• Zigi
    2.5k
    nema mene puno na društvenim mrežama, za ovaj forum sam sasvim slučajno saznao, nešto sam tražio i izleti mi, bio sam aktivan na drugom forumu hrhb, old school price, događaji, eX Yu izvještaji sa slikama, bio je Sirko vođa Horde Zla iz 1989.god pa Crvko kao i stara Torcida, menscini da je Denis bio ispred BBB i tako to, jako zanimljivo bilo i svi se presele na Facebook ja nisam želio
  • NORTE
    11.6k
    Dinamo - Hajduk 1986/87Zigi
    Ožujak '87. bi to trebao bit.
    Otuda pjesma "rođen sam na sjeveru".

    Također prvi put ova slika s dimnom objavljena na internetu, do sad je bila samo ona s upaljenom bakljom pri vrhu tribine.

    Kakva šteta da su se BBB iste godine preselili na istok stajanje koji nije tako dobra tribina kao stari sjever stajanje.
    Skoro 2 sezone na istok stajanje pa povratak na sjever.
  • Zigi
    2.5k
    da imam i tu s bakljom, al eto odlučio dimove postaviti, ja sam imao žute iz vojske :D
  • Zigi
    2.5k
    z2qkpy4ncx4lfm96.jpg
    Vojvodina - Dinamo 1989/90
  • Zagabria
    253
    Iskreno da otvoriš neki facebook profil ili instagram sa starim slikama exyu grupa bio bi hit pratim jednog koji za Belgiju tako stavlja i super je.
  • Zigi
    2.5k
    odat ću ti tajnu, moj prijatelj vodi stranicu Navijacki Zivot na Facebooku, šaljem mu stare slike, svaku eX Yu koji vidiš je moja ili slike preko 20 godina
  • Zagabria
    253
    budem bacio oko
  • Miro93
    2.7k
    Dobio sam zadatak da prenesem pozdrave od svog frenda Vedrana sa Jaruna na Instagramu poznatijeg po imenu Old School bbb
  • Zigi
    2.5k
    baš sam sinoć pričao s njim, mjenjano slike često
  • Zigi
    2.5k
    w7rcbwfy0orl8lin.jpg
    Marseille - Dinamo početak 2000-tih odprilike...
  • NORTE
    11.6k
    Marseille - Dinamo početak 2000-tih odprilike...Zigi
    Croatia, 1999.godina.
    Zadnje kolo skupine, Croatia zadnja i ispala iz Europe.
    Bio je incident s redarima na tribini.
  • Zigi
    2.5k
    imam još 2 slike s ove utakmice, nikad nigdje nisu objavljene, fotograf Ultras Marseille mi poslao , uskoro se postavlja
  • NORTE
    11.6k
    BBB tada u bojkotu domaćih utakmica, tako i Lige prvaka. Nema slika sjevera protiv Marseillea i Sturma.
    Jedino su protiv Man.Uniteda (prvak Europe par mjeseci prije) bile krpe na ogradi.
  • Zigi
    2.5k
    postoji neka slika sa sjevera samo BBB Kozjak na njoj trans, nikad prije nisam vidio tu krpu, nema stolica, par navijača sjedi itd
  • NORTE
    11.6k
    postoji neka slika sa sjevera samo BBB Kozjak na njoj trans, nikad prije nisam vidio tu krpu, nema stolica, par navijača sjedi itdZigi
    Znam na što misliš, tad još uvijek sjever u izgradnji, to bi trebala biti kasna '98. ili rana '99.

    Sjever je otvoren 21.3.1999., derbi, rođendan grupe i pun sjever.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.