• Armagedon13
    958

    Za petog stopera je ok,on je u Racingu igrao,ocjena po Sofi 7,14 ,a i naš je zet
  • Zagi
    5.8k
    Nek frenda dovede sa sobom i sve može.
  • Beowulf112
    301
    Ma netreba nam ni sigali ni ktc...peric se popravio ove godine..nije jos uvijek onaj stari..imamo jos uvijek 2x sutalo,lauritsena...ako ostanu do ljeta treba svakako gledta nekog mladog prikljucit i dati mu koju utakmicu sansu..valjda imam nekog ko obrcava u pomladku..osim rukavine

    Da se mene pita rijesili bi se moharramija i emrelija..ivanusec se mozda trgne jos uvijek je mlad..špikic nije kvalitet za dinamo..njega bi za neku pristojnu ponudu i prodao..ademi je izrauban..ali kapetan i dalje moze posluziti..realno nema on snage za svih 90minuta
  • Jurki
    9.7k
    Ktc i Dilaver odlaze, prodat Špikica, Menala, Moharamija, Emrelija i Marina jer mislim da bolje od ovoga ne mogu. Pocet gurati Rukavinu, vidjet kaj s Katinicem i Zivkovicem uvest u prvu postavu ili posudbe. Sigaliju svaka cast al to nema smisla.
    Dopeljat oba beka, desno krilo.
    Nema smisla placati Kuleta koji je na posudbi u Loksi. Potegnut ga natrag ili jos bolje transfer.
  • Beowulf112
    301

    U svemu se slazem samo sto bi ja zadrzao menala za back up igraca..vjerovatno od njega nema igraca za prvih 11..ali moze biti koristan svoj brzinom,okretnoscu..u situaciji kad ganjamo rezultat..nema prevelik ugovor pa nije neki financijski teret ko ktc,emreli...
  • The Undertaker
    4.5k
    Ove nabrojane poslati u Rijeku da ostanu u ligi a kapariti Selahija za sljedeću sezonu. Lasla također jer mu ističe ugovor.
  • Jurki
    9.7k
    Menala bi pustio i prije forsirao Rukavinu. Potegnut nazad i Jankovica.
  • Captain America
    15.2k
    Lasla također jer mu ističe ugovor.The Undertaker

    Lacika je dogovorio produženje, potpisat će sad kad bude pauza. Prezadovoljan je u Osijeku tako da ne vjerujem last minute promjeni.
  • Jurki
    9.7k
    nismo li vec prevec igraca pustili ili kupili od Rijeke?
    Nek se sami koprcaju u svojim govnima. Ak ce ispast iz lige nek ispadnu.
    S njima nebi trebalo uopce vise surađivati jer smo previse igraca pustili badava a njihove igrace debelo preplatili.
    Ko ih jebe.
  • Jurki
    9.7k
    nije igrac za Dinamo.. otkad je dosel imal je par bljeskova i to je to. Slabo je igracki napredoval. Prosjek hnl igrac nist vise.
  • The Undertaker
    4.5k
    Briga me za Rijeku, gledam interes Dinama. Riješiš se igrača koje plaćaš a nisu dovoljno dobri za Dinamo a tamo će igrati pa će ih se moći i prodati. I još dobiješ kvalitetnog mladof igrača profila koji ti nedostaje.
  • Olmic
    3.1k
    Mišljenja sam da je vrijeme za još jedno provjetravanje svlačionice i ciljane kupnje

    Golmani: Livi ako se ne proda sad nakon prvenstva neće nikad..ako ode imamo zamjenu u vidu Nevistića

    Obrana: Rile Šutalo.B pojačanje pojačanje
    Ovo govorim u kontekstu slijedeće sezone, na proljeće očekujem i ostanak Šutala, ali i prodaje raskide Teo, Dilaver Perić

    Veza: Mišić Ljubičić Ivanušec startna trojka na proljeće..Bulata na posudbu, a kupnja pravog zadnjeg veznog ako već ne sad onda na ljeto

    Napad i Krila: Bez obzira na današnju tekmu Emrelija bi prodao, Marina također.. Mogući odlazak Orše očekujem, volio bi povratak Kulena i dolazak krilnog pojačanja..
  • deda
    29.5k
    Ovakvih radikalnih poteza sigurno neće biti i nema potrebe za njima. Dinamo je počeo zadnjih godina voditi evolucijsku, a ne revolucijsku politiku i ja je 100% podržavam.
  • Jaro
    6.1k
    Klub sada ima vise od pol sezone za naci lijevog beka, desno krilo i stopera kao zamjenu za Sutala ciji je transfer vrlo vjerojatan. Osim Ljube koji bi trebao u vezu, treba i neka prirodna zamjena za kapetana koji vise ne moze biti tu 25-30 tekmi u polusezoni... Bez ovoga se HNL moze i sljedece sezone osvojiti ali za daljnji rast i iskorsk u Europi je obavezno.
    Ostalo ovisi o izlaznim transferima za koje ne vjerujem da ce biti masovni, jer tesko da se za Petka i Orsica moze dobiti koliko oni Dinamu vrijede (osim ako ne naprave boom na SP), anakon realno slabije sezone, pitanje ima li interesa za Ivanuseca koji bi zadovoljio i njega i klub...
    I realno,u HNL nema trenutno pojacanja za Dinamo, a pogotovo ne kapitalca nekog, tak da bilo kakvi transferi s velikim odstetama tu su po meni bacanje love...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions