• xavier
    12.1k
    Meni je teško zamisliti da nekog zanima godišnja ulaznica za HNL, a ne želi ujedno i za europske utakmice (kad već ima ta opcija), ali zašto ne ponuditi. Kako @deda kaže, to je zapravo točno u skladu s onim što smo predviđali prije nekoliko mjeseci. A godišnje su i dalje više nego povoljne.

    Zapravo me puno više iznenadilo kad je @Mali dioničar napisao da mu je cura na kiosku rekla kako je prodano puno Blue ulaznica. Danas šalter za Blue nije radio, radila su 2 za Gold.
  • reziser
    6.8k
    Zapravo me puno više iznenadilo kad je Mali dioničar napisao da mu je cura na kiosku rekla kako je prodano puno Blue ulaznica.xavier

    možda je čuo krivo? možda NIJE prodano puno ulaznica?
    jer, tko bi kupio blue opciju ?!!
  • LovroZG
    1.3k
    A možda cure moraju reć da se i Blue dobro prodaje jer bi bilo grdo da u novinama piše kak ih niko ne kupuje?
  • deda
    32.7k
    Pao server.
  • reziser
    6.8k
    Pao server.deda

    meni sve radi
    i online ulaznice
  • deda
    32.7k
    Možda je moj pao :rofl:
  • GZomanid
    685
    Meni je teško zamisliti da nekog zanima godišnja ulaznica za HNL, a ne želi ujedno i za europske utakmice (kad već ima ta opcija), ali zašto ne ponuditi.xavier

    Evo ja sam razmatrao tu opciju neko vrijeme :rofl:
    Često mi ekipa koja ide samo na europske ujedno i jako ide na živce..
  • ZDS86
    206

    Mene npr ne zanimaju europske,imam svoj bojkot na njima i uzet cu blue godisnju.
    Opcenito me ne zanima ovaj moderni nogomet i real ili bayern,psg itd. gdje su ubili sve novcima i placaju razne "zvjezde" kao da su ne znam kaj,bolesne cifre.Tako da samo Dinamo i ova kaljuza od lige uz ostale slabije lige koje su u nasoj razini.Mozda nema smisla al kod mene osobno je tako,ove danasnje igrace uopce ne gledam nit me zanimaju.
  • reziser
    6.8k
    eto, GZ i ZDS uzeli Blue, a mi se pitamo tko ih uzima
    rekoh
    svaka roba ima kupca
  • xavier
    12.1k
    @GZomanid @ZDS86

    Nemam ja ništa protiv, dapače, samo kažem da nisam znao da ima takvih :up:
  • GZomanid
    685
    eto, GZ i ZDS uzeli Bluereziser

    Na kraju uzeo Gold, samo velim da sam razmišljao o Blue jedno vrijeme
  • deda
    32.7k
    Ma sve se može prodati, samo treba naći kupca. Meni je drago da neki baš vole ovu našu "kaljužu" od lige koja je nevjerojatno potcijenjena od strane Hrvata.
  • reziser
    6.8k

    deda, kaj mi ne podcjenjujemo a da je naše?
    nije naša liga toliko loša, stavi je u kontekst di je naša liga na punim stadionima, i odmah bi sve bilo ljepše
    ovak ispada kaljuža
  • zgšd
    174
    Jucer isto samo ova dva saltera za gold... Ova cura na blagajni nije znala kaj se desava kad sam je pital za blue, mora ovoga i onoga pitati, kak to ide.. Dakle, ne znam bas, da su puno tih blue prodali, al nije ni bitno

    Ja sam isto blue uzel, iz cistog razloga, kaj sam samo vikendima u hrvatskoj, tak da mi za europske tekme karta ne treba, a netko drugi ce bit sretan, kad bu isel gledat europski dinamo
  • BluePhone67
    4.1k
    A otkud da znamo da si tamo? :cool:

    Šalim se, i ovo mi je bilo jako nategnuto s vremenom s obzirom da sam izašao s posla.
    xavier

    Zaboravio si reci glavno, da sam ja dosao sa zenom i dijetetom i da smo se na blagajnama slucajno sreli. Ja u prolazu, a ti malo sa posla pobjegao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.