• Ali
    2.2k
    A i Ajax stalno prodaje i nije bas da igra svaku u LP.

    Mi trebamo prvo stadion kako bi imali pristojne posjete i uvjete, kako bi mogli privlaciti i igrace koji su na TM u rangu 6-10m, pa da nekak nategnemo odstetu od 4m€ posudba, otkup i slicne kombinacije. Prvenstveno mislim na portugalce/brazilce/argentince. Sada imamo kontinuitet prodaje igraca koji nakon te kupnje u pravilu vrijede dvostruko pa kapne i dosta love od % daljnje prodaje. Sto je sigurno veliki plus.

    Ono sto nama kronicno fali je rizika u kupnji kad se ostvari plasman u LP. U osnovi neznam da smo ikada iskesirali ozbiljnu lovu kad smo dobili sigurnih 15+m€ ...
  • Robredo276
    265
    Meni ovo postaje gadljivo kak se RBL ponašaCaptain America

    Strašno, šalju ponude za igrače koje žele. Neviđeno. :roll:

    Pa valjda sami odlučujemo hoćemo li pristati na te ponude ili ne. A RBL šalje posve pristojne ponude i poslovanje s njima je zasad puuuuno funkcionalnije nego s bilo kime prije.
  • Fanboy
    2.6k


    Pa ne možeš za to kriviti ligu, na ovaj način misle tovari jer je uvijek netko kriv za njihove probleme...Ispada da je liga kriva šta imamo upravu kakvu imamo, što su Mamići vodili kolo godinama, što se iz kluba izvlačio novac, što imamo ovakav stadion...

    Tko je kriv što Dinamo uz silne prihode ima trenere kao Kopića, Krznara i da se za eksptresno riješenje ove Čačića ?

    Što se godinama igralo za zadnje mjesto u LP i nabijala gol razlika jer smo igrače rasprodali pred najvažnije utakmice ?

    Do Bjelice je klub ovako funkcionirao tj. do odlaska braće preko granice. Na kraju drugu sezonu dok se počelo malo ozbiljnije gledati se skoro prezimilo u Ligi Prvaka. Ejjjjj znači u dvije i pol godine smo došli od kluba koji je imao tri poraza u skupinama 2016-17 te gol razliku 0-15 do toga da smo za malo izvisili za proljeće LP.

    Da uprava zaista živi za klub kao mnogi ovdje Dinamo bi vjerujem uz prave ambicije, trenere i stadion igrao vjerujem i proljeće LP daleko češće nego mi mislimo osobito na igrače koje izbacujemo. Naši rezultati su fantastični s obzirom na pohlepu i kakvi nas ljudi vode, oni koji progone svoje navijače da im se ne mješaju u "biznis".
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Mi nebi prodali Orsica, Petkovića, Livakovica, Šutala, Ivanuseca itd. al bi tili. 20+ napravit transfer. Koga da prodamo po toj lovi ako ne nekog od njih. I ja bi najrađe da prodaju mumiju Barisica u egipatski nacionalni muzej bar za 10M, a ove da ne diramo.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nemožeš njih kriviti za to, nema nitko tko bi nam trenutacno dao vise od toga za njega. Ili bilo koga drugoga jer smo u shit ligi i jedino dokazivanje je u Europi. Valjalo bi vidjeti nakon LP hoćemo li moći bolje prodavati ako se pokažemo..
  • Ludovic IX
    7.3k
    proljeće u LP za dinamo nažalost može biti iznimka , ne pravilo. dogodi se koji klub izvan lige 7 (portugal + ajax) ali kako kažem, to su iznimke a ne pravilo. mi moramo imati infrastrukturu koja prati kvalitetu igrača da bi bili mali Ajax..
  • The Undertaker
    5.4k
    Kao i dedi, RB mi se čini više nego korektnim. Nema ciganjenja sa brojem nastupa, kašnjenjem love, posudbama, prebijanjem love sa drugim igračima itd...Fer odnos na obostrano zadovoljstvo. Jasno da mi vjerovatno ne možemo prodavati igrače za iznose koje RB može ali ovo što dobijamo u konačnici za Olma i Gvardiola je realno top topova.
  • Robredo276
    265
    Na ovo sam i mislio kad kažem gadljivo. Imaju love, znaju da dobivaju vrhunski proizvod koji će prodat dalje za višestruko i neka ga plateCaptain America

    Pa jesi li kupovao ti ikad išta van Konzuma? Ono, auto preko Njuškala, stan, stare fotografije, match worn dres?

    Nudiš nešto, prodavatelj traži nešto, nađete se ili ne nađete. Ili ti odmah daš i više nego što prodavatelj traži, čisto da se vidi da si ljudina i da imaš para? :)

    18+7 + neki postotak fakat nije potcjenjivacka ponuda, a na nama je da trazimo više.
  • Jurki
    11.8k
    sve stoji kaj si napisal ali mogu krivit ligu jer iz lose lige ne mozes prodat igraca za 30+milijuna. Bez obzira kako on bio kvalitetan. To kak Ajax prodaje prodaje samo jer je atraktivnija liga. Jbg njihovi klubovi nisu kanta za napucavanje koji ne mogu proci 2 pretkola konf. lige. Sve je danas bitno kad se veliki penezi vrte pa tak i to.
  • Infinity
    16.4k
    Sutalo bi otisao narednu sezonu gotovo sigurno. Prodati ga sad i zadrzati na posudbi ili ga prodati naredno ljeto? Meni svejedno.

    Mislim da za njega tesko mozemo dobiti 18 + 7 + %. Mislim cak da mozemo izgubiti ako padne u formi, ne odigra SP i slicno. Meni ovo izgleda kao logican posao.

    Sutra ce ga Leipzig mozda prodati za 80 milijuna, nama ce tu kapnuti opet fina cifra, na kraju ce se prebaciti 30m ukupno i bit ce to top posao. Da kao stoper s deset golova odvede Hrvatsku do titule prvaka svijeta ne bi nam nitko dao vise od 30m za njega.
  • The Undertaker
    5.4k
    Svi gledaju samo benfite za RB jer znaju posao. A što da su prije tjedan dana kupili od nas Boška Šutala za 15 milja i ostavili ga na posudbi?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mi nebi prodali Orsica, Petkovića, Livakovica, Šutala, Ivanuseca itd. al bi tili. 20+ napravit transfer.BBB Sibenik

    Gle, nije stvar prodaje. Stvar je u tome kaj ispada da mi kao prodavači gotovo uopće ne diktiramo nikakvu cijenu i uvjete. Na tržištu cijene idu abnormalno gore, a tebi je treći transfer i dalje Modrić iz 2008? Pa jesi li ti onda toliko elitan prodavač ili si samo elitan prodavač za ove prostore?

    Europsko iskustvo, godine, repka, pozicija… to sve nema nikakvu ulogu i prva ponuda koja dođe je ona i najbolja?

    Na kraju krajeva, 18+7 sigurno nije malo i garantira opet financijsku superiornost nad narodnim i ostalim raspalim konkurentima, ali je dobro pitanje do kad planiramo bit na istoj razini? Paralelno s tim ti glavni trener plače po pressicama da nema beka i ne dovedeš ga za LP?
  • Robredo276
    265


    Upravo to! Po krajnjem ishodu ekipa procjenuje posao, kao da je samo i jedino tako moglo biti.

    Kao da Josip može samo i jedino odmah se vratiti u formu, ući u prvih 11 Hrvatske na SP, tamo pojesti sve napadače i vrijediti ne znam koliko više od ovoga.
  • Markelo
    2.6k
    Ne znam kakva su vaš očekivanja bila za transfer Šutala, no ja ga i jesam procjenjivao na oko 20m eura plus postotak. Ovako ispadne 18+7 i još postotak, što je još bolje. Meni bi ovo bio sasvim dobar posao ako bi do njega došlo
  • Ali
    2.2k
    E da netko ode do Matesica, pa priupita koliko bi dali da na dres stavimo RB ? I da izgrade stadion i nek se zove RedBull Arena Maksimir.
    Ocito smo u dobrim odnosima, sad nakon duplog susreta sa Salzburgom da sjednu i dogovore ozbiljnu lovu.
    Nekih 60m€ za stadion - 10g ime i godisnje 5m€ za dres na prsima , a psk premjestimo iza ispod broja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions