• Infinity
    16.4k
    Jel stvarno to naveo kao razlog? Misic ima vise nastupa za reprezentaciju nego sto su Livakovic i Caleta-Car imali pred Rusiju, pa ih je vodio. Ima isto nastupa kao i Grbic kojeg vodi na ovo prvenstvo i jedan nastup manje od Erlica, Sutala i Sucica.

    Nije reprezentacija nastala njegovim dolaskom i ne racunaju se nastupi samo od tog dana, mada mu je u svakom slucaju razlog glup. Nije ni cudo sto mogu na prste jedne ruke mogu nabrojati oko sebe ljude koji ga vole. Moze osvojiti tri zlata, nikad nece biti omiljen. Netko jednostavno nema ono nesto, a ne znam koliko je bilo tesko izjaviti 'izmedju Misica i Jakica smo se odlucili za Jakica zbog cinjenice da Jakic moze pokriti vise pozicija i zbog nase procjene da moze dati vise u ovom trenutku'. Izvaliti glupost da ne vodis igraca jer nema ni jedan nastup za reprezentaciju moze samo Dalic, a jos veci smijeh je to sto Misic ima dva nastupa. Jest to bio neki Cipiripi prijateljski kup, al upravo tu mu je Livakovic upisao svoj jedini nastup prije puta u Rusiju. Najbolji igrac polusezone u klubu koji je igrao Ligu prvaka zasluzuje malo drugacije objasnjenje. I u toku te polusezone je bilo prilike da se tog igraca u sjajnoj formi pozove na jedno okupljanje i da se sad ne valjaju ovakve gluposti. Kad mi je svaki je*eni tovar oko mene razocaran sto nije pozvan. Ja cak nisam razocaran zbog izostanka poziva nego zbog valjanja takvih gluposti.
  • immerwieder
    1.4k
    da, to je rekel na presici
  • immerwieder
    1.4k
    smisao mog upisa je da selektor uzima igrače na temelju aktualne forme
  • Mlađi referent
    12.3k
    Najbolji igrac polusezone u klubu koji je igrao Ligu prvaka zasluzuje malo drugacije objasnjenje.Infinity

    Ja sam već rekao da mi je popis ok, to i dalje mislim. Ipak, ovo kaj si rekao je i meni najveći problem i razlog zakaj mi je Mišića toliko žao.

    Mišić nije samo ove polusezone najbolji igrač, on je to bio i u drugom dijelu prošle sezone, a bome je i u prvom dijelu prošle sezone bio genijalan.

    Kaj želim reći, ako već godinu dana najbolji i najkonstantniji igrač Dinama nije vrijedan poziva, onda imamo problem. Kakvu to poruku šalje ekipi koja igra u HNL-u, koliko mi zapravo uopće cijenimo naše prvenstvo i trebaju li stvarno bježat prvom prilikom?
  • Crusades1986
    12.5k
    Zoveš pet stopera, a prva zamjena za Brozovića (koji se tek prošli vikend vratio nakon 5 tjedana) ti nije Mišić koji ubija na toj poziciji u Dinamu, nego Jakić koji je drugi dio prošle sezone proveo dobrim dijelom na klupi, a ove sezone igra sve samo ne šesticu u klubu. Umjesto da ti Jakić bude peti stoper pa na račun toga pozoveš veznog više za svaki slučaj...
  • Zagi
    7.7k
    zbog nase procjene da moze dati vise u ovom trenutku'Infinity

    Uf, opasan govor. I kaj ako Broz ne može , a Jakić odigra loše?
    Mogao bi te netko, pazi sad, pozvati na odgovornost. Ovako bi ga ti pozvao da je bilo moguće ali eto jbg , nije.
    Odgovornost treba izbjeći pod svaku cijenu. Dikod uđe- dikod ne maksimizira očuvanje fotelje , a to je ipak, daleko najbitnije.
  • Jaro
    7.4k
    Jedini razlog kaj nije Misic tu je jer se bojao kritika kao nakon Eura zbog Gvardiola... Kao sto netko rece, nekarakteran lik kojem je populizam i dodvoravanje na prvom mjestu. Dokazao bar 10ak puta na celu repke...
  • LovroZG
    1.3k
    Nema smisla obazirat se na Dalićeve izjave. Njemu one služe samo ko damage control i niš više. Jedno vrijeme je govorio da će se zvat samo igrači koji su spremni jer nekog nije pozvo, pa je kasnije zvao poluozlijeđenog Vrsaljka i Vlašića da ne potone. Nakon EURO-a je reko da više neće prepuštat igrače mladoj repki pa je sad u rujnu opet pustio Sučića Biščanu umjesto da ga priprema za SP i tak.

    Puno je bitnije kod njega da stvori dobru atmosferu unutar momčadi.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Razlog koji je Dalić iznio za nepozivanje Mišića je krajnje debilan. Mislim, ja bi volio da nije pozvao ni Oršića, jer neće igrati i samo će ispasti iz forme.

    Međutim, što da je u ovoj polusezoni neki igrač eksplodirao. Šta ja znam, mali Baturina u ligi prvaka zabio 6 golova i 6 asistencija, u HNL-u ima 15 golova i 15 asistencija, dolazi SP, a on još nije debitirao. Dalić ga po svojoj logici ne bi zvao jer do SP nije bio u reprezentaciji....

    Uostalom, koliko je Gvardiol imao nastupa za reprezentaciju prije nego što je zaigrao u prvih 11 na EP protiv Engleske, na Wembleyu?

    Bolje je čvrsto stati iza svoje odluke i reći da ti netko ne treba, nego bacati glupe razloge.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Orsic ne može ispasti iz forme kad je ispao već prije mjesec dana. Može se samo vratiti
  • Logistika
    1.3k
    Dalić je lik koji se malo ufa u Boga,malo u formu,malo u svoje mogućnosti psiho terapije...ovo se sve drži pod kontrolom samo zato jer je čast svima djeliti svlačionicu sa Lukom,da se povukao imali bi rasulo već od Rusije
  • Keyser Soze
    10k
    Dobro je netko rekao, kod nas ni Mbappe još ne bi debitirao za reprezentaciju nego bi igrao za mlađe uzraste.
  • Ali
    2.2k
    Mislim da smo mi lao Dinamovi navijaci malo subjektivni u temi Misic u Kataru.
    Realno, kraj Broza, Kove, Modrica, Majera mislim da nema mjesta ni za Jakica ni Misica.
    A da ode u Katar da bi sutra mogao imati u CV da je bi na popisu, kakva korist. Kao i Krpan 98, sto ima od toga da je bio tamo? S obzirom da je odradio najvise minuta u 30tak tekmi od 07mj, stim da je i ta pauza od zahtjevne i stresne zavrsnice prosle sezone nije bila dugacka.
    Njemu , a i klubu ke puno bolje da sad nakon Rijeke odradi kvalitetan odmor i rekuperaciju i potom dobre pripreme kako bi proljece docekao u naponu snage. A 2023 ce vjerovatno i on i Ljubicic ako ih zdravlje posluzi igrati za repku...
  • Zagi
    7.7k
    Uf , mislim da Kova/Luka + Majer nije dobra vezna linija...
  • blackbully
    4.5k
    Sofascore je na aplikaciji uvela ocjene igrača sa Svjetskog iz '98. i to za svaku utakmicu prvenstva. Evo naših protiv Nizozemaca za broncu...
    tt0uzhar3ginmgbx.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.