• NORTE
    11.6k
    Nisam oćekivao da su se pred sam raspad Jugoslavije, u sezoni 89/90 stavljale jugoslovanske zastave na ogradu.SAS1987
    To je zastava SR Hrvatske. crven bijeli plavi. Godina je 1989.
    Tad je to bilo normalno i iskazivanje hrvatske nacionalnosti.
  • Zigi
    2.5k
    qf00kmshz2jgb9m4.jpeg
    Olimpija - Dinamo 89/90 (možda 90/91)
  • NORTE
    11.6k
    mislim da je to 91., zadnje gostovanje u exyu ligi i zadnja tekma pod svetim imenom dinamo :sad:

    meni je to zapravo najveća tragedija u povijesti kluba, nepovratno unazađen klub i grupa.
  • Zigi
    2.5k
    Jel mogu negdje da prelistam vasu monografiju, PDF ili nešto tako da vidim eX Yu slike možda nemam neku
  • NORTE
    11.6k
    Jel mogu negdje da prelistam vasu monografiju, PDF ili nešto tako da vidim eX Yu slike možda nemam nekuZigi

    bilo bi fora da ju se sad pusti i online, tad je poanta bila da se knjiga kupi i pomogne grupi.
    nažalost u toj monografiji je vrlo malo rijetko viđenih slika tribine (ili iz drugih kuteva, ajmo reć poput tvojih), većinom je fokus bio na slike "iznutra" i slično.
  • NORTE
    11.6k
    Dinamo - Borac Banja Luka 90/91 kup YUZigi

    nisam siguran, ali mislim da ovu do sad nisam vidio.
  • maddaddam
    2.9k
    Pogodak Cajkovskog za 2:0 protiv Vojvodine i ekipa koja je uzela kup. Prosinac 1951.



    Ako ne vrti GIF
  • Zigi
    2.5k
    budi siguran da imam još koje niste vidjeli :)
  • NORTE
    11.6k
    Pogodak Cajkovskog za 2:0 protiv Vojvodine i ekipa koja je uzela kup. Prosinac 1951.maddaddam

    ovo je super. to je povijest velikana. snimka stara 71 godinu!
    važan trofej i poznate face, legende kluba.
  • maddaddam
    2.9k


    Preteca BBB, tzv. "Istocnjaci" igralista u Koturaskoj i ludilo na istok stajanju :cool: , poznati po tome sto su podijelili par odgojnih igracima Juventusa.
    Slika je iz 1928.

    [img]http://EOLPvrd.jpg
  • ZGV
    3.3k
    Čekamo knjigu o slavnim Istočnjacima
  • Zigi
    2.5k
    00ktv7yrxz8d9kz5.jpg
    Nemam pojma koja utakmica ni godina :D
  • superSantos
    2.8k


    Ovo je pozicija gdje je danas ticket point, desno iza se vidi zapadna tribina, a lijevo stari sjever
  • Zigi
    2.5k
    cnuobz2pz11d8uuc.jpg
    Dinamo - Hajduk 1986/87
  • Zigi
    2.5k
    z35pg2duabv7csgt.jpg
    Hajduk - Dinamo 18.03.1990
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.