• Majki2111
    3.2k
    Hoće past slika sa Mamićem i pojačanjem sutra hehe??
  • SAS1987
    14.7k
    brzo ce on biti pojacanje Remetinca :D
  • Draž
    1.3k

    Reference su mu zanemarive. Ako sam dobro zbrojio, u pet godina u Toulousu je dao dva gola (u kupu) i imao tri asistencije. I jedan autogol. :joke:
    Preloše za "reprezentativnog" beka.
    Mačak u vreći koliko mi se vidi. Nadam se da će mu Dinamo biti prekretnica u karijeri. Nabolje jasno...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Primarni zadatak lijevog beka je zatvoriti prilaz svom golu, ne zabijati golove.
    Ako je netko 5 sezona standardan u Francuskoj Ligue 1 i redovno u kadru jedne Švicarske onda za mene ima dobre reference.
  • reziser
    6.8k
    najveći dobitak ovog prijelaznog roka je ostanak većine igrača na okupu i ostanak Bjelice
    Olmo će vjerojatno otići, došao je Pinto. Ostale dolaske odlaske za sad ne smatram bitnima. Šteta za rahmanija, ali je zamjenjiv
    vidjet ćemo s Moubandjeom kakav je, teško je ovako reći, nadamo se da će biti pojačanje, a ne prinova
  • Draž
    1.3k

    Prošle sezone je igrao otprilike polovicu utakmica. Trećinu nije bio uopće u kadru. Nije baš da je standardan.
  • Papastrumf
    12.4k

    Pretpostavljam jer nije produzio ugovor!?
  • Draž
    1.3k

    Vrlo vjerojatno, no i sezonu ranije je bio trećinu tekmi van kadra.
    Ništa to ne znači, ne znamo kakve su bile prilike i odnosi. Samo komentiram napisanu statistiku koja često daje i krivu predodžbu.
  • SAS1987
    14.7k
    Prosle sezone je poceo 22 utakmica i samo jednom je bio na klupi. Ostale utakmice nije bio u kadru. Uz to i uz 22 nastupa za Svicu, scautirao ga je i Atletico Madrid i jos je slobodan igrac. Za mene so to vise nego dobre reference. A kakav je igrac vidjeti cemo na terenu.
  • Infinity
    16.4k
    Ja se pored svega nadam da ce doci zadnji vezni. Za LP ce biti nuzda. Ne mora biti klasa Ademija i Sunjica, al nek pokrije HNL dok ova dva odmaraju za LP i nek se barem nadamo da ce ih moci zamjeniti ako bude bila nuzda u Europi. Cudi me da Bjelica vec ne inzistira na zadnjem veznom ili se to radi iza zatvorenih vrata. Dinamo ce u LP igrati defanzivan nogomet gdje ce dva zadnja vezna biti nuzda, a ozljede i kartoni cekaju iza ugla. Mozda se ceka play off i da se vidi da li ce se uci u LP, ali tu onda ostaju svega 3-4 dana za dovodjenje igraca, jer je uzvrat 27./28.8.

    I ovdje bas i nisam za eksperimentiranje s nekim juniorom. Zafrkana je pozicija i radije bih da odigra netko iskusniji ako je na suprotnoj strani neka top ekipa.
  • Plava Slavonija
    65
    Fino pojacanje...
    on i Pinto na bekovima a Stojanovic i Leovac rezerve...to je po meni za klasu jace od prosle godine...
    Ako ode Olmo a dodje Ivanusec i ostane na tome, ja prezadovoljan sa prijelaznim rokom...
  • Draž
    1.3k

    Druga strana statistike kaže da nije igrao čak 20 utakmica od 42 koje su igrali. :wink:
  • Krizy
    43.6k
    Do 16.1.je propustio samo 1 utakmicu i kad su vidjeli da neće produžiti ugovor onda logično više nije igrao. Zašto bi davali minute igraču koji neće produžiti ugovor?? Ne znam šta ti nije jasno stvarno... :roll:
  • Mr Anderson
    8.2k
    Budemo još vidjeli jel ovaj bolji od Leovca.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Bjelica igra s jednim zadnjim veznim, a ima dva odlična. U HNL-u to može pokriti i Moro, pa i Gojak, a tu je i mali Gjira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions