• bbb medimurje
    3.2k
    Gvardiol ipak i danas od prve minute
  • Fanboy
    2.6k
    Što mislite tko će biti desni stoper, Šutalo, Erlić ili Lovren ?
    Šutalo ima najviše lipanjskih i rujanskih nastupa, Lovren je senator, a Erlić je bio dobar u lipnju.
  • Mlađi referent
    12.3k
    l44y2eipv94t1p5z.jpeg

    Znači mi još uvijek nismo sigurni tko nam je prvi vratar ili fali kontekst? :smile:
  • Fanboy
    2.6k


    Golman i špica su Rakitićevi suigrači u Sevilli iz Maroka.
  • Mališan
    1.8k
    Lovren kapetan :vomit:
  • Fanboy
    2.6k
    Oršić na klupi, a brza krila su Pašalić i Vlašić...
  • Nino Bule
    13.8k
    Prijateljska je, dobit ce orsic vjerovatno poluvrijeme, manje je bitno tko starta
  • Fanboy
    2.6k


    Dobit će figu, ako će dobiti priliku sigurno neće biti na svojoj poziciji jer 2 poluvrijeme ulazi Perišić.
    Pa jel nije bilo logičnije ako za desno krilo već konkuriraju Vlašić i Pašalić da svaki odigra poluvrijeme na toj strani.
    Sad će u druom poluvremenu ući Perišić, a Oršić će ići na neku drugu poziciju i onda će mu se suditi utakmica po toj izvedbi.
    Pitanje na kraju hoće ući.
    Imaš 6 zamjena
    1 Vida debitira 100 put
    2 i 3, ulaze Modrić i Perišić
    4 ulazi Jakić mjesto Broza jer ovaj nije 100% spreman
    5 bi mogao biti napadač
    Čist sumnjam da će biti i 6 zamjena.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ajmo se skulirat i ne pisat da nece dobit priliku dok se to ne dogodi, ne da mi se gubit vrijeme na hipotetske rasprave sta ce se mozda dogodit na utakmici koja pocinje za pola sata jer imam potrebu biti ljut na dalica ili koga vec
  • Zagabria
    251
    Po meni je bitnije da dobije minute sa petkovicem nego sa budimirom ili kramom da može pokazat kaj zna.
  • Jaro
    7.4k
    Objasnio je Dalic kako ce birat momcad za ovu tekmu - prvenstveno ce igrati oni kojima je potrebno vrijeme na terenu jer su manje igrali ovu polusezonu ili se vracaju nakon ozljeda. Orsic nije medju njima definitivno... Cak me cudi Petkovic ispred Budimira, al ocito je Budimir definitivno cetvrta opcija...
  • Fanboy
    2.6k
    Ok, neću se prenagliti. Da vidim kako će izgledati, treba svakako prvo vidjeti....
  • deda
    32.7k
    Ima'l đe kakav stream, na poslu sam ljudi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.