• Efes Pilsen
    8.3k
    kuzim ja to, jos najbolje da su ga frknuli odmah i predstavili Dilavera i KTCa kao udarne igle. Sad imas igraca koji je glavom vec u drugom klubu, ali igra kod tebe iz ljubavi..
  • nemapredaje
    3.3k
    Samo jedna stvar - sad i kroz par sljedećih godina - nema šanse da iti jedan igrač iz Dinama ode za više od 25 miliona €, bez obzira na partije u reprezentaciji. Dok se liga ne popravi to će biti tako.
  • og1986
    2.9k


    I gvardiol je "bio glavom u drugom klubu" pa je tu sezonu kod nas odigrao vrhunski.
  • Orc123
    8.1k
    Covjek zeli rec da ako znamo prodat igraca da bi ga trebali znati i dovest!? Ako smo zadnji dan prijelaznog roka iako.jos nije potvrđeno znali prodat gojaka i mozda Sutala onda bi valjda trebali znati i dovest igraca kojeg trebamo nasusno u ekipi. Kako to da mi pricamo da gojaku necemo radit probleme jer u zadnjoj god ugovora i oustit cemo ga u ferenc a s druge strane Sinkgraven u zadnjoj god ugovora i mi ga nemremo po povlastenoj ponudi dobiti, jel tu stvar u nama ili u njima? Prije toga isto smo Andrica pustili za milju jer kao u zadnjoj godini je ugovora. Pa zar mi onda ne mozemo nac igraca koji je igra negdje i da je u zadnjoj god ugovora i dobit ga po povlastenoj cijeni? ? Ili to samo kod nas vrijesi da se igraca pusta ispod cijene zbog svega sto napravio za klub itd....
  • Infinity
    16.4k
    Valjda je svjestan da mora biti top u Dinamu ako od ljeta misli igrati u Leipzigu. I u Istri je bio glavom u Dinamu pa je odradjivao posao i zasluzio mjesto u Dinamu. Zato posudbe sluze.
  • Ali
    2.2k
    Sad kad citam sve komentare vidim da klub radi naseg podneblja nema smisla da ide u smjeru demokratizacije i nekog pluralistickog sustava upravljanja.
    Nebi prodali ni cistacicu, ovom malo love, ovom smeta kaj je prva ponuda, ovom termin, ovom zakaj ne odmah, ovom pak da ce igrac pasti jer je glavom tam i tak u nedogled.

    Cinjenica je da bum sutra klincu rekel da ga prebaci sa krila na stopera i to odmah. Jer to prodajemo k'o salatu, vjerovatno u top 10 izlaznih transfera bude 7 iz zadnje linije . Vjerovatno bu narastao jednig dana do 190 i valjda nauci do 19g stopat i dat dugu loptu na fora
  • Mr Anderson
    8.2k
    Navodno ipak dolazi lijevi bek.
  • jp23
    2.6k
    Sad kad citam sve komentare vidim da klub radi naseg podneblja nema smisla da ide u smjeru demokratizacije i nekog pluralistickog sustava upravljanja.Ali

    Upravo suprotno. Upravo ovo su pokazatelji jer imaš zdravu raspravu o tome što je bolje, a što nije.

    I ovakvo kakvo je, će uvijek biti bolje od rješenja gdje se traži odgovor odbjeglih zločinaca iz Međugorja
  • Bosna86
    11.7k
    Brate, pusti Šutala, ako ne dovedu lijevog beka do 8h, očekujem da uletiš sa bombom na Maksimir i napraviš talačku situaciju sve dok nekog ne dovedu… Tajmer podesi na 00:00 :smile:
  • Carrasco
    4.1k
    Dolazi, ne dolazi, dolazi, ne dolazi, dolazi...b4y0r3xj77k3pda0.jpg
  • Infinity
    16.4k
    Navodno ipak dolazi lijevi bek.Mr Anderson

    Navodno Marcelo :gasp:
  • Olmic
    3.7k



    Sosa važe mi ili Inter
  • Crusades1986
    12.5k
    nema smisla da ide u smjeru demokratizacije i nekog pluralistickog sustava upravljanja.Ali

    Dobro ti je napisao onaj forumaš kaj se ulogirao samo zbog reakcije na tvoje postove. Oči krvave ponekad.
  • Papastrumf
    12.4k

    Nije Kurzawa? :sad:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Izgleda da će biti Kurcava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions