• immerwieder
    1.3k
    na službenoj klupskoj stranici kad otvoriš stranicu iskoči onaj prijenos uživo utakmice istra-dinamo, tragedija
    edit: evo sad je već 5 minuta od kad utakmica ipak nije počela, prijenos uživo je i dalje tu
  • Eduardo
    18.1k
    dwaulyjxz78fmloy.jpg
    Reveal
    r007ze31s3cwu8mj.jpg
    vyhbftzlmr584rk3.jpg
  • Jaro
    6k
    kako me zivcira ovaj luzerski, provincijski,neambiciozni i jadni narativ kako je sve kaj se napravi u skupini samo bonus...
  • Mlađi referent
    11.4k


    Pa mislim s obzirom da si u fazi kad ti je još uvijek atrakcija ući u LP, s obzirom na ulaganja i s obzirom da si u četvrtom šeširu i jest sve bonus. Bonus kojem se svi nadamo, ali sigurno nije podbačaj ako ne izvučeš nekaj više.
  • Patak
    2.5k
    Jedno je bonus, a drugo je ovo o čemu @Jaro govori.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Bonus je sve kaj je iznad očekivanja
  • Eduardo
    18.1k
    nvtccfbe32mpc9hz.jpg
    Reveal
    kdn7tqii9cuuxhau.jpg
    n173bl5zoh7g0zse.jpg
    t7dh4wpqcrmkuk3z.jpg
    5orkm2py8b3tuigh.jpg
  • Eduardo
    18.1k
    s098qxa42ycw3euj.jpg
    Reveal
    oszkv4m761o6nays.jpg
    7dfpbeq9rsrfu3ir.jpg
    ubp117o0ovegy04k.jpg
    5kcgzy9uq80mkkd9.jpg
    jocj8i7qfkyd442s.jpg
    103rz7o3jl0typgh.jpg
  • Eduardo
    18.1k
    4pgs3lnuc0v3t1nb.jpg
    Reveal
    ram1uqlifgm91syr.jpg
    lbs86f0gay10fmej.jpg
    c81pzkwlmolmhk2v.jpg
  • NORTE
    9.8k
    Kapacitet Maksimira bez istoka za utakmicu Dinama i Salzburga je 23.750 gledatelja.

    Gostujućih navijača stiže 480.


    Intervju Čačić 16.9.2022., prije manje od mjesec dana.
    o Maksimiru:
    'Nismo ga napravili u proteklih 30 godina i ne vidim naznake da bi se moglo nešto moglo dogoditi'
  • NORTE
    9.8k
    Uefina zabrana banera na istoku u LP je dobrodošla jer je time razgolitila svu sramotu našeg prastarog stadiona na najvećoj sceni.
  • Infinity
    15.4k
    Ne znam sta se to tocno vidi ispod banera. Ovako se mozda netko mogao zapitati jel ta tribina ozbiljno urusena ispod banera. Sad ce bez istih izgledati kao funkcionalna tribina. To sto je ruzna i ogromna je druga stvar, na oko ce izgledati kao da je sve OK.
  • og1986
    2.9k
    Međunarodna nogometna federacija (FIFA) je objavila kako će klubovima čiji će igrači sudjelovali na SP u Kataru isplatiti 209 milijuna dolara odštete. Iznos će biti isplaćen u okviru Programa pogodnosti klubovima.

    Ova se naknada odnosi na sve klubove za koje je igrač igrao tijekom dvije godine koje su prethodile natjecanju. Klubovi će dobiti oko 10.000 dolara za svaki dan koji igrač provede u reprezentaciji od početka službenih priprema do zadnje utakmice na SP-u.

    Nakon posljednjeg World Cupa u Rusiji 2018. godine, novac iz Programa pogodnosti dobilo je 416 klubova iz 63 zemlje. Hrvatskim klubovima ukupno je pripalo 1.294.725 dolara. Najviše Dinamu (680.615 dolara),
  • The Undertaker
    4.4k
    Koliko bi mi mogli imati igrača na SP? Ovako odokativno, min 5, max 7.
  • marcio amoroso
    33.7k

    Livaković
    Moharrami
    Šutalo
    Mišić
    Ivanušec
    Oršić
    Petković

    To je maksimala mislim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.