• Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma ne vjerujem da ga još promatraju, ali tko zna :cheer:
  • Madness
    15
    Deniz Undav. 26 godina.
    Došao 2020 u Royale iz 3.njemačke lige te 2 godine zaredom imao brutalnu statistiku u 1.belgijskoj . Prošlu zimu kupio ga Brighton ali ostavljen do kraja sezone na posudbi u Belgijskoj lizi. Ove sezone ne igra ništa, dobio u par utakmica nešto sitno minuta. Neznam kolko bi uopće bila cijela priča realna s obzirom na novce koje ima gore al vrijedilo bi pokušati, pogotovo ako netko od naše dvojice napadača promijeni sredinu ovu zimu, čovjek je pravi golgeter, brojke svoje govore, zaista mi nije jasno zašto nije dobio ozbiljniju šansu u Premiershipu.
  • Carrasco
    4.1k
    Raul Florucz, 21 godina

    Ove sezone 8 golova i 2 asistencije u 12 utakmica za Jarun. Istječe mu ugovor sa Lokomotivom iduće godine, znači možemo ga besplatno dovesti i proslijediti negdje na posudbu. Jako zanimljiv igrač, vrijedi pokušat.
  • deda
    32.9k
    Ode Solbakken u Romu. Milja po godini ugovor.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Raul Florucz, 21 godina

    Ove sezone 8 golova i 2 asistencije u 12 utakmica za Jarun. Istječe mu ugovor sa Lokomotivom iduće godine, znači možemo ga besplatno dovesti i proslijediti negdje na posudbu. Jako zanimljiv igrač, vrijedi pokušat.
    Carrasco

    Lik igra već treću sezonu drugu ligu.
    60 utakmica
    17 golova
    7 asistencija

    Meni ništa posebno.
  • deda
    32.9k
    Ako je čemu Loksa ga sigurno neće pustit.
  • Zagi
    7.9k
    Da je čemu , Loksa bi ga gurala ispred Aliyua.
  • xavier
    12.1k
    Kupovali smo igrače koji su imali odlične brojke u prvoj ligi pa se često pokazalo da je Dinamo ipak previše za njih. Ovaj igra u drugoj ligi i Lokomotiva nije osjetila potrebu dati mu priliku, a mi bi ga doveli kao pojačanje? :eyes:
  • Carrasco
    4.1k
    Kakvo pojačanje kad sam napisao da ga treba proslijediti na posudbu. Zanimljiv mlad igrač koji ima potencijala bar po meni, a istječe mu ugovor.
  • xavier
    12.1k


    Dinamo je često imao puno prevelike momčadi (čitaj: plaćao previše igrača). Naravno da se cijela momčad ne može sastojati od samo 20 igrača, ali dovoditi 21-godišnjaka, na kojeg uopće ne računaš, kako bi ga poslao negdje na posudbu, meni to nema smisla.
  • bluelions
    323
    Wanyama, 31 god, koji je igrao u tottenhamu, ističe mu ugovor 1.1. Sada je u montrealu.
    Ako je zdrav i nema neke nerealne apetite što se plaće tiče
  • Beowulf112
    332
    Ja sam za to da bacimo oko na neke afrikance malo..senegal,ghana,nigerija..to trziste treba skautirat
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Sto kazete na njega

    Slobodan, tehnicki je sasvim ok po vidjenom jucer. Za neku daljnju ocjenu ipak treba vidjeti protiv Senegala i Nizozemske.
  • xyz
    840
    Evo ovaj Laidouni iz Tunisa nije loš. Borben, dobar u duelu. Ističe mu ugovor ovo ljeto s Ferencarošem
  • serbus
    4.2k
    Kasno je za dinamo gledati igrače na sp... Svi koji će i malo bljesnuti idu za lige petice... Nema šanse da ih dovedeš..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.