• Logistika
    1.1k
    Popis tek danas vidim zbog obaveza,pa jel moguće da je Budimir ispred Čolaka....jel moguće da Dalić toliko cijeni HNL da je lakše u ekipu ući sa HNL statistikom,nego sa Škotskom koja je krljanje cijele sezone.
  • flexXy
    1.9k
    Mozda je nepopularno misljenje al ja iskreno ne znam sta ljudi vide u tom Colaku. Razlika Rangersa i Celtica u odnosu na ostatak skotske lige je duplo veca nego sto je Dinamo za hnl. Livaja i Petkovic su 2 klase bolji igraci od njega. Budimira ni ja nebi zvao, isao bi mi prije Misic nego netko od njih 2.
  • Logistika
    1.1k
    Po meni je ta Škotska recimo nivo neke niže engleske lige,fizički je to teška liga,stalno po kiši zimi,grubo se igra..mislim da oni na to igraju isto dva kupa,odigras kvalifikacije za europu,pa Ligu prvaka...nije bas ni Čolak tamo okružen igračinama...nije ni meni Čolak zvijer,ali čisto pokušavam sebiobjasniti zasto on Ne,a Budimir Da
  • Jaro
    5.6k
    Ranfers je na razini dinama prije 10-15 godina. Kanta za trpanje u LP.
    U Skotskom prvenstvu su i iza Celtca ,kolko, 10ak bodova... Po meni I Livaja i Petkovic zasluzeno ispred... Kaj se Budimira tice - Dalic u njemu vidi opciju za neku drugaciju postavu...
  • Majki2111
    2.6k
    Ranfers je na razini dinama prije 10-15 godina. Kanta za trpanje u LPJaro

    I kao takvi izgubili finale EL na penale???? :brow:
  • Papastrumf
    9.8k

    U kojem vi svijetu živite da mi je znati?
    Ljudi igrali finale EL prošle godine. Možemo samo sanjati o tome.
  • Jaro
    5.6k
    tamo su bili prije Colaka... sad su rekorderi negativni u LP
  • Papastrumf
    9.8k
    Eto vratili se 15 godina u nazad zbog jedne loše sezone u LP. To što su imali očajno jaku skupinu vjerojatno nema nikakve veze.
  • Infinity
    15.2k
    Pa Juventus je osvojio manje bodova od nas. Da li su losiji od nas?

    Mi smo imali konstantu, tj. niz losih rezultata. Rangers je ove sezone bio sramotno los, al ovo je iznimka. Imat ce i naredne sezone priliku da udju u LP, mozda i uspiju, a vjerujem da u istoj nece osvojiti neki ozbiljan broj bodova, ali isto tako nece dozivjeti debakl koji smo mi dozivljavali iz sezone u sezonu, pa cak i u EL. Oni su igrali finale EL, nama Salzburg trpao devet komada.
  • Crusades1986
    9.8k
    1qlb1nwfats75o7j.jpg

    Grdo izgleda, al mislim da sa nosom nije ništa, "jedino" je podljev oko oka problem
  • Logistika
    1.1k
    volio bi vidjeti koji naš klub bi u 10 godina došao od zadnje županijske do finala EL ...poduhvat malo veći je to po meni,ali dobro
  • Jaro
    5.6k
    Jbt kolko uvrijedjenih... oprostite sto sam koristio hiperbolu u postu u kojem ukazujem da Colakovih 15 golova za Rangerse u SPL ne znaci da je za repku bolji od Livajei Petka koji su tu iz HNLa... Rangers i Colak u LP su ove sezone bili smijesni, kao sto je Dinamo bio smijesan u tim sezonama.
    Budimir nije ni meni jasan, al je neusporesiv s Colakom jer su drukciji igraci, a Dalic iz nekog razloga hoce ovog... Realno, da je popis ko u Rusiji nebi ni Budimir bio tu ni jos dvojica...
  • serbus
    3.6k
    Meni ne gledajući statistiku nego čisto nogometno Čolak mi je onak kak bi reko pusić nije netko s kim bi krenuo rame u rame za tekmu...
    Možda je samo tako izvana ali presoft mi je oduvijek, dok Budimir jede travu i napravit će sve kaj treba za tim takav sam dojam stekao gledajući ih...

    A Dalić voli takve "ratnike" pa je Budimir logičan izbor
  • immerwieder
    1.2k
    na njemačkom rosteru dva igrača bez ijednog nastupa i jedan sa samo jednim,
    bitno da kod nas vrijedi pravilo "Mišića nisam vodio jer ne želim da na SP ide netko tko prvi put igra za reprezentaciju."
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto bi se mi trebali ugledat na Švabe? Dojma sam da je Hrvatska unazad par godina bolja od Švaba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.