• Draž
    1.3k

    Ne znam kaj tebi nije jasno kad sam napisao da komentiram statistiku. Ne ocjenjujem igrača jer nilad prije za njega nisam čuo. Ne postavljam nikakve tvrdnje.
    Sličnu je statistiku imao i pretprošle sezone dok j3 još imao godinu i pol ugovora.
  • Infinity
    16.4k
    Samo sto ce neke jace utakmice sigurno igrati s dva. Kuci s Benficom su kao zadnji vezni poceli Sunjic i Gojak. Da je Ademi bio u pogonu igrali bi on i Sunjic. Nazalost u Lisabon se otislo bez obojice i curilo je. Moro je pokrivao tu poziciju, ali to nije izgledalo dobro. Moro i Gojak mi nisu za te pozicije u jacim utakmicama, pogotovo kada nema ni Ademija, ni Sunjica da ih pokrivaju. Misljenja sam da treba jos jedan klasicni zadnji vezni, netko tko ce gristi dok protivnik napada. Ne mora biti klasa, ali mora znati koji mu je posao bolje od Gojaka i More koji su vise centralni vezni.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Je, ali to protiv Benfice je bio splet nesretnih okolnosti. S druge strane, ako dovodiš kvalitetnog zadnjeg veznog, gomilaš igrače na istoj poziciji koji su skupi, a u većini utakmica koristiš samo jednog.
  • reziser
    6.8k
    pišu sportske da možda olmo ostane
    pa naravno da je i to jedna od opcija :rofl:
    sve dok ne potpiše za drugi klub :joke:
  • Dudu
    2.6k


    To piše ovaj 100%, najbesmisleniji portal ikad, s istim takvim vijestima.. Nisu ni ostali nešto posebno, ali oni su dno dna :D
  • reziser
    6.8k

    a koji je dobar i relevantan :D
    nogometplus? :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    To i kažem, u lošoj konkurenciji, uspijevaju biti još gori, pročitao par puta, pišu vijesti 5 dana nakon što svi drugi objave ili ovako nešto besmisleno..

  • reziser
    6.8k
    bitno je skupit klikove. i reklame
    važnost vijesti, istinitost, je nebitno
    klik klik
    i lova sjeda, jbg
  • Infinity
    16.4k
    Ne znam gdje izvucete te 100% i slicne kvaziportale.
  • Beowulf112
    332
    Ma netreba nam zadnji vezni.Sa sadasnjim rosterom smo jako dobro pokriveni.Volio bi da zakaparimo ivanuseca pa makar ako niko ne dode da ga damo negdje posudbu.Steta za rrahmanija.Ako smo negdje slabi onda je to pozicija stopera.Nemam nesto previse povjerenja u Leskovica posebno.Peric je znao dobro odigrat lani.
  • reziser
    6.8k
    sportske kvazi portal? :smirk:
    a svast ami tu citamo, haha
    i slobodnu dalmaciju i nogomet plus i imbex, he he
    koji put netko nešto i pogodi :D
  • deda
    32.7k
    Režek mislio je na 100%.
  • reziser
    6.8k

    ma sad vidim da me sa sportskih bacilo na 100%
    a jbg, mora se nekaj i čitat :cool:
  • Goran
    80
    Eh, naši žuti mediji, da se bar SN mogu vratiti na staru razinu, ali s ovim vlasnikom teško...

    Meni u Dinamu najviše treba zamjena za Olma - ak ode, u kaj ne sumnjam, makar će lovica pasti na rate - ali taj pas iza linija, pregled igre, važan je bil kotačić u stroju prošle godine, jako nam bude falil u Europi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions