• Ali
    1.9k
    Mislim da bi ova protvi danske bila odlicna za mali experiment, jer su oni dovoljno kvalitetni da mogu jedni poluvrijeme oni biti ti koji nas stiscu. Pa da probamo za jace protivnike upravo ovo sto kaze da Orsic ide iz bloka i ima puno prostora pa ajmo to i probat. Sa 3-5-2, kaj imas za izgubit ?
    To je ionako natjecanja za uigravanje, nema pehara hvale vrijednog, evo na prvu neznam ni tko je u prva dva osvojio, mislim portuhal i francuska ali nebitno...

    Orsic-Petko
    Perisic-Kovacic-Modric-Brozovic-Majer
    Gvardiol-Sutalo-Erlic
    Livakovic

    Iskoristi momentum, jer skoro svi ovi su sada u naletu i ovo su im pouicije koje cesto igraju. Mozes dobiti puno. A ako nebu islo, vrati se na 4-2-1-3 i idi na posjed lopte
  • og1986
    2.9k
    Ok. I dalje ne vidim ništa loše.

    Prošle sezone i do pred mjesec dana skoro svi koji navijaju za Dinamo su ga pljuvali i išao je svima na živce svojom nonšalancijom, ali evo jedan tjedan u repki bi mu narušio koncentraciju?

    Kada je Čačić rekao da je pričao s njim da ga želi u šesnaestercu i da zabije golove i da mu je zbog toga uzeo broj deset i dao mu broj devet je ok, ali kada dalić to kaže je loše ?

    Ne vidim ovdje nikakvu kritiku nego jednostavno guranje da se probudi, jer je rekao da on to može, uostalom je i najkvalitetniji napadač kojem trenutno imamo, lakše prenamijeniti Audi nego voziti Fiat.

    I vrti te dvije tekme jer su to njegove najbolje tekme u repki i to je ono što traži od njega. Kako će lakše objasniti igraču kaj želi od njega nego da jednostavno ponovi ono kaj je već radio ?
    Evo ne razumijem vas ni malo.

    Mislim da vas više muči Dalić kao Dalić nego išta drugo.
  • Mlađi referent
    10.8k
    I ček, hoćeš reći da je Petković unazad mjesec dana postao klasična devetka i redovno zabija pa eto, ljudima ne ide na živce? Ili je jednostavno napravio upgrade i igra na svoj način, ali puno bolje?

    Vrti te dvije tekme u kojima je Petković igrao kao Petković, to kaj je tad dao golove ne znači da igrao nikaj drukčije. On nikad neće zabijat 20+ po sezoni, ako ti to ne paše jednostavno ne cmoljiš svaki jebeni put oko toga nego staviš boljeg igrača.

    Osim toga
    Da više sudjeluje u igri, da je više u šesnaestercu i da zabija više golova. On voli namjestiti šansu, ali u reprezentaciji mora imati drugačiju ulogu.

    To je kontradiktorno.
  • og1986
    2.9k
    Da, šugavi Dalić OUT, bezveze filozofira. Gluposti priča izbornik...
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ne, Dalić Bog, čovjek klasa Fergusona. Dao nam je sebro, moramo bit ponizni. :cheer:
  • og1986
    2.9k
    Eto dočekao te. Čini se da je ipak Dalić kao Dalić problem.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Da, šugavi Dalić OUT, bezveze filozofira. Gluposti priča izbornik...og1986

    Pa ti si ovo napisao? Čini se da tebi predmet rasprave nit nije bitan, bitno je obranit Dalića. Vidiš kako je lagano bacit spin.
  • Patak
    2.2k
    Dalić, srebro na svjetskom prvenstvu. Ne treba njega braniti.
  • og1986
    2.9k
    Listaj natrag po temi pa ćeš vidjeti kaj sam pisao o Daliću, uzimaš dijelove mog posta iz konteksta i to okrećeš protiv njega.

    Slao sam dalića puno puta u pm, i zazivao da ne pozove nikog na ove tekme da se naši odmore.

    Ali baš ga stvarno znate pretjerati, današnjom presicom mu ništa ne zamjeram.

    Edit: jel možda uređuješ koju Dinamovu stranicu na insti? Vidim da su se i oni uzjebali.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Listaj natrag po temi pa ćeš vidjeti kaj sam pisao o Dalićuog1986

    Neću jer me ne zanima. Moj odgovor je bio banaliziranje tvog banaliziranja da ti pokažem koliko je besmisleno to kaj pričaš.

    uzimaš dijelove mog posta iz konteksta i to okrećeš protiv njega.og1986

    Okrećem protiv njega to kaj se na zadnjih otprilike 17 okupljanja repke priča isključivo o Bruni Petkoviću i držim da to ne može baš nikom koristit, a u punom smislu riječi šteti upravo Bruni Petkoviću. Jednostavno koristi igrače kakve ti trebaju, Bruno nije taj i ok.

    i zazivao da ne pozove nikog na ove tekme da se naši odmore.og1986

    Ovdje se slažemo
  • Ludovic IX
    5.6k
    Baš me zanima koliko ulaznica hns podijeli. Nekamo mi čudno da su sve ulaznice rasprodane..

    Volio bi ja da pobjede, i još više bi volio da naprave nešto slično 98-oj i 18-oj na SP ali nemam baš previše emocija prema ovim tekmama. Više mi je trnaca izazvala tekma protiv lokosa ovaj vikend.

    Pogotovo što će sutra atmosfera biti vjerojatno onakva kakve je na engleskim stadionima. Navijanje dva puta po poluvremenu i to je to.
  • Jurki
    8.8k
    Kaj se ovog reprezentativnog okupljanja tice. Mogel je komotno sklepat neku ekipu kaj igra u hnlu, s tim da bi igrali igraci koji nemaju punu minutazu u svojim klubovima. Ako je bilo bitno ostati u A diviziji to se davno napravilo, ovo sad bu jos dodatno raubanje igraca i samo se nadam da se neko nebu bezveze ozlijedio. A mogli su to komotno i odgoditi za sljedecu godinu. Broj utakmica je ove sezone prevelik..i o tome se trebalo voditi racuna. Jebo play off bezveznog takmicenja. Repki kaj je bitno dolazi u studenom i prosincu.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prema najavama danas nas ocekuje stoperski par
    sutalo-gvardiol :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.