• Captain America
    15.3k
    Bit će sigurno sutra ulaznica, al ak ste članovi bolje se osigurat danas. Sutra kad padne sustav i krene se od ranog jutra stvarat red, bit će svega.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ne razumijem zasto nisu dopustili da se kupuje sa racunom od clanske, ovo je bas promasena prilika da uclanis jos cca 5000 ljudi u klub a mozda i vise i tako rjesis i prodaju karata ubuduce za milan, rbs, tovare
  • NitkoBitan
    13.6k
    Evo ipak je bil redbbb medimurje

    Ma znam da je bio ujutro prije otvaranja al sam ti odgovorio za vrijeme u kojem si pitao, oko 13h sigurno nije bilo reda a nece ga ni bit do kraja dana.
  • Salva
    2.4k
    Da, i za 60kn ti se učlani 300 “navijača” Chelsija ili Milana iz Prijedora i Novog Marofa i uzmu ti karte za tekmu. Ili dođu ljudi koji nemaju veze s Dinamom već žele malo vidit lige prvaka pa za 60kn imaju prednost ispred svih. Da je moguće s računom uzet danas kartu, danas bi se učlanilo 15000 ljudi.
  • deda
    29.7k
    Sad ima troje ljudi u redu. Inače mislim da će ići mozda 10.000 u prodaju. UEFA, sponzori, igrači, udruge to će uzet 4.000 sigurno
  • NORTE
    9.9k
    Kaze djevojka na blagajni da nije moguce uclanjenje u klub, te odma kupovina sa prrvootkupom. Potrebno je cekati 3 tjedna da se iskaznica izradi.Str1nger Bell
    Samo da notiramo ovo.
    Deda, ipak nije moguće u kratkom roku to obavit.
  • Nino Bule
    12.2k

    I ovako ce ih doci 300, ali sad imas neku bazu clanova za sljedece utakmice
  • Nolifer
    7.1k
    Tražim zapad dole 4, a lik mi ds zapad dole 1? wtf??
  • M77
    459
    Rekla mi je cura na karatani da su za zapad gore i dolje samo sektori 1 u ponudi. Pa ako neko želi riskirat za bolja mjesta sutra da znate.Captain America
  • Nolifer
    7.1k


    i to je kao za clanove? Umjesto da su zapad dole 4 i 5 za clanove, oni daju 1...
  • Papastrumf
    10.8k
    A da nisu zapad 4 i 5 mozda otisli na godisnje? Je li ti mozda to palo na pamet?
  • xavier
    11.4k
    Moram priznati da je veoma neobično ponuditi pravo prvokupa članovima i onda im dati samo ulaznice za sektor na bočnom dijelu tribine.
  • xavier
    11.4k


    Želiš reći da ima samo zapada 1? Prilično sam sigurna da će sutra biti i drugih sektora.
  • Papastrumf
    10.8k

    Vjerojatno ima i 2 i 9. 3 i 8 pretpostavljam za spomzore i podobne, ali 4 i 5 gotovo sigurno nema.
  • xavier
    11.4k


    Ma dobro, to da, ali želim reći da je valjda logično da su danas dostupne sve slobodne ulaznice, a ne samo one uz rub tribine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.