• Hipo
    406
    Rrahmanijeva prodaja nažalost ukazuje još uvijek na neozbiljnost struke.deda

    Koliko su se samo hvalili njegovom prodajom :rofl:
    A zarada je ono ...
  • reziser
    6.8k
    ove godine nikad manje odlazaka/dolazaka

    moglo bi to dobro izgledati, vidjet ćemo kako će biti bez Olma, ali imamo kreativne veznjake koji će ga možda uspjeti djelomično zamijeniti.
  • xavier
    12.1k
    Prošlo ljeto je to odrađeno kako treba, sve na vrijeme. Ove godine ne možemo ni Ivanušeca kupit od LokomotiveMaki17

    Nitko od veznih igrača nije za sad ni prodan, a tu je još i Atiemwen koji napokon prolazi prave pripreme s klubom od početka.

    Ako (kad :wink: ) se neka prodaja realizira, veoma brzo i lako će se dogovoriti s Lokomotivom bez obzira na sve ove PR članke iz novina :wink:
  • Eduardo
    20.3k
    Ovo se zove iskustvo kladjenja... Pricekas malo da vidis razvoj situacije, a ne odmah grlom u jagode :yum:
  • xavier
    12.1k


    Zapravo me @deda već danima podsjeća, a ja zaboravljam staviti prognozu :smile:

    Jučer pitamo curu u fan shopu koliko je prodano godišnjih, a ona kaže da nema pojma, ali nam pokaže vrećicu u kojoj drži iskorištene kupone za knjige :blush:
  • ZDS86
    206

    Sve 5 svako ima svoje,meni nisu ali kuzim da vecini jesu.
    Samo da malo tog entuzijazma prebace i na ligu bilo bi bolje za sve.
  • xavier
    12.1k
    Prvo da kažem kako apsolutno poštujem svačije mišljenje i svatko ionako mora sam za sebe odlučiti što ga zanima, a što ne. Naravno da neće nitko promijeniti mišljenje zbog nečeg što mu netko drugi kaže.

    No moram priznati da ne razumijem zašto netko tko je "against modern football" zbog "velikih iznosa koji su promijenili nogomet", ne bi išao na europske utakmice, a išao bi na HNL.

    U nogometu se oduvijek vrti velik novac. Igrači koji su igrali 80-ih, smatraju da je u njihovo vrijeme sve bilo kako treba, a 90-ih su "plaće otišle u nebo". Oni koji su igrali u to vrijeme, smatraju da su njihove plaće bile normalne, ali su 10 godina kasnije "probile sve granice". Želim reći da je sve stvar perspektive. A kad smo već kod plaća, veća je razlika između Dinama i ostatka HNL-a nego između Dinama i europskih protivnika tako da bi to mogao biti eventualno razlog za ne ići na HNL :blush:

    A europska natjecanja su tu jako dugo, nije to baš neka moderna novost.

    No to je samo moje mišljenje...
  • ZDS86
    206
    Jel zna netko jel moze netko umjesto tebe podici godisnju za tebe tamo i kaj mu treba za to,jeli kao sa kartama osobna(ili i slikana osobna primjer) ili moras osobno doci kupit?
  • BluePhone67
    4.1k
    Jel zna netko jel moze netko umjesto tebe podici godisnju za tebe tamo i kaj mu treba za to,jeli kao sa kartama osobna(ili i slikana osobna primjer) ili moras osobno doci kupit?ZDS86

    Moze.. osobna, clanska i stara godisnja ako hoces ista mjesta ukoliko nisu vec zauzeta. Barem tako vidio jucer u redu, da je neka cura pokupila i predala.
  • xavier
    12.1k


    Ne moraš osobno. Cura iza nas je uzimala za tatu i strica. Osobna samo treba.
  • reziser
    6.8k
    Jel zna netko jel moze netko umjesto tebe podici godisnju za tebe tamo i kaj mu treba za to,jeli kao sa kartama osobna(ili i slikana osobna primjer) ili moras osobno doci kupit?ZDS86

    može i netko drugi
    ako ima sve tvoje dokumente
  • BluePhone67
    4.1k
    Ne znam samo za clansku jel mozes dici bez potpisa zbog gdpr, ali ako vec imas clansku onda nebi trebalo biti problem.
  • deda
    32.7k
    Pa zar nije dovoljna preslika osobne tj. slika?
  • xavier
    12.1k
    Naravno da moraš imati člansku, ali moraš je imati i kad si osobno tamo. Kolega pita što treba kad kupuješ za nekog drugog pa odgovaram kako zapravo ne treba ništa više nego kad dođeš osobno.

    I da, dovoljna je slika dokumenta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.