• Zigi
    2.5k
    imao sam neke slike sa Hokeja Medveščak, jel vas Interesuje to
  • NORTE
    11.6k
    imao sam neke slike sa Hokeja Medveščak, jel vas Interesuje toZigi
    Svakako stavi jer možda imaš iz nekog drugog kuta kakvih još nije bilo.

    Rijetko kad izađe neka neviđena slika tako da je stvarno raritet ovih par.
  • superhik
    11.1k
    Ljut sam sam na sebe što sam obuzet obavezama zaboravio na taj 08.11.2018. Dan kad je Dinamo nakon 49 godina izborio europsko proljeće. Ali i dan kad je nekoliko sati nakon toga otišao veliki Zvonimir Magdić Amigo.
    Još više bi valjda trebao biti ljut što se nitko od sportskih novinara, valjda obuzeti Svjetskim prvenstvom, nije sjetio njegovog odlaska.
    Pa čak ni nitko iz njegovog Dinama.

    A Amigo je zaslužio nogometnu vječnost.

    Volio je Zagreb, Hrvatsku, Građanski i Dinamo.
    Zbog njegovog pisanja tisuće su se zaljubljivale u nogomet. Amigo je bio među rijetkima koji nisu dali da se ime njegovog Građanskog zauvijek zaboravi.

    I ne samo Građanskog nego i prijeratnog zagrebačkog nogometa i igrača općenito.
    Koliko god se neki trudili interpretirati svoju povijest zagrebačkog nogometa, Građanskog i Dinama iz komunističkih pamfleta, Amigo je o svemu tome svjedočio iz vlastitih očiju.

    Gledao je kako mu ubijaju Građanski i gledao je kako se iz pepela njegovog Građanskog rađa Dinamo.

    Takav kao Amigo više neće doći u svijet sportskog novinarstva. Takvi se više ne rađaju, ali ni ne postaju.

    Amigo je bio baš kao i njegov Građanski. Silan, neslomljiv.

    rsb6ho80sn9okfgl.jpg

    mwn9b5bmamgd20wh.jpg
  • Zigi
    2.5k
    13q4di2ehrtslv9p.jpg
    Grbavica 89/90
  • Zigi
    2.5k
    q8e9ya4slmhpw5bu.jpeg
    Dinamo - C.Zvezda 1990/91
  • ZGV
    3.3k
    u Marseilleu je bilo poprilično kaotično gostovanje.
    Dan prije dolazimo sa jednim busem u organizaciji Tome P. na noćenje u mjesto do Marseillea, ne mogu se sjetiti imena, hotel je bio Fornula 1.
    Tamo radimo molotovljeve koktele za eventualni napad idući dan, pripremamo pirotehniku itd...
    Zapamtite da su Marseillezi jedini gostujući koji su poprilično kurčevito dosli u Zagreb.
    Na dan tekme dolazimo sa jednim busem oko podnevau Marseille i pješke dolazimo do njihovog fan cluba koji je u zgradi preko puta stadiona. Ovi koji su bili unutra su u panici navukli rešetke i zaključali se. Mi smo demolirali dio inventara iznad tih resetki, natpis itd i cekali jedno sat i pol dva da se pojave.
    Postoje i slike.
    Umjesto domaćih se pojavila murija i prepratili su nas do stadiona i uz jak pretres pustili unutra.
    U međuvremenu dolazi drugi poluprazan bus naših organiziran iz Dubrave koji iz ne znam kojeg razloga nije bio sa prvim busem u kontaktu.
    Dolaze nepripremljeni rekli bi kao indijanci i upadaju direkt medu domaće gdje nekoliko naših dobiva po pički uzeli su im neke jakne i obilježja.
    Iskreno nije mi baš previše žao njihovog idiotskog podviga jer su se pravili kurčeviti i pametni umjesto da se dogovore sa tadašnjim vodstvom i većinom glavne ekipe iz prvog busa.
    Na samoj tekmi nadjebavanje sa ovima na tribini desno do nas.
    Uspjeli smo im zafitiljiti par bengalki odmah na početku tekme koje smo unatoč brutalnom pretresu ispjeli unijeti na stadion
  • maddaddam
    2.9k
    Oprostaj Mladena Ramljaka od Dinamovog dresa.



    Ako ne vrti GIF
  • Zigi
    2.5k
    2a9gppqz1xn8jj9i.jpeg
    Hajduk - Dinamo 90/91
  • Brotnjo
    537
    5fj2ikkynbj81bug.jpg
    Brotnjo - Dinamo 2012
    Tek sam sada skužio da se stavljaju baš stare slike. Naletio slučajno na kompu pa rekoh da objavim...
    Ako ne pripada ovdje, slobodno neka admin izbriše :)
  • Zigi
    2.5k
    u5ng7inzlyxj3cwy.jpg
    Banja Luka 89/90
  • Crusades1986
    12.6k
    Pražnjenje tribine po Beusanovom nalogu?
  • Zigi
    2.5k
    0f9yr0ba2gntws4b.jpg
    Split 87/88
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.