• marcio amoroso
    33.8k
    Ja očekujem 3 promjene u kadru. Vjerojatni odlazak jednog ili dva igrača koji su igrali manje kao Štefulj, Marin ili Menalo i prodaju jednog igrača za ozbiljne novce. Taj igrač može biti Šutalo, ali isto tako može biti i Livaković ili Ivanušec.

    Ja osobno bi volio da dođe ozbiljan lijevi bek. To bi nam riješilo i vezni red jer bi dobili Ljubičića u rotaciju. Nakon oporavka Bulata bi to onda bilo to.

    Većih fluktuacija neće, a i ne treba biti.
  • Captain America
    15.1k
    Očekujem opet sapunicu s Ojedom od kojeg neće biti ništa. Nadam se lijevom beku, spreman sam da će to Ljubo i Pero pokrivat do ljeta. Molim Svevišnjeg da igrači s brojevima 9, 99 i 27 završe veličanstvene karijere u svetom dresu.
  • xyz
    840
    Ekipa je odradila svoj dio posla, sada je red na upravi i sportskom direktoru (ako ga ima) da oni naprave svoj.

    Moje je mišljenje, kao i gotovo svih, lijevi bek, desno krilo i zadnji vezni te dva stopera (s obzirom da će J. Šutalo vjerojatno ići te da Dilaveru i KTC-u ističu ugovori na ljeto)
  • Patak
    2.5k
    A zašto se ugovori ne bi produljili i Dilaveru i KTCu? Dilaveru je dobio malo prilika ali ih je iskoristio dobro, KTC još uvijek dobar.
  • dzg7
    276
    Preskupi a ne igraju
  • Patak
    2.5k
    Ok, ali od njih znaš što možeš očekivati, dugo su u ekipi, itd... Kod zamjena ne znaš kako će se novi igrači pokazati, npr, nismo baš imali sreće s kupnjom bekova u zadnje vrijeme
  • Jurki
    9.6k
    Ekipa je odradila svoj dio posla, sada je red na upravi i sportskom direktoru (ako ga ima) da oni naprave svojxyz

    Jos bi dodal da ako ce uprava biti upola tak uspjesna kao ekipa na terenu mogli bi svi biti zadovoljni.
  • The Undertaker
    4.4k
    Realno, zadnji prelazni rok je bio dosta dobar. Kupovali smo skupo i ciljano i, po meni, pogodili sa sva tri transfera.
  • SAS1987
    14k
    Možda treba ići u nepopularna mišljenja ali naša uprava te pogotovo sportski dio nisu nesposobni kao što neki misle. Daleko od toga.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Možda treba ići u nepopularna mišljenja ali naša uprava te pogotovo sportski dio nisu nesposobni kao što neki misle. Daleko od toga.SAS1987

    Apsolutno ne treba ići u nepopularna mišljenja. Naš sportski dio je strašno sposoban. Rezultati sve kažu.
  • Orc123
    5.9k
    Ktc i Filaver produljenje ugovora? Godisnje nas samo KTc kosta 1mil eura..covjek odigrao 3 utakmice ili koliko vec a dilaver ni to....treba im se zahvaliti i tjt....kakav ugovor!
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Sto se odlazaka tice, ja bih se rijesio Marina i Stefulja obavezno.
    KTC je idealan za prebaciti ga u stozer jer ako ostane ili ode negdje drugo igrati nece, a sa svojim iskustvom moze dosta pomoci Katinicu i Zivkovicu. Dilaver nema veliku placu i moze posluziti kao 4.ili 5. opcija.
    Ostatak je manje vise ok, iako bi valjalo pojacati sa par igraca pa sukladno s tim i rijesiti se viskova.
    Na bokovima bi dobro dosli Gazibegovic desno i Paqarada lijevo. Obojici isticu ugovori na kraju sezone, kao i Kolasincu koji moze pokriti stopera i l. bocnog ali mislim da je on van dometa. Dovodjenjem l. bocnog se Ljubicic pomice u sredinu,ali jos jedan klasicni zadnji vezni bi dobro dosao, Moro, Sunjic?
    Za desno krilo bih doveo Pasalica iz Borussie kojem takodjer istice ugovor.

    Znaci u idealnom scenariju imati sve igrace koji pricaju ili donekle razumiju jezik i kulturu.

    Livakovic, Nevistic
    Ristovski, Gazibegovic
    B. Sutalo, Peric, Lauritsen, Dilaver
    Paqarada, Bockaj
    Misic, Ademi, Ljubicic, Bulat, Ivanusec, Baturina
    Orsic, Spikic, Pasalic, Menalo
    Petkovic, Drmic, Emreli

    + Katinic, Zivkovic, Brkljaca, Rukavina, Jankovic, Kulenovic...
  • Olmic
    3k
    Gorica hoće Dilavera i/ili KTC
    +Jakira za trenera.. Brkljača mu kum
  • SAS1987
    14k
    Na Tribini je netko postavio pitanje / dao komentar da se prića o posudbi Marina u Maribor.
  • Armagedon13
    958
    Norveški izbornik kaže da Bjorkan mjenja klub u zimskom prelazni roku,možda ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions