• IstinaZaDinamo
    1.6k
    Livi, Moha, Sutalo, Misic/Ivanusec, Orsa, Petko

    Ima li jos tko?
  • The Undertaker
    4.4k
    Ima li Lauritsen kakve šanse?
  • marcio amoroso
    33.7k

    Ma nema, pa ne igra ni u Dinamu.
  • xyz
    840
    Ova se naknada odnosi na sve klubove za koje je igrač igrao tijekom dvije godine koje su prethodile natjecanju.

    To bi onda značilo i za Gvardiola, Majera, Jakića.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa nije Azerbajdžan na SP-u.
  • Eduardo
    18.1k
    hopz02mlw85vzfph.jpg
    Reveal
    w2vs901rztcm97v0.jpg
    wz010v78e6un6xly.jpg
    pa8e9mcy8lx2eyz6.jpg
    pbngqga36veen72x.jpg
    zuswngp2mzxwd3a2.jpg
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Bravo ja, skroz sam zaboravio
  • NORTE
    9.8k
    Došli smo do stadija da je bod u LP neuspjeh, a posebno kad se boriš za proljeće koje smo po meni izgleda propustili.

    Samo 1 bod u dvije tekme protiv kluba iz Austrije za kojeg u prvih 11 igraju balkanci Strahinja Pavlović, Amar Dedić, Luka Sučić i Benjamin Šeško, bez podcjenjivanja, ali očekivao sam puno više od ovog dinama (i prije pobjede protiv Chelseaja)..

    Salzburg nije bilo tko, stabilan klub s (eu) rezultatima, nemaju poraz u ovoj skupini, ali i dinamo je jak i pred kojim su nedavno padali puno jači klubovi.
    O da, očekivao sam puno više, posebno nakon 3 boda protiv Chelseaja.

    Nisam optimist i unaprijed to kažem, posebno jer više ne vjerujem Čačiću, kao ni prije, što god se dogodilo protiv Milana on nije trener za jaki dinamo!

    Čovjek nema igru, mnogi igrači opet stagniraju ili padaju, ima fetiš na izmjene u 77.minuti, svaki put barem 15 minuta prekasno, ako ne i 25-30.

    Kakve su ambicije dinama pokazuje izjava "mi nemamo lijevog beka" i onda ne dovedu nikoga.
    Kao trener se oslanja na zadnjih 15 minuta "ludila" iako mu ekipa po tko zna koji put ne postoji na terenu 2.poluvrijeme doma (Shkupi, Ludogorec, Bodo...)

    "Čančeloti", nadam se da ga uskoro mijenja bolji.

    Mrzim kult ličnosti i bojim se da potonuli Ademi ne postane dinamov Totti koji je bio starter i s 39 godina...vrijeme je za drugog igrača, a Ademi se dokazao kao džoker i igrač koji voli zabiti ključne golove na kraju utakmica. Ademi bi nam kao takav gladni lav bio zlata vrijedan, možda već protiv Milana.

    Ivanušec je najbolju tekmu sezone odigrao kad je igrao zadnjeg veznog s Mišićem.
    Dajte mu tu poziciju, treba nam kreacija.
    Bočkaj u prvih 11, bek ili krilo, svejedno.
  • Carrasco
    4.1k
    Sekunda u Salzburgu, sekunda u Maksimiru... čak i manje od sekunde i mi bi osvojili 4 boda, a Salzburg 1... jbg
  • marcio amoroso
    33.7k

    Sa nekim stvarima u postu se slažem, ali ne mogu shvatiti ovo podcijenjivanje Salzburga. Čuj 4 Balkanca :monkey: pa već sada bar 3 od 4 Balkanca u Salzburgu vrijede na tržištu više od bilo kojeg Dinamovog igrača izuzev Šutala.

    I šta znači pogotovo nakon pobjede protiv Chelsea? Pa nismo mi Chelsea nadigrali, pregazili ili pojeli. Prošla nam je defanzivna taktika, uspjeli smo se obraniti i to je to. Nismo pokazali neku velebnu snagu pa da smo favoriti protiv prvaka Italije ili kluba koji je prošlu sezonu prošao grupu lige prvaka a prije 3 godine igrao polufinale EL.

    Jednostavno ne razumijem to gledanje s visoka na klubove koji su realno daleko bolji od Dinama.
  • Krizy
    38.4k
    Pa kod nas su svi domaći igrači, po tome bi trebali izgubiti 6-0...
  • xavier
    11.4k


    Upravo to. Oni imaju nekoliko "Balkanaca" u prvih 11 i to je kao razlog zašto bi ih mi trebali dobiti...sa 11 "Balkanaca" u prvih 11 :cool:
  • Eduardo
    18.1k
    9ci0mmtrqmugd2nk.jpg
    Reveal
    qjg6g7j637wuwwop.jpg
    0b74ofrgag2ejet3.jpg
    1osvo6vhm8i3y9uu.jpg
    ne3iqkca08af3eyj.jpg
  • xavier
    11.4k
    Jednostavno ne razumijem to gledanje s visoka na klubove koji su realno daleko bolji od Dinama.marcio amoroso

    Upravo jedan od najvećih problema prosječnog navijača Dinama je ta nevjerojatno razina podcjenjivanja većine protivnika. Sjetimo se samo vremena od prije par godina kad su neki pisali kako smo "realno prešli klubove kao Ajax ili Benficu"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.