• Nino Bule
    12k

    Pa veza je jovicevic, zna marina i zna sta moze dobit od njega ako ga se stavi u pravi kontekst. Para za bolje nemaju niti bi bolji htjeli sad tamo, s ovim sta imaju rade nevjerovatan posao.
  • superhik
    10.6k
    Here we go again

    th7wb7ga7xkkx0l1.jpg
  • marcio amoroso
    33.6k

    Basa malo osvrtnik. Nema igrača na svijetu kojemu cijena skače kako mu se bliži kraj ugovora.
  • Krizy
    38.4k
    Naučit će, polako. Tek godinu promašuje :rofl:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ojedu je klub zeznuo jer ga nisu pustili jer su htjeli milijun dva vise, sad nek ga tjeraju na ljeto za istu sumu koju nisu odmah prihvatili... Nadam se da je dovoljno cvrst u glavi i da ce ostat do kraja ugovora, makar svaku tekmu na klupi sjedio.
  • Armagedon13
    958
    Sigali se vraća??
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Mozda kao vanjski suradnik da radi na transferu Ojede.. Bila je pogreska poklonit ga Racingu jer se taman prilagodio i postao stup obrane, a jos veca greska bi bila vracat ga sada sa 35 godina.
  • Beowulf112
    301
    Nama pod hitno treba desni bek koji moze parirat ristovskom.da stvori zdravu konkurenciju ristovskom..idealno bi bilo da moze igrat obje bekovske pozicije...jer moharami je nazalost rupa..i desno krilo..sve ostalo je manje vise okej..eventualnk ako odu neki kapitalci onda bi trebalo krpat te pozicije..steta sto si je ivanusec srozao cijenu..prije ljeta smk mogli dobit za njega izmedu 10-15..sad sumnjam da mozemo vise od 5-6 milja..on bi meni prvi letio iz udarne postave..baturina treba biti ispred njega u odabiru
  • Ludovic IX
    6k
    Ademi je taj koji ispada iz prvih 11. Bar bi tak trebalo biti. Mišić, baturina, ivanusec trojka u sredini tako da sad definitivno nema smisla prodavati ivanuseca kad mu je cijena pala.

    Moharami ide od zaigranosti do brutalnih poteza. Neznam dal se mogu popraviti u igri te gluposti koje ponekad radi
  • xavier
    11.4k
    Mišić, baturina, ivanusecLudovic IX

    Djeluje mi malo preofanzivno osim ako Ivanušec (opet) ne promijeni poziciju i postane nešto defanzivniji igrač.

    Mišić bi onda trebao držati cijelu defanzivu u vezi, a uz to nam je de facto i playmaker.

    HNL naravno možemo odigrati i tako, ali za Europu mi je to jako nategnuto.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Djeluje mi malo preofanzivno osim ako Ivanušec (opet) ne promijeni poziciju i postane nešto defanzivniji igrač.

    Mišić bi onda trebao držati cijelu defanzivu u vezi, a uz to nam je de facto i playmaker.

    HNL naravno možemo odigrati i tako, ali za Europu mi je to jako nategnuto.
    xavier

    U suštini si u pravu, ali kad čovjek pogleda grafike i vidi gdje je točno Ademi stajao u europskim utakmicama onda vidimo da je u biti bio desetka, čak više desetka nego osmica.

    Ova kombinacija sa Mišićem na šestici i Ivanušecom na osmici je meni brutalna i nešto najbolje što možemo ponuditi, ali ako tu Baturina upada na desetku onda mora jako popraviti obaveznu i duel igru. Ja mislim da on to može.

    Kombinacija Mišić, Ivanušec i Ljubičić mi se čini idealnom za europske utakmice ako Ljubičić može donijeti malo bolju pas igru.
  • xavier
    11.4k


    Svi smo vidjeli što Ademi zapravo igra u zadnje vrijeme. Od klasičnog defanzivnog veznog postao je nekakav jako ofenzivni box to box vezni. Upravo to je i bio veliki nedostatak u igri jer smo imali rupu na sredini terena koji Mišić nije mogao sam pokriti.

    Ivanušec mi je jako drag igrač i dosta je polivalentan, ali do sad je uglavnom igrao ove ofenzivnije pozicije u vezi. Ofenzivnog veznog ili krilo.

    Nekako mi se čini da će u Europi igrati Mišić i Ljubičić iza, a ispred ili Ivanušec ili Baturina, tko se nametne.
  • Armagedon13
    958

    Argentinci pišu da ima mogućnost povratka u Hrvatsku,zastali pregovori o produljenju ugovora sa Racingom
  • xavier
    11.4k


    Znači riješili bi se KTC-a, koji je upravo napunio 33 godine, zato što je prestar i zamijenili ga Sigalijem...koji ima 35 godina :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions