• Jaro
    5.9k
    i opet "utakmica godine"... kak im vise nije dosadno jedno te isto stavljati...
    Utakmica kakvih je Dinamo odigrao vec prilican broj u zadnjih 5-6 sezona. Moze donijeti puno naravno, ali i dalje ne mora odnijeti nista... ocekujem od momcadi i trenera da naprave sve moguce prije i za vrijeme utakmice kako bi pobijedili, ako ce ovi bit bolji (sto objektivno jesu, al u 90 minuta mozes svasta), nikome nista. Samo da ne ostane (ponovo) taj osjecaj da si na neki nacin sam sebi smanjio, a protivniku povecao sasne za pobjedu...
  • Krizy
    38.2k
    Ima logike ali nema stranaca da postavljaju cijevi :cool:
  • Eduardo
    18k
    Upravo jedan od najvećih problema prosječnog navijača Dinama je ta nevjerojatno razina podcjenjivanja većine protivnika. Sjetimo se samo vremena od prije par godina kad su neki pisali kako smo "realno prešli klubove kao Ajax ili Benficu"..xavier

    Nedavno se ovdje pisalo da smo na razini Salzburga i Bruggea, a sad se jako dobro vidi da nismo. Taj Brugge ubija svoju skupinu, 4 tekme; 1.mjesto i 0 primljenih golova. Salzburg nema poraz u našoj skupini dok nas je u međusobnim susretima sveo na jedan bod.

    Da se razumijemo, dobri smo mi, miljama daleko od onoga kakvi smo bili ali još uvijek prilično daleko od ovih klubova. Protiv koga bi u nekom imaginarnom dvomeču mi od svih tih klubova u LP bili favoriti? Ja bih rekao protiv Viktorije Plzeň i Maccabi Haife, ostalo nama blizu je 50:50 (Copenhagen, Celtic, Rangers, Shakhtar) dok smo u svim ostalim susretima debeli autsajderi.
  • Papastrumf
    10.4k
    Dovoljno je vidjeti koliko je C. Brugge potrošio na transfere zadnje 2 godine i odmah bude jasno da smo mi daleko od njih. Kad mi npr. 10 mil € godišnje koje dajemo posrednicima, odnosno u Hercegovinu budemo preusmjerili na ulazne transfere, možda im se malo i približimo.
  • plavi67
    921

    točno to. baš sam uspoređivao nas i njih na transfermarktu. znači oni su dobili od transfera 75 mil e, potrošili 68 mil e !. znači nije im problem kupit igrača za 15 mil e od benfice itd. kod njih se u klub ulaže, a kod nas se klub krade i šta ćeš...

    vrijede skoro duplo nego mi. al nemozemo se mi balkanci uspoređivati s belgijom, teško nažalost...
  • NORTE
    9.7k
    Sa nekim stvarima u postu se slažem, ali ne mogu shvatiti ovo podcijenjivanje Salzburga. Čuj 4 Balkancamarcio amoroso
    Napisao sam da ih ne podcjenjujem i da jako dobro znam ko je Salzburg, ali više nemaju npr. Haalanda i ne mogu prijeći preko toga da je ovaj dinamo s Oršićem nemoćan pred Strahinjom iz Partizana i sličnima.
    Ne pričamo o Ibrahimoviću, Iličiću i Tadiću pa da smo toliko nemoćni, ali ok to je valjda neki moj uski pogled...

    Ozbiljan trener bi odveo ovaj dinamo u proljeće protiv ovog Salzburga.

    Najveći propuh u sredini smo imali izlaskom Ademija i ulaskom Drmića u špicu, Salzburg je tad stvorio 10-ak gol šansi, njihovi ljevaci su nas mogli dokrajčiti...
    Što znači da nitko nije preuzeo poziciju zadnjeg veznog.


    i opet "utakmica godine"Jaro
    Ako uzmemo bod Milanu onda u Londonu igramo utakmicu godine!
  • Ludovic IX
    5.9k
    protiv milana se mora poklopiti puno toga.. kao onda protiv atalante. ja vjerujem u to
  • Eduardo
    18k
    vrijede skoro duplo nego mi.plavi67

    Ako ćemo se referirati na TM onda Salzburg ide i više. Oni su na 204M€.

    BTW jedna zanimljivost - Feyenoord je u domaćim europskim utakmicama nanizao 10 uzastopnih tekmi bez poraza (9 pobjeda i neriješeno). Dinamo je zadnji koji je slavio u Rotterdamu prije toga (10. prosinca 2020.).
  • xavier
    11.3k
    Kad mi vrijedimo više od nekog, onda su svima puna usta TM-a i govore kako "nije to bezveze i jasno je zašto su brojke takve". Kad protivnik vrijedi više, onda su to "gluposti i kakve veze te brojke imaju s odnosom snaga na terenu" :cool:
  • Ludovic IX
    5.9k
    ja sam već više puta napomenuo da mi nemamo nijednog vanserijskog igrača kakvog smo imali u modriću, pa i duduu, olmu..

    imamo tu osovinu koja nam je na okupu već petu sezonu i to je razlog zašto uopće imamo priliku pričati o prezimljavanju u LP.
    priče o nekoj rasprodaji nakon SP-a, po meni ne drže vodu jer šutala smo vjerojatno već prodali i sljedeće sezne ga nemamo a drugi se prodaju godinama pa ništa.. i hvala bogu da je tako.

    koliko god Čačić bio krivac za "samo" remi, ili poraze u Salzburgu i milanu, toliko je zaslužan za 10-1-0 u HNLu i pobjede u Europi koje smo imali. Nit je on Klopp ali nije ni Kopić. Ali da je i Klopp na klupi dinama, ne možemo reći sigurno da bi imali više od ova 4 boda.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Giovanni van Bronckhorst je ozbiljan trener pa ima gol razliku 1-16 nakon 4 utakmice i 0 bodova.
    Nije realno misliti da nama fali samo malo bolji trener i da bi mi prezimili u LP.

    Kad nam ne bude skup Kai Wagner za 3 milijuna, Martino Ojeda za 5 ili kad budemo mogli ponuditi Jedvaju dovoljno novca da igra kod nas, a ne u Rusiji možda bude dobar i Čačić za prezimiti.
  • NORTE
    9.7k

    Ima i tu nešto. Za više od ovoga treba i pojačati momčad.
    No i dalje mislim da Čačić nije izvukao najbolje iz ove momčadi i da mu to ni ne uspjeva.
  • Fićo1986
    992
    po čemu je on ozbiljan trener ak smijem pitat?
  • marcio amoroso
    33.5k

    A gle, svima nam je jasno da Čačić nije najbolji i da Dinamo može imati i boljeg trenera, ali jednostavno nema trenera na svijetu koji Dinamu može garantirati prolaz u ovoj grupi. Nema ga!
  • marcio amoroso
    33.5k
    po čemu je on ozbiljan trener ak smijem pitat?Fićo1986

    Po tome što je 4 godine trenirao jedan Feyenoord i kraj živog Ajaxa i PSV-a bio prvak, po tome što je sa jednim Glasgowom došao do finala EL ili što mu je jedan Guangzhou City dao 5 milijuna za godinu dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.