• Keyser Soze
    8.5k
    Čak mislim i da su na Shkupiju sjebali brojači i da je bilo blizu 10k
  • Mali dioničar
    14.9k
    na maksimiru je do polovice kolovoza bilo već 60 000 ljudi.db-izbjeglica

    Ok, nije bilo 60.000 ljudi nego je 60.000 puta poništen bar kod na ulaznici.
  • deda
    29k
    Meni se iskreno čini na svakoj tekmi da ima više ljudi nego što je službeno.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Da, po mojoj procjeni jučer je bilo i do 16.500
  • xavier
    11.3k
    A koji bi bio razlog da si klub umanjuje gledanost?
  • deda
    29k
    Lijenost, propustanje bez karata, disfunkcionalnost brojača
  • bbb medimurje
    3k
    Meni se iskreno čini na svakoj tekmi da ima više ljudi nego što je službeno.deda

    Upravo to
    Jucer bi prema tome bilo manje nasih navijaca nego u utorak protiv bugara a sjever je izgledal puno bolje popunjen
  • LovroZG
    1.3k
    Na Ludogorcu i jučer je sigurno bilo više ljudi. Jučer je sjever dolje bio rasprodan, a sjever gore je bio minimalno napola pun. Recimo da je dolje bilo prek 4500, a gore oko 2000, plus 1500 Torcide, ispada da je na zapadu bilo manje od 6000 ljudi iako je zapad dole bio rasprodan, a dio s godišnjima gotovo bez praznih mjesta.
  • Salva
    2.4k
    Na Sjeveru dolje nije moglo biti 4500 ljudi kad je kapacitet ako se ne varam smanjen na 4100 (jedan sektor zatvoren od strane MUP-a).
  • LovroZG
    1.3k
    Kolko mjesta zauzima taj sektor? Ne bi reko na prvu da su za gotovo četvrtinu smanjili kapacitet tribine.
  • Salva
    2.4k
    Pa cijela tribina prima cca 4950, a jedan sektor 800ak mjesta.
  • Stjepan
    479
    Posjeta gledatelja na Maksimiru u HNL-u
    1.kolo Dinamo-Lokomotiva 4320
    2.kolo Dinamo-Istra 3393
    3.kolo Dinamo-hajduk 14031
    4.kolo Dinamo-Osijek 5168
    5.kolo Dinamo-Rijeka 5894
    6.kolo Dinamo-Slaven Belupo 3630
    Prosjek gledatelja: 6072
    Može i mora to bolje!
    Koje je vaše mišljenje?
  • marcio amoroso
    33.4k

    U prvom krugu smo imali sve tri derbija kući i bilo je lijepo vrijeme. Nažalost očekujem da taj prosjek nakon drugog kruga padne na ispod 5 tisuća što je jadno da ne može biti jadnije.
  • Stjepan
    479
    Nažalost sve si u pravu
  • Crta
    40
    Uvijek samo Boysi,
    nešto malo navijača i ljubitelja Dinama...Ostali su ljudi koje boli racku za Dinamo, a dolaze se debilizirat na europske i možda poneki derbi ak je neki šizo-hype u medijima...Da se mene pita, bio bi diktator....Novi stadion od max 12000 mjesta, a ulaz na europske i tovare samo sa dokazom od najmanje 70%-80% ostalih domaćih tekmi iz prošlog razdoblja + obavezne godišnje.....pa da vidimo. Bilo bi krcato svaki put. Ovo jučer je, nakon svega u zadnje vrijeme, čista svinjarija od posjete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.