• NORTE
    9.9k
    Neka na tri derbija prosjek bude 14.000Infinity
    Ovo je više od optimističnog.
  • SAS1987
    14k
    Ima par kategorija navijača i za svaku kategoriju treba konkretno znati sta im treba da bi došli na više tekmi.

    Recimo ak bi imali top navijacki stadion od 18k ja sam siguran da bi imali prosjek oko 10k. Jednostavno bi bila toliko dobra atmosfera na svakoj tekmi da bi svaka tekma postala "velika". I prije nego krene rasprava... Stadion od 18k je malo premali za Dinamo.


    Da sam sebe citiram o kategorizaciji navijaca:
    ...
    Segmentacija navijaća
    Segmentacija navijaća je potrebna zbog apliciranja različitih marketinških strategija:
    - Kategorija 1 - Fanatiki: Dolaze na svaku utakmicu
    - Kategorija 2 - Derbi navijaći: Dolaze na derbije i europske utakmice
    - Kategorija 3 - Sledbenici: Intenzivno prate klub u medijima / internetu ali skoro nikad ne dolaze na utakmicu
    - Kategorija 4 - Ljubitelji nogometa: Prate slavne zapadne klubove (Barcelona, Real...)
    - Kategorija 5 - Glory hunteri: Po defaultu ne navijaju za klub i dolaze na utakmice samo kada se događa nešto "povijestno"

    Osnovna ideja je zdržati na stadionu fanatike, a sve ostale promovirati u sledjeću kategoriju (kako derbi navijaća promovirati u fanatika, sledbenica u derbi navijaća).
    ...
  • Stjepan
    479
    Ovo bi mogla biti jedna od boljih sezona što se tiče posjete Maksimiru za sad:
    Superkup:Dinamo - hajduk 16 500
    HNL:Dinamo-Lokomotiva 4 300
  • Ludovic IX
    6.2k
    manji je kapacitet pa ćeš i tih 22k napunit 4-5 godišnje da ti prosjek neznam kak poraste. U zadnjih 20 godina, prva kužeovs sezona je 11k u prosjeku i to samo HNL i kup. Te ćeš brojke teško stići
  • Stjepan
    479
    Nisam ni mislio da će se stići brojke iz vremena dok je bio Kuže kažem da bi mogla biti jedna od boljih a to što se kapaciteta tiče za to se slažem ali u većini hnl tekmi ti ne treba veći kapacitet jedino protiv tovara ali i tada bi se teško skupilo 30k osim ako bi bilo baš napeto prvenstvo
  • xavier
    11.4k
    prva kužeovs sezona je 11k u prosjeku i to samo HNL i kup. Te ćeš brojke teško stićiLudovic IX

    O tim brojkama u ovom trenutku nitko ne razmišlja. Ajmo prvo dići na 6-7 tisuća pa ćemo onda dalje razmišljati kako to poboljšati.

    u većini hnl tekmi ti ne treba veći kapacitetStjepan

    Upravo to. Ne vidim kako ti je kapacitet prepreka u dizanju HNL prosjeka.
  • Stjepan
    479
    Na to sam i mislio kada bi podoigli prosjek u Hnl sezoni na 6 7k to bi bio odličan korak prema naprijed
  • SAS1987
    14k
    većini hnl tekmi ti ne treba veći kapacitetStjepan

    Upravo to. Manji kapacitet, bolja atmosfera, veča potraznja. Da imamo mini stadion od 10k mi bi imali prosjek u hnl 8k+.
  • Stjepan
    479
    Posjeta ove sezone u Hnl-u
    1.kolo Dinamo - Lokomotiva - 4320
    3.kolo Dinamo - Istra - 3393
    5.kolo Dinamo - hajduk - 14031
  • Zagabria
    219
    Prosjek od 9569. :clap:
  • Stjepan
    479
    Sljedeće dvije domaće utakmice u Hnl-u su Osijek i Rijeka ja se nadam da će na obje biti minimnalno 5k gledatelja
  • Keyser Soze
    8.8k
    Ove sezone nam ne gine prosjek od 7k
  • rob ljubavi
    791
    Ma na Osijeku bi trebalo bit barem 7k svakako, ako rezultat u Norveskoj bude dobar ide to i preko 10k...a onda nastavno na to Bodo doma bi se trebalo priblizit 20ki. Udes u LP i eto ti zanosa i odlicne brojke u Sibeniku vani i na Rijeci doma. Jednostavno
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Shkupi 8000, ludogorets 13 500

    u prvih 6 domaćih utakmica ove sezone dinamo ima prosjek od 10 000 gledatelja, na maksimiru je do polovice kolovoza bilo već 60 000 ljudi. to je poprilično dobra brojka za utakmice na najgorem stadionu u galaksiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.