• Fanboy
    2.2k


    To je bilo očekivano....

    Evo jedna Dinamova momčad za reprezentaciju

    Oršić Petković Majer

    Kova Broz Modrić

    Sosa Gvardiol Šutalo Jakić

    Livaković

    Perišić je jedini kvalitetom baš siguran u prvih 11, Pašalić, pa i Juranović je diskutabilan.
    S tim da je Oršić stvarno u fantastičnoj formi, a radi se o klasnom igraču.
  • og1986
    2.9k
    Lovren danas opet po svome sa izjavama.

    Prvo kaže da su on i vida u repki od U-15 i pita se zašto njih dvoje ne bi mogli igrati zajedno u udarnom sastavu reprezentacije. Kako ih se treba gledati po igri, a ne po godinama.
    Kako samo kod nas se odbacuju igrači od preko 30, a kod drugih igraju (Pepe, Thiago Silva). Da to nije dobro kada se takva pitanja provlače po medijima.


    Meni se sve čini kako Lovren, ako još par puta blebne neke gluposti i počne imalo narušavati atmosferu, neće vidjeti Katar.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Lovren i ne treba vidjet Katar.. igra nekompetitvnu rusku ligu iz koje je otisao svako s gramom mozga.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ma lovren bi jos i mogao biti koristan, ali vida nema sta radit u reprezentaciji.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Fino se zvizdalo livaji na predstavljanju
  • Markelo
    2.5k
    Koliko ovaj Stjelja može laprdat. Daj nekad samo izgovori prezime igrača, dovoljno je
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Koliko ovaj Stjelja može laprdat. Daj nekad samo izgovori prezime igrača, dovoljno jeMarkelo

    Ja ga ne mogu slušati, ima strašno iritantan glas i još priča, priča, priča i priča...
  • Frodo
    65


    Po čemu su Pašalić i Juranović diskutabilni?



    :rofl: Istina.

    Možda je nepopularno mišljenje, ali meni fali Ćosićev entuzijazam.
  • flexXy
    1.9k
    Ove debile sta pjevaju izadji mala na utakmicama HRVATSKE treba pobacat sa tribine
  • Fanboy
    2.2k


    Za prvu postavu sam mislio, ne za odlazak. Iako je Juranović standardan, no kao protiv Francuske koja ima jača krila se koristio Stanišić.
    Za Ćosića i ja se slažem, znao je napraviti atmosferu i podignuti ljude koji ne prate nogomet stalno.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Pasalić treba ulaziti zadnjih 20 min..u ovakvoj utakmici on skoro da nicime ne pridonosi.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Zastava tovara iz Trogira tamo gdje su inace nasi bubnjevi... samo da ovaj cirkus sto prije ode iz grada
  • jp23
    2.2k
    Ispravi me ak sam u krivu, ali nije li on protiv Francuske igrao lijevog beka?
  • seljak86
    2.3k
    Samo se nadam da neću naći njihove naljepnice po stolcima i ogradi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.