• NitkoBitan
    13k
    Koji motivacijski govor :rofl:marcio amoroso

    Sto se tice rezultata rekao sam na glas ono sto dobar dio forumasa misli, budemo vidjeli na predictoru :grin:

    pričekajte, možda se nikom neće dati u Milanoxavier

    Naravno da ce na brojku u Milanu djelomicno utjecat i rezultat/igra u utorak. Referirao sam se na kolege koje misle da ce izvisit za kartu za Milano. Eto ja mislim da se nece ispunit sektor do kraja u slucaju loseg rezultata protiv Chelseaja, zivi bili pa vidjeli.
  • Fićo1986
    992
    Zašto bi rezultat prvog kola skupine lige prvaka protiv Chelsea utjecao na posjetu prvog gostovanja u 2 kolu lige prvaka u relativno blizom gradu? Ne vidim razlog pa makar izgubili 5 0....
  • Anto Lovric
    10
    Mislim da ko voli nogomet i dinamo i ima mogucnosti treba otici u milano bilo kako bude rezultat protiv chelsea jer svakako je san siro pravi dozivljaj a dinamo ne igra svaki dan na takom kultnom stadionu, zato bilo kako ispadne prvo kolo, idemo napravit jaku atmosferu na san siro :strong:
  • xavier
    11.2k


    Upravo to. Ajde da se nekom ne bi dalo na gostovanje u 5. ili 6. kolu ako izgubimo šanse za prolazak, ali ne znam što bi se trebao dogoditi protiv Chelsija da ljudi izgube volju za gostovanjem već u 2. kolu.
  • Nino Bule
    11.7k

    Sigurno da dobijemo 3 0 chelsija bi 2x ljudi htjelo ici na gostovanje
  • Fićo1986
    992
    shvacam kaj oces rec al ja sam jedan od onih ocito koje nebi ni poraz od 7:0 spriječio da idem u Milano
  • Efes Pilsen
    7k
    Ja vec planiram i London bez obzira na ishod grupe :blush:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    POKLANJA LI NETKO KARTU ZA DANAŠNJU TEKMU? JAVITE SE U INBOX.


    Plavi plavi za vas smo život dali
  • deda
    28.7k
    Za Rijeku je prošlo 1.000 ulaznica u slobodnoj prodaji (870+130).
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Ma bude to i za Milano i pogotovo za Salzburg otišlo sve. Za Sevillu u gostima je prodano koliko? Otp.nesto manje od 2k ulaznica ako se ne varam, a nije Sevilla blizu.

    U Milano će ići koji inače idu, oni kojima ce to biti dozivljaj jer idu možda prvi puta, a i oni kao i protiv Atalante na primjer(ideš jer je to Milano, a nogometni fanatici u posjeti kultnom stadionu), te oni koji vole europska gostovanja, posjete gradovima kao sto je recimo Milan, i sve što se veže za pomenuto, a Milan nije preko svijeta, a opet blize je nego recimo Sevilla ili Llisabon/Manchester što je bio slučaj.

    Ako nekom nije tad bilo problem zavuć u džep za tu tekmu, a kartu koja je tad bila mislim 300 kuna, sad ako bude manje također neće, i ponovno će.

    Ne bi volio samo da se dogode scene ko tipa u Plzenu, pogotovo tada europsko proljeće nakon ohoho godina, Dinamo u formi, uzdignit, prolazan protivnik vise nego sto nije, Plzen poblizu, a onda oni u prodaji tebi dadnu pišljivih 600 karata a interes 3,4x veći, i dođe ti 2k ljudi koji ne mogu uć, a sektor do gostujućeg više zjapio prazan nego li je bilo ljudi.

    Vjerujte da bi slična navala bilo i za Beč da nije bilo onog trulog 2g pravila na snazi.

    Inače.. u Milanu i zadnji put kad je bilo gostovanje, nije bio cijeli gost.sektor u prodaji jer su bili radovi neki u središnjem dijelu, zanimljivo..ti radovi i dalje traju i dalje tribina podjeljena na dva dijela.
  • bbb medimurje
    3k
    POKLANJA LI NETKO KARTU ZA DANAŠNJU TEKMU? JAVITE SE U INBOX.dinamo u srcu

    Zakaj bi netko poklanjal? Ima u prodaji kolko hoces i za koju tribinu hoces
  • Bosna86
    11.6k
    Plavi plavi za vas smo život dalidinamo u srcu

    Život može, ali 40 kuna ne može
  • Dino
    2.3k
    Kaj odma napadate decka, mozda nemre skupit
  • Tercel
    420
    Frend koji nema godišnju je zvao danas klub vezano za prvokup za članove i rekli su mu da ne može sa potvrdom da je uplatio članarinu već isključivo sa članskom..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.