• Orc123
    8.1k

    Tako radikalan nisam hehehe....a gle samo mi zao da je realno jedna jako dobra ekipa sklepana i da bas moramo imat rupu onda na jednom mjestu...a jbg...mozemo se mi zivcirati i tako nas nirko nista ne pita...ali to je jace od mene. Nemres si pomoc...samo dinamo
  • Ali
    2.2k
    Kurzawa danas done deal u Londonu , Fulham posudba bez otkupa
  • Papastrumf
    12.4k

    Pa kako? Što mu to Fulham može ponuditi a da dinamo ne može??
  • Ali
    2.2k

    :up:
    Mora da netko pored Temze cita Zonu , pa su bili brzi
  • Captain America
    17.7k
    Sad kad citam sve komentare vidim da klub radi naseg podneblja nema smisla da ide u smjeru demokratizacije i nekog pluralistickog sustava upravljanja.Ali

    Kak možeš ovak nešto reći? Demokracija i je sukob mišljenja i da prevlada ono što hoće većina. Jebe se nama svima kolka je lova u pitanju ako to nećeš dalje uložit, a poučeni iskustvom očito neće.
  • bluelions
    320
    Za brojke transfera mi je to cool pratiti i analizirati.
    Ako se j. Sutalo prodaje za 10 15 ili 25... šta nam to vrijedi ako od ovih 25 se neće izdvojiti jedan dobar dio na ulazne transfere. Ili barem dio casha za budući stadion? Ok, trosilo se ove godine malo više negi inače na Sutala i Ljubicica, ide se na bolje.
    Sve je to impresivno, ali potrošnja tih novaca je za mene puno bitnija nego cijena prodaje.
    Ok, budžet kluba se mora gledati i sve. Ali nije da Dinamu treba 25 miliona godišnje od prodaje da bi preživio... znamo da je jedan dio love ode u džep i onda nema dobiti da se nebi "plaćao porez"
  • Jaro
    7.4k
    Ok, budžet kluba se mora gledati i sve. Ali nije da Dinamu treba 25 miliona godišnje od prodaje da bi preživio...bluelions

    2021. je potrošeno cca 62Milje €
    Od čega, ako ne od transfera bi dinamo namaknuo tolku cifru?
  • flexXy
    2.3k
    Ok, trosilo se ove godine malo više negi inačebluelions

    To bas i ne stoji. Samo jednu sezonu u zadnjih 5 godina smo potrosili manje. Ona godina kad je Majer dosao se potrosilo po transfermarktu 13.6m eura. Mislim da sad imaju poprilicno veci budzet za transfere samo su nesposobni dovest pojacanja jer nam je skautska sluzba na ocajnoj razini a sportski direktor ocito sluzi nicemu. Nama bolji igraci dolaze jedino ako ih agenti dovedu u Dinamo ili ako se igralo protiv njih pa ih se primjetilo.
  • og1986
    2.9k
    Dinamo potvrdio.

    Gojak u ferencvaros
  • NORTE
    11.5k
    Dinamo potvrdio.

    Gojak u ferencvaros
    og1986
    Neka je i to gotovo.
    Tu poziciju mogu igrati Ljubičić i Ivanušec.
    Bulat vjerojatno poziciju Tolića.
  • Ali
    2.2k
    Fradi po meni radi dobar, naprotiv odlican posao. Trebalo bi vidjeti tko im je SD i scaute.
  • blackbully
    4.5k
    Sretno Amere :strong:

    7p3to7mib5cxsyyz.jpg
  • diebalo77
    212

    Imaš neku dojavu ili nagađaš
  • Mr Anderson
    8.2k

    Ma napisao sam to da malo smirim kolegu Orc135...uplašio sam se za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions