• Hipo
    406
    Mene npr ne zanimaju europske,imam svoj bojkot na njima i uzet cu blue godisnju.
    Opcenito me ne zanima ovaj moderni nogomet i real ili bayern,psg itd. gdje su ubili sve novcima i placaju razne "zvjezde" kao da su ne znam kaj,bolesne cifre.Tako da samo Dinamo i ova kaljuza od lige uz ostale slabije lige koje su u nasoj razini.Mozda nema smisla al kod mene osobno je tako,ove danasnje igrace uopce ne gledam nit me zanimaju.
    ZDS86

    Mrzim i ja moderni nogomet ali to ne znaci da cu propustit velike tekme u kvalifikacijama i skupini.
    Te tekme su vrhunac sezone.
    Dakle, gold.
  • BluePhone67
    4.1k
    Sto se tice godisnjih ulaznica nevazno dali je gold ili blue, svatko uzima sto mu odgovara ono sto je vazno da je uprava ukinula obiteljske godisnje koje bi u nekoj kombinaciji si mogla priustiti jer su bile sa dodatnim popustima, a sada kada su jos i poskupili i bez popusta na djecu, babu, dedu nema sanse da vecina jedna modra cetveroclana obitelj si to moze priustit. A ovo oko popusta putem interneta ako uzimas godisnju iako kao clan imas popust 20% je dodatna prica za sebe.
  • SAS1987
    14.7k
    Trebali bi imati obiteljske godišnje ulaznice i obiteljske ulaznice za specifičnu utakmicu. Isto tako bi morali motivirati navijače koji kupe godišnju ulaznicu da dođe na što više domačih utakmica sa npr. popustom za godišnju ulaznicu sledječe sezone, popust na dres, neki online "hall of fame" za najvjernije navijaće koji su bili na svakoj utakmici itd.
  • BluePhone67
    4.1k
    Obavijest za nove korisnike !! Posto vidimo da pojedini novi korisnici nisu potvrdili svoju aktivaciju koja dolazi automatski na njihov email, molim da pogledate u spam ili junk mozda se tamo nalazi, a ona je kljucna da bi bili aktivni na forum Zona Dinamo . Zna de desiti da tamo zavrsi potvrda aktivacije ukoliko tako pojedinci imaju podesene svoje emailove u svojim postavkama, stoga nakon sto ste se pravilno registrirali, automatski aktivacija vam treba doci na email kroz minutu ili dvije koji ste upisali u registraciji, ako nije u inbox onda se nalazi u spamu.
  • Infinity
    16.4k
    Zabiljezih sinoc broj ulaznica. U zadnja 24 sata prodale su se citave 124 godisnje ulaznice. Eventualno da je na salteru netko uzeo neki sektor koji nije u online prodaji, a velika je mogucnost da se to dogadjalo za zapadnu tribinu.
  • El Capitan
    74
    Potvrđujem, moja se našla u spamu.

    Isprike ako sam izgnjavio admine, nisam nikada nalazio confirmation mailove u spamu. Ne bi mi ni palo na pamet da mi Deda nije rekao da pogledam tamo. Ne znam koji setting to gura u spam ali korisno je znati za ubuduće. Istina, volio bih znati kaj točno ne štima u mojim settingsima jer su ad hominem šutali mail u spam...
  • Infinity
    16.4k
    nisam nikada nalazio confirmation mailove u spamu.El Capitan

    Ja ih inace nigdje drugo i ne nalazim :gasp:
  • deda
    32.7k
    124 istoka i zapada. Za sjever ne možemo znati. Možemo procjenjivat znači danas oko 170-180 ulaznica

    Bilježim u ponoć još 1277 komada istoka i zapada. Da možemo vidjeti stanje sutra u ponoć.
  • BluePhone67
    4.1k
    3vgmo35sxr1ds0br.jpg
    0yfjloesf2kmvkf9.jpg

    Sn.10.07.2019
  • Kwedi
    3.8k
    Imaju Lecjaksa, kakav je - takav je, za Dinamove potrebe solidan
  • deda
    32.7k
    Ma to ja cijelo vrijeme mislim, ali mi neugodno spomenuti.

    Ako se traži lijevog beka na dugi rok onda treba snimati tržište par mjeseci i pikirati, a ne sad zbrda zdola. Zato i Rrahmanijeva prodaja nažalost ukazuje još uvijek na neozbiljnost struke.
  • Maki17
    218
    Probati Gjiru, igrao je to prije. Možda ispadne novi Vrsaljko.
  • deda
    32.7k
    Ma imamo mi potencijala i u Gjiri i Gvardiolu. Govorim o poslovnom odlučivanju tj. kadroviranju. Ali pošto se lepi vratio sve je moguće.
  • Maki17
    218
    Prošlo ljeto je to odrađeno kako treba, sve na vrijeme. Ove godine ne možemo ni Ivanušeca kupit od Lokomotive
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.