• Captain America
    17.7k
    Prema Tironiju, uprava je pristala na prvu usmenu ponudu. To se tako kod ozbilnjih klubova ne radi. Eto ti primjera lijevog beka kolko smo sa natezali sa stranim klubovima jer su pregovori tu da izvučeš više, a ne da pristaneš na prvu usmenu ponudu. Leipzigu love sigurno ne fali i moglo se izvuć više sigurno. Oni znaju s kakvim amaterima kojima je bitno samo prodat imaju posla pa su došli po glavni eksponat tjedan dana prije početka LP i 3 mjeseca prije SP dok osnovna cijena ne ode na 25.
  • Ludovic IX
    7.3k
    misliš da je RBL čako zadnji dan ili smatraš da je šutalo zamjena za Gvardijola.. u slučaju da pristanemo, oni moraju priatat na ovih 90 kako bi mi dobili 20 dodatnih za gvardijola..i onda je to ok.. na godinu sleće 45 miliona i to je lijepa cifra
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Gle, nije stvar prodaje. Stvar je u tome kaj ispada da mi kao prodavači gotovo uopće ne diktiramo nikakvu cijenu i uvjete. Na tržištu cijene idu abnormalno gore, a tebi je treći transfer i dalje Modrić iz 2008? Pa jesi li ti onda toliko elitan prodavač ili si samo elitan prodavač za ove prostore?Mlađi referent

    Predzadnji upis sam reka da mi nismo još razina kluba a bogami lige još manje debelo da možemo prodati igrače po ciframa koje ode neki prizeljkivaju. Al da smo na putu da naši transferi izlazni igrača su sve veći jesmo. Odgovor na tvoje pitanje mislim da je najbolje da Andy Bara menadžer u podcastu nedavno. Nit će Hajduk prodat nešto za 20 a nit mi puno vise od ovog sad šta možemo. Nek to bude nekih 30(gornja granica) uključujući jebene bonuse
  • Ludovic IX
    7.3k
    oni pričaju godinu dana o 30 miliona za biuka i na kraju će dobiti 5 i bit sretni da ne moraju kluč u bravu stavit..

    oni da uđu u 1/4 KL ne bi dobili više od tih 5
  • Infinity
    16.4k
    Na tržištu cijene idu abnormalno gore, a tebi je treći transfer i dalje Modrić iz 2008?Mlađi referent

    Trziste je otislo gore, ali ne do te mjere da te muci to da je zlatna lopta i dalje jedan od najskupljih igraca koje si prodao.

    Pazi, Juventusu je Zidane danas drugi najskuplji izlazni transfer. Jel Juve nesposoban ili koji k*?

    Razumio bih ljutnju da je Modric postao prosjecan igrac. Covjek uzeo zlatnu loptu. Naravno da ce se godinama kasnije malo tko prodati za neku lovu koja je veca od te. Samo zahvaljuci ludnici na trzistu smo i uspjeli pribliziti se njegovom transferu.
  • Fanboy
    2.6k


    Da, ali Ajax ima jednu reputaciju kluba u europskim okvirima. Oni su osvajali LP čak 4 puta i još dva puta igrali finale. Osvajali su 2 puta Uefa kup i još 2 puta Intertoto kup. Uvijek se sjetim scene iz Mučki kada braća Trotter idu u Nizozemsku, pa Del glumi Nizozemca i pozdravlja ljude sa Ajax....

    Vjerojatno spada u top10 klubova u Europi svih vremena, jedan Man. City i PSG mu mogu čistiti kopačke. Pa jedna francuska liga ima samo jednu LP i to onu Marseilla.

    Dinamo koji bi godinama nizao uspjehe na europskom planu bi sigurno imao dobru reputaciju za prodaju. Sad se napravio zadnjih par godina dobar posao sa ok nastupima, no još jedan iskorak u LP i recimo igranje proljeća te neka senzacija bi nam drastično podigla vrijednost.
  • Captain America
    17.7k
    E da netko ode do Matesica, pa priupita koliko bi dali da na dres stavimo RB ? I da izgrade stadion i nek se zove RedBull Arena Maksimir.
    Ocito smo u dobrim odnosima, sad nakon duplog susreta sa Salzburgom da sjednu i dogovore ozbiljnu lovu.
    Nekih 60m€ za stadion - 10g ime i godisnje 5m€ za dres na prsima , a psk premjestimo iza ispod broja.
    Ali

    Zgodna ideja samo nema šanse da se to ostvari. Tražili bi preimenovanje kluba što svakom navijaču ne dolazi u obzir i vjv vlasnički udio što je opet nemoguće zbog drugih okolnosti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pazi, Juventusu je Zidane danas drugi najskuplji izlazni transfer. Jel Juve nesposoban ili koji k*?Infinity

    Usporedit Zidanea koji je napuštao Juve, s Modrićem koji nije znao da će uopće postat prvotimac tad Tottenhama je dosta maštovito.

    Modrić kad je išao je bio u istoj poziciju kao i Šutalo, ogroman potencijal koji će možda napravit karijeru, a možda za 5 godina molit Dinamo ga vrati nazad.

    Kod mene nema ljutnje, ali ima zbunjenosti. Nezadovoljan sam s ovim transferom i imam osjećaj da se više od kluba i ne pokušava izvući
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Cekas cijeli dan jebenog lijevog beka da sleti i onda ti uprava uvali kitu u cvalje i proda prvog stopera. Bravo heroji nasi, kako ste samo smislili takav bombastican posao zadnjeg dana prijelaznog roka. To ne meze niko.
    Nemam nista protiv, jasno je da ce Sutalo otic prije ili kasnije, tu iluzija nema. Jel RBL ili neki drugi kurac me ne zanima.
    Zanima me ova jebena sezona koja otvara toliko potencijala, A SVE STO UPRAVA USPIJE NAPRAVIT JE PRODAJA JOS JEDNOG IGRACA. Jebem vam mater.
  • Infinity
    16.4k
    Doveli smo Ljubicica, Drmica i Boska Sutala. To je 'nista'.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    za zadnji dan prijelaznog roka govorim, za situaciju koja je sad kristalno jasna. Znas grupe, trener od pocetka priprema kuka za lijevim bekom, svaki protivnik s ocima te maze tamo i sve sto uspijes da poguras je prodat jos jednog stozernog igraca jer nam od svega love najvise treba.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Realno smo svi rekli da je prelazni rok vrhunski odrađen dok Čačić nije krenuo gurati Ljubičića na lijevog beka i dok nije rekao da nemamo lijevog beka za naš sustav. Naravno da se onda kod svih pojavila želja za lijevim bekom, a to su poduprli novinari sa raznim naklapanjima.
    Sad kad nije nitko došao na to mjesto je teška depra, a to je normalno.
  • Jurki
    11.8k
    pa naravno da je to faktor koji igra veliku ulogu. Dinamo je igracki konkurentan razina EL. A Ajax je LP. I jos kad dodas da je NIZ liga jaca ohoho od Hnla. To je ta razlika. Kak je neko napisal Dinamo mora godinama igrati uzastopce Ligu prvaka i biti kolko tolko konkurentan pa da mozemo na takve transfere reci ne hvala premali je iznos.
  • Bosskovitz
    12k


    Ajax je u zadnjih 12 sezona njih 10 igrao u Ligi prvaka, a u jednoj od te dvije kad nije igrao LP je došao do finala EL. To je prilična konstanta.

    Naravno, tu mu uvelike pomaže jaka liga i to što kao prvak upada izravno u skupine, ogromna je to razlika u planiranju. Mi se borimo do kraja kolovoza da osiguramo lovu iz LP, oni su bili sigurni već početkom svibnja. Mrak mi padne na oči kad vidim da će jedna Zvezda sljedeće godine kao prvak Srbije izravno ući u LP jer i Partizan ima koliko-toliko pristojne rezultate u Europi, a mi ćemo kretati iz drugog pretkola jer su ostali hrvatski klubovi tesko smece.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    meni je ovo kao direktna poruka da se nekih ambicija u europi vise nema. Kao ostvareno i jebiga, za HNL je dosta. Kad nas probiju Brku ce ni krivog ni duznog sutirat i proglasit senilnim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions