• Anto Lovric
    10
    Dobar Dan svima,

    Imam pitanje, jel se moze doci do ulaznice za gostujuci sektor primjer za utakmicu milan-dinamo, ako se zivi u inozemstvu? Dinamo tu malo po moje misljene fula jel ima ih dosta koji zive u inozemstvu i voljeli bodriti dinamo na gostujuce tekme ali nemoze doci do karte zato sto se samo na ticket pointu moze uzet na maksimiru(tako je dosada bilo).
  • bbb medimurje
    3k
    Imam pitanje, jel se moze doci do ulaznice za gostujuci sektor primjer za utakmicu milan-dinamo, ako se zivi u inozemstvu?Anto Lovric

    Uvijek mozes nekome od nas dati podatke pa ti mi uzmemo kartu
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ovisi o utakmici, ja sam Rapid i Genk normalno uzeo na internet prodaji, Sevilla je bila samo u Zagrebu.
  • Anto Lovric
    10
    Ok hvala ti :up: javit cu se jos kad dinamo izjavi informacije. To bi bilo super ako bi neko mogao uzet karte.
  • Anto Lovric
    10
    znaci protiv rapida i genka si i bijo u dinamo sektor? bas mi zanima kako ce biti protiv milana
  • Efes Pilsen
    7.3k
    da, kazem, ovisi o utakmici. Neke se mogu preko interneta, neke ne.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Realno, ako nemaš godišnju ulaznicu, vjerojatno se ne moraš ni nadati ulaznicama za gostovanja u LP. Godišnjaci imaju prednost pri kupnji ulaznica za gostovanja i ima nas nešto manje od 6.000, a prema UEFA-inim pravilima Dinamo ima pravo na:

    - 3.791 ulaznicu na San Siru
    - 1.509 ulaznica na Red Bull Areni
    - 2.017 ulaznica na Stamford Bridgeu

    Moguće je da će ih biti nešto više (npr. na SB gostujući sektor prima 3.000 ljudi), ali s obzirom na atraktivnost i blizinu odnosno jednostavnost odlaska na sva tri gostovanja, sansa da u prodaji ostane pokoja ulaznica nakon sto prođe period prvokupa za godišnjake je minimalna, a i onda ocekujem pravo “drugokupa” za članove.

    S druge strane, a pogotovo ako krenemo u LP s nekim pozitivnijim rezultatom, sigurno nećeš biti jedini koji će hvatati mjesta na stadionu koja nisu u gostujućem sektoru.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Sta nije za San Siro vise? Mene strah i sa godisnjom da cu izvisit :lol:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nitko sa godisnjom nece izvisit niti za jedno gostovanje.

    Realno, ako nemaš godišnju ulaznicu, vjerojatno se ne moraš ni nadati ulaznicama za gostovanja u LP.Bosskovitz

    Za San Siro i London bi mogao bez problema preko nekoga u Zagrebu nabavit karte za ta gostovanja (ili ako bude online jos lakse). Moja procjena je da ce u Salzburg ici najmanje 1000 godisnjaka tak da za to nema nekog smisla trosit zivce jer ce ekipa to pograbit na TP cim i ostali osim godisnjaka budu mogli uzimat.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Kaj nisu cigani prije 3 god imali u Salzburgu cijeli onaj dio iza gola?
  • Nino Bule
    12.2k

    bile su kvalifikacije ako se ne varam i njihovi dijasporci su pokupovali karte za te sektore, sad je rbs prije 10 dana pustio pakete za sve utakmice skupine i skoro sve rasprodao tako da to sad nece biti moguce
  • deda
    29.7k
    Do ovog trena prodano je 557 ulaznica za Rijeku plus 130 podijeljenih za sjever gore školama nogometa.

    Edit: 568+130
  • Filip 91
    581
    Dakle, opet bude slaba posjećenost cca. 5.000
  • Nino Bule
    12.2k

    Pa vjerovatno ce sutra najvise karata bit prodano, sad to moze bit 1000 a moze bit i vise
  • Salva
    2.4k
    Rekao bi da će sutra otići preko 1000 karata + godišnjaci (za koje je teško procjeniti koliko će ih doći), bit će to dobro

    Sve u svemu, mislim da će posjeta biti bolja nego na Osijeku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.