• Eduardo
    17.5k
    neusporediva je njihova startna pozicija u Dinamu. Znamo s kakvom je percepcijom Čačić došao na klupu i u prvom i u drugom mandatu, a s kakvom Bjelica. Jedan je smatran trenerčinom, a drugi neznalicom. Jedan je dočekan poput Mesije, a drugi kao Mamićev pijun.
  • Jaro
    5.6k
    ovog ni tovari ne vole... pravi Mujo s autoputa kaj se cudi kak bas svi voze u kontra smjeru...
  • Krizy
    36.1k

    Da' Bog da mi sljedećih 100 godina ovako loši bili a njegovi ovako jaki
  • BBB Sibenik
    4k
    Covik zna da će prije otic pod ploču ispod zemlje, neg vidit naslov prvaka ponovno u Splitu. Star je i južina je dol bila ovi dana, nemojte mu zamirit. Čak mi je simpatičan.
  • deda
    27.9k
    Meni je Edo isto uvijek bio simpatičan, ali godine su donijele svoje. Jednostavno je "apšisao".
  • Infinity
    15.2k
    E moj Edo. Sta sam sve prozivio proslih 15 godina, volio bi da je stvarno ovo najlosiji Dinamo u 15 godina.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Velika je borba između ekipe koja je izgubila prvenstvo u sezoni 2016./17. i ekipe sezonu kasnije koja je ispala od Skenderbeua. To su po meni dvije daleko najgore ekipe u zadnjih 15 godina.
  • Keyser Soze
    8.1k
    j35z2jf1l9i9jt75.jpeg

    Kramarić je zamjenio ozljeđenog igrača :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    h85808gh7g20zmal.jpg

    A lijepo im Ljubo u podcastu veli da je odsteta bila prevelika
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa jedu govna vec naocigled, Index je cak imao intervju s Jurcevicem gdje je on rekao da su klubu imali zelju, ali da je odsteta bila 5 milki pa ga se nije previse ni stavljalo s prvom ekipom. 2 tjedna poslije isti naslov je bio, a onda ekipa klika i vristi dolje u komentarima..cisto skupljanje klikova
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da, čak je bila priča kako su odmah skužili o kakvom se igraču radi pa su ga stavljali u B ekipu nadajući se da će tako srušiti malo cijenu.
  • Ludovic IX
    5.4k
    pa znalo se da je vrhunski talenat. i ako se ne varam, bila je i klauzula o obaveznom otkupu ako odigra određeni broj utakmica u prvoj.

    naši su htjeli spustiti cijenu, ovi ni čut. pa nisu ni oni ludi da ne vide da ima nešto u tom klincu tada. a tada je 5 miliona bila cifra jedino ako ide nekom "prijatelju" u HNL .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.