• Ludovic IX
    7.3k
    Kog je dinamo prodao za 10+ miliona a da nije prošao školu dinama.

    Petkovic, orsic, pa i livakovic će se teško prodati za 10+ miliona. Pa i ivanusec će se teško prodati za 10+ kako mu godine idu gore.

    Mi najbolje prodajemo neke wunderkinde od 18-22 godine. Kad se predju te godine onda nekako teško izvlačimo neku veću lovu. Čak mislim da i klubovi vani razmišljaju na način da je taj dobar, već bi se prodao i prije.

    Ja bi bio najsretniji da nam je Bill Gates sponzor i da utuce 100 miliona u nas svake sezone i da nam igraju i olmo, i majer i gvardijola a da dovodimo igrače od 30 milja za pozicije di smo slabi. Ali nije pa nekako moramo ovu kvalitetu koju imamo i platiti. Znamo da se i barem 10-15% pokrade tako da dok je tako, ako želimo gledat dinamo u ligi prvaka a to znači da ubacujemo barem jednog-dvojicu novog iz škole, dovedemo 2-3 igrača za ukupno 10 miliona i prodamo za 20 miliona jer trošimo vise nego zaradimo bez lige prvaka i transfera.

    Nije ovaj transfer sutala, ako se dogodi, nešto iz vedra neba. On je uz baturinu najveći potencijal u momčadi.
    Barem sad imamo godini dana da nađemo novog sutala (katinic???).
  • Infinity
    16.4k
    Kog je dinamo prodao za 10+ miliona a da nije prošao školu dinama.Ludovic IX

    Pjaca? Majer? Rog? Eduardo?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Majer i pjaca su bili kod nas ko klinci. Dudu je izdanaka škole. Rog je baš izuzetak ali svi su prodani u ovom rangu između 18-22 godine

    Ajde, dudu sa 23 i pol..i luka modric sa skoro 23 tak da ima tih izuzetaka ali dudu nakon 2 prave sezone u dinamo a Luka nakon 3 i pol.

    Ali opet , nema velikih prodaja igrača koji nisu došli jako mladi kod nas.
  • SAS1987
    14.7k
    Kvaliteta Dinama su skupi igraci u najboljim godinama a njih placaju rezultati te prodaja top talenata. Ja zadovoljan.

    Ja bi bio najsretniji da nam je Bill GatesLudovic IX
    I cjepivo preko reda za sve navijace Dinama :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Majera i Pjacu smo otpisali taman u godinama kad se od njih trebo napravit igrač tak da baš i nisu čisto naš izdanak.

    Ak smo prodali Gojaka, ja očekujem da neko dođe. Il vezni il bek jer ne vjerujem da će Štefulj najednom uskrsnut.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja mislim da ivanusec ne ide ispod 15, odbilo se 10 mil nedavno kad je uvezao 4 mjeseca lose forme, sad se ozbiljno dize u formi, igrat ce lp, mozda i pozvan na svjetsko.
  • Ludovic IX
    7.3k
    10 stranica o sutalovom transferu a nakon prve vijesti, ništa.
  • Jaro
    7.4k
    Pa ovaj transfer i ako se desi se n mra rijesiti danas kad je onako cilj da Sutalo ostane do kraja sezone... A ako je netko mislio da ce Sutalo osat tu duze od ove sezone, e znam kaj da kazem... klub ima do kraja sezone naci novo rjesenje i to je to... Posto se prodavati mora, solidan posao...
  • Captain America
    17.7k
    Zašto Šutalo još ne bi ostao? On ima dugotrajan ugovor, a iduće ljeto su izvjesni transferi Majera, Gvardiola i Olma gdje imamo postotak. Nek uđemo u LP opet će solidna lova kapnut. Tu se pisalo prije par tjedana da je Ivanušec izgubio motiv, da ga treba dati bilo kome... Sad je mišljenje gotov svakog da je od svih igrača u najboljoj formi. Mi takvog igrača nećemo tako lako naći u našem cjenovnom rangu, uprava je očito jako škrta i neka Josipa u Dinamu što dulje.
  • Nousername
    664
    Pa nisu valjda tolki debili da ga prodaju prije svjetskog
  • Nino Bule
    13.8k

    pa ostat ce do ljeta kako god okrenes, poslije toga jako tesko ne zbog dinama nego jer ce on htjet dalje
  • Zagi
    7.7k
    I neka ga prodaju iduće ljeto , za maksimalnu cijenu i najvažnije spremnom zamjenom.
  • Jaro
    7.4k
    Zašto Šutalo još ne bi ostao?Captain America

    Iz istog razloga sto tu nisu Olmo, Gvardiol, Majer...
    Iz istog razloga sto u Dortmundu nisu Lewandowski, Dembele, Sancho... iz istog razloga sto i RBu nije Upamecano, Konate, nece uskoro biti Olmo, Gvardiol...
  • Captain America
    17.7k
    Vrtila se godinama priča o odlascima Ademija, Oršića, Petka i Livija pa su dečki srećom i dalje tu. Doma si, igraš u svom klubu (Šutalo je odbio one dolje jer je naš navijač) LP/EL s velikanima i još imaš milijun godišnje. Pričalo se i o nedostatku motiva glavnih igrača pa su europski rezultati nikad bolji uz standardnu dominaciju u domaćem prvenstvu.
  • diebalo77
    212
    Na sportnetu spominju Kukoča
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions