
    4.5k
    Nije loš ovaj Baccus iz Australije, zadnji vezni
  • BBBaranja
    2.6k
    Prije 10 dana sam pisao o stoperu Kanade,danas ga je potpisao Celtic
    Naši očito spavaju ...
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Par milijuna za stopera iz MLSa je meni glupost. Gledao sam ga protiv nasih i nista posebno tu nije pokazao. Puno draze bi mi bilo dovodjenje nekog naseg kao Pongracica, Jedvaja ili eventualno Medica iz St. Paulia.
  • Viola
    422
     Obratite pažnju na našeg Žana Vipotnika...
    zadnjih 6 utakmica: 9 golova i 1 asistencija...
    Napokon mu se otvorilo...U mlađim selekcijama bio je rekorder po golovima, zaostajao je samo za Benjaminom Šeškom po broju postignutih golova....Čekali smo trenutak da će početi zabijati i za članove, i napokon je počeo....Teško ćemo ga zadržati jer je stvarno odličan..Pred njim je svijetla budućnost...Mislim da bi ga Dinamo trebao potpisati i poslati na posudbu...

    Čuo sam i informaciju da ga je dinamo već počeo skautirat, te da postoji neki interes..
  • Zagi
    7.9k
    A ne znam baš. Par tekmi koje sam gledao nije loš ali mišljenja sam da Bartol Barišić igra kod vas u prvoj sa Tolićem , već bi imao 10-15 golova.
  • Viola
    422
    Ovo je samo moje mišljenje, ne kažem da je istina...Ali istina je da bi i Vipotnik imao puno više golova, da se nije Baturine dugo forsiralo..
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nema ga Dinamo sta skautirat, samo nazvat Krznara i pitat ga jel to TO.. iako ono, Krki je prednost dao Copu pred Gavranovicem..
  • SAS1987
    14.8k
    Bartol BarišićZagi

    Nije se baš nešto naigrao a sad pitanje ak je u pitanju da je jednostavno od njega bolji napadač koji je došao iz Orijenta (Ivan Durdov) ili je u pitanju to da Domžale ne žele razvijati tuđeg igraća. Još jedan dokaz da nam treba feeder klub jer ne možemo dopustiti da nam talenti ne igraju.

    A sad ak je Barišić bolji od Vipotnika je teško kazati jer jednostavno Barišić ne igra dovoljno za usporedbu a Vipotnik ima odličnu statistiku. Svakako tip igraća kojeg treba pratiti pa ocjeniti kakav mu je potencial i vidjeti kako će se razvijati.

    Nema ga Dinamo sta skautirat, samo nazvat Krznara i pitat ga jel to TO.. iako ono, Krki je prednost dao Copu pred Gavranovicem..Efes Pilsen

    Šalji Vlaka, ima iskustva sa napadačima, on je svojedobno skautirao Slepićku :lol:
  • Praskaton
    2.3k
    Ne omalovažavam nikoga al pogledao sam danas utakmicu Maribora i tempo kojim se igra je preslab da bi neki igrac iz te lige bio uopce razmatran kao pojacanje.Danas Tolica nisam vidio da je uradio trk preko 70% mogucnosti,previse nonsalancije u igri obje momcadi
  • maddaddam
    2.9k
    Vipotnik je nesto kao slovenska verzija Kramarica, trpao nenormalno u kadetima, zvijezda u nastajanju. Nakon toga neko vrijeme nisam cuo za njega. Drago mi je ako se vratio.
  • Nolifer
    8.2k
    Jel netko pratio ovog igrača? Ima zanimljivu statistiku



    https://www.transfermarkt.com/andrija-filipovic/profil/spieler/312760
  • Neki tip
    21.3k
    Bome ne znam kako je taj promaknuo.

    25 godina, slobodan igrač, nakon što je prošao donji dom slovenske, albanske i kazahstanske lige, za kojeg nikad nije plaćena odšteta.

    S obzirom na navedeno, vjerujem da su ga mnogi ovdje upratili.

    Ako ga ne ugrabimo mi na vrijeme, možda nam ga Jarun mazne ispred nosa.
  • Nolifer
    8.2k


    Je nikad udovoljit kriterijima, pronadji onda novog Ojedu a da ne košta puno :razz:
  • Neki tip
    21.3k


    "Pronašao" sam svojevremeno (prije godinu i pol cca) van den Bommena, kad je Toulouse bio u 2. francuskoj ligi, a dotični vrijedio milijun eura po TM.

    Nastavio je odlično igrati i ove sezone, sada u Ligue 1, s tim da sada vrijedi 7 milijuna..

    Eto, ako baš hoćeš moje "reference" za ovu temu. :lol:

    (P. S. ova mi je tema skoro ko Modri šank, čista zajebancija, ali nemreš "naći" 25godišnjaka bez kluba kojem je najveći klub i najbolja liga FK Partizani i Albanija i ne očekivati da će se netko našaliti s time.. ;))
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.