• Efes Pilsen
    6.9k
    Spikic van, Ivanusec unutra, uzet sredinu. Ako ne ide izvadit i Ademija i ubacit Drmica. Vise poteza na klupi ni nemamo.
  • Švabo86
    66
    Petkovic je takoder igrač manje danas
  • Eduardo
    17.7k
    Netko ce morati pronaci dobro obrazlozenje za ovo prvo poluvrijeme, jer ovo je daleko najgore sto smo odigrali ove sezone. Po meni Peric jedini na razini. Odnio je glavom ili blokirao gotovo sve sto je islo preko njega dok su svi ostali debelo, debelo ispod svoje razine. Zanima me da li je Baturina osvojio uopce i jedan duel. Takoder, Misic, Ademi, Orsic, Petkovic, Spikic jednostavno ne postoje na terenu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Baturina na ovakvoj utakmici nema šta tražiti na terenu.marcio amoroso

    Baturina nam je jedini danas dobiva duele...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nije slučajno da treću tekmu u nizu na poljudu izgledamo za kurac
  • Infinity
    15.3k
    Ovo je sramota.
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa taj misic i ademi su se nametali igrom rbs-u, ja ne razumijem zasto bi fossati i krovinovic trebali bit problem za uzet 50% duela
  • KlasicZg
    520
    Svaka lopta na sredini je njihova. Igramo bez ikakve želje... Usrali smo se prosječne ekipe HNL-a...
  • Mulec86
    389
    Salzburg do gola obje, varaždin do kartona i ovo poluvrijeme je sramotno i ispod svake jeben* razine za ovakav klub.
  • Ali
    1.9k
    Moha-Rile
    Spika-Ivanusec

    Odmah na poluvremu.

    A ako ostane ovako do 60min
    Ademi-Drmic
  • miro
    3.2k
    Jedino umor može ovo objasnit, mora stavit Ivanušeca umjesto Ademija
  • manikk
    230
    Ljubičić i Perić su jedini izgleda došli na utakmicu. Ne znam koji je vrag ostalima, ja sam se nadao da ćemo preko bokova biti dominantni, a mi na kraju niti bokova niti sredine
  • Slavonac
    383
    kako vecinu ova mlitava igra moze iznenaditi...zar vlada kolektivna amnezija?...90% nasih duela sa njima u splitu su copy paste...
  • Olmic
    2.8k
    Ademi katastrofa, igrač manje zadnjih 7 utakmica
  • BBBaranja
    1.9k
    Neki su se usrali pa ostali u Zg,a nažalost većina njih je zasrano otišlo u st.
    Pristup je sramotan i točka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.