• Sava Krpa
    266
    Bockaj - Špikić
    Ademi - Ivanusec
    Moharami -Ristovski ovo je pod obvezno za bilo kakvu nadu u bolju igru u drugom.
  • Eduardo
    19.9k
    Najgore od svega je što ni oni ne igraju ništa pretjerano posebno, a mi čak ni na to cijelo polvrijeme nemamo odgovor.
    Nije realno očekivati da pobjedimo svaku utakmicu uz odličan dojam, ali kad se desi ovakav dan u ovakvoj utakmici i kad od samog početka krene loše onda očekujem makar da se muški potuku i izginu na terenu.
    Danas ja ne vidim apsolutno ništa od toga.
  • Benito
    822
    Klasični dinamo u zadnje vrijeme na poljudu, nadtrčan, nadigran, usran i bez pravih prilika za zabit gol, sve u svemu užasno
  • Tom vg
    1.1k
    Tovari su samo pokazali volju i to je dovoljno. Žalosno
  • Benito
    822
    pa oni nikad ništa posebno ne odigraju, samo trka i agresiva a mi nikad ne znamo odgovorit na to
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Uzas od igre, Ivanusec umjesto Ademija, Rile umjesto Mohe i Bockaj umjesto Spikica.
    Da je Menalo imao barem koju minutu protiv Varazdina ne bi ni on bio losa opcija za ulazak.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Kad ne igra Ristovski ne mogu se sjetiti dobre utakmice Dinama...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Tovari klasično bzvz, stvar je u tome šta smo mi još gori i to je razlika. Posra ih je gol iz prekida i tjt. Ništa drugo pol za početak preuzet posjed, ako to popravimo gol će sigurno doći
  • Nolifer
    8.1k
    Kaže Peternac: nije njihov dan? pa kad bude vaš dan ako ne danas na derbiju? Tromi itd? koji shit of the day! Igrajte nogomet hbt... Ovo je sramota...
  • miro
    4.4k
    Moha ne može igrat u Dinamu, jednostavno izgubljen je i u napadu i u obrani. Što se ostalih tiče, možda je čak bolje Oršu i Petka sačuvati za Milan. Ovo ako mislimo ne izgubit moramo junački zapet, a onda smo voda protiv Milana u utorak
  • NZG
    27
    Od ovih fora i pumpanje atmosfere da je u glavi Milan mi se sere. Derbi i tovari su najbitniji od svega i to se mora shvatit, igraci pogotovo! Muda ostala u Zagrebu, za danas su ponijeli dobar gel za kosu i neseser. Napominjem, ovak se ne igra protiv tovara pa makar imo finale lp iduci tjedan!
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ko da je kopić pripremao taktiku
  • Nino Bule
    13.4k

    valjda je jasno da ovo nije taktika, izaslo se sa 4 iza, u visoki presing i s ocekivanjem da ce se igraci nametnut posjedom, a oni uzeli svaki deseti duel
  • Tom vg
    1.1k
    Nema izmjena.. Bravo
  • Nolifer
    8.1k
    Nije faul nad Oršićem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.