• seljak86
    2.3k
    To sam išao pisati baš.
  • Captain America
    13.9k
    Kraj ovih Moha ispada ko da je školovan u najboljim europskim akademijama. Sjeverna Koreja je dobila opaku konkurenciju za najgoru momčad u povijesti Svjetskih.
  • Jaro
    5.6k
    a gle,sjev.korea kakva god bila se kvalificirala za SP, ovi au doslovbo kupili mijesto...
  • Logistika
    1.1k
    Nisam goreg golmana na ovakvom nivou gledao u životu
  • Mlađi referent
    10.5k
    Offside je čist, ali ovima suci i da žele pomoći, ne mogu. Nas 11 da se skupimo ovdje bi ih razbili
  • Captain America
    13.9k
    Još su i pobijedili :blush:
  • Jaro
    5.6k
    mfzpzsjtk54420xs.jpg
    Ipak offside... jbt...
  • Krizy
    36.1k
    Ovima bi Ali Karimi bio zvijezda u momčadi :lol:
  • Nousername
    613
    Ali zar nije golaman sa namjerom dirao loptu??
  • seljak86
    2.3k
    Osvojili su zadnje prvenstvo Azije btw...
  • Logistika
    1.1k
    6 mj bez natjecateljskih tekmi,Katrani zuje terenom kao da su se jučer skupili...uz tolike pare ulupane,zanima me samo ciji je to savjet bio...do 60e ce ih hitna iznosit
  • Krizy
    36.1k
    Ekvadorci jednim driblingom izbace trojicu, sve što će Katar skupiti na ovome prvenstvu je 25 žutih, 4 crvena i 12 golova u mreži
  • maddaddam
    2.9k
    wmcbowj5m2rvvj5m.jpeg

    Gdje je nestao zadnji igrač? Nije bio u zaleđu kada je izveden prekršaj?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa zaleđe je čisto, nema se tu što puno gledati, vidi se da je noga ispred.

    Također, mislim da se malo previše sere po katarskom domaćinstvu...je, malo je debilno, je kupili su domaćinstvo, al bože moj...budimo realni, kupovali su i mnogi prije njih. Svjetsko prvenstvo je tu da sudjeluje cijeli svijet, ne samo europa, par država latinske amerike, japan, sad i južna koreja. Zadnje EP na azijskom kontinentu je bilo prije 20 godina...

    što je bila alternativa...iznova davati domaćinstvo državama koje su ga i zadnji put organizirale na azijskom kontinentu, organizirati SP na lošoj infrastrukturi, dati organizaciju državama koje su još manje po zapadnim standardima poput irana ili saudijske arabije, dati organizaciju totalnoj nogometnoj egzotici poput malezije, indonezije, indije. Možda su mogli podijeliti domaćinstvo na nekog od qatar/uae/bahrain/kuwait....al onda imaš više loših reprezentacija u natjecanju.

    Eventualno se mogli dati organizaciju australiji koja je na kraju svijeta...i opet je loše jer bi to bilo najizoliranije SP ikad.

    Sad je azija riješena za 20-30 godina i peglaj dalje.
  • Jaro
    5.6k
    bar nekome ko se bavi nogometom su mogli... al neka ih svi natrpaju...s.korea je brazil za ove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.