• ZGBhoy
    1.7k
    Bilo bi Lijepo da Uprava jednom kaze, Kiss die Hand hvala nema Prodaje
  • deda
    32.7k
    Pa upravo sam rekao da smo odbili ponude za Livu i Luku koji sad vrijede manje.
  • Robredo276
    265
    Ovdje se piše o Josipu kao da je siguran dio stoperskog para na SP.

    Možda bi bio da ga nije satrala dvomjesečna ozljeda, ali on se tek treba vratiti u formu.. Josip trenutno, nažalost, nije siguran putnik, a kamoli siguran u prvih 11 kako neki ovdje izgleda misle.

    Naravno, ne zato što nije dovoljno kvalitetan, nego čovjek 2 mjeseca ne igra, a za 2 mjeseca se objavljuje popis.. vraški brz povratak u formu će mu trebati za prvih 11 reprezentacije na SP. A čak i da bude top forma tako brza, ne bi bilo čudno da ovaj kombinira Lovrena, zbog skoka i iskustva, s Gvardiolom. Ili Erlića, igra u dalje redovito Serie A.

    Naravno da Josipu želim da odigra top LP odma, pojede ih sve i igra na SP, ali to nije baš takav zicer da je čudo nekakvo što ga prodaju ipak prije SP.
  • Infinity
    16.4k
    Znači Leipzig danas ujutro odbije 90 milijuna € za Gvardiola i posudba godinu dana jer računaju da će Gvardiol odigrat još jednu sezonu kao i prvu, otić na SP i iduće ljeto ćeš imat “bidding war” za njega i zaradit još bolje.

    I onda dođu nama papcima, daju 25 milijuna i kažu, eto vam to i još godinu dana za vašeg možda i najvećeg potencijala, a naša uprava sva sretna to prihvati 2 mjeseca prije SP.

    Ajde dobro

    EDIT: nije čak ni 25 fiksno nego 18+7.. vrhunski posao, bravo, ali za Leipzig
    Mlađi referent

    Gvardiol ima izlaznu klauzulu 60m od iduceg ljeta i nitko nece ponuditi vise od tih 60m. Bidding war ce biti, ali ne kroz odstetu klubu, nego kroz placu igracu.

    Sto bi itko dao 62 milijuna kad s ta dva milijuna moze bolje proci kod igraca, a ovi ga svakako moraju pustiti za 60. Ili da netko bude jos ludji u ponudi vise od 90m kad je tu 30 nepotrebnih milijuna, 30 milijuna koje mozes dati igracu i njegovim agentima kako bi dosao u tvoj klub. Ovo je prilika Leipzigu da digne veci kes. Naravno, imat ce jos jednu priliku na zimu. Od iduceg ljeta mogu zaraditi 60m ili manje.
  • Jurki
    11.8k
    ak si mislil na moj upis, Josko je relativno neafirmiran igrac iz kuta kupca a to je Leipzig. Za nas je glavna vedeta.
  • Captain America
    17.7k
    Meni ovo postaje gadljivo kak se RBL ponaša. Pisma namjere za Rukavinu, uzimanje Jolea i Olma, sad Šutalo. Očekujem isto s Baturinom već na zimu. Jedino me čudi da i Ivanušeca nisu zakaparili (tu možda čekaju prodaju Olma).
  • deda
    32.7k
    A ja baš mislim da se RB ponaša vrhunski gospodski i korektno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne može se dobit 50, ali konkretnije od 18 milijuna i eventualno 7 ako se njima on isplati se definitivno može.

    Kod nas igrači svih godina, svih pozicija, neovisno o nastupima za Hrvatsku i u Europi već 15 godina odlaze za iste iznose? Osim toga, ako je Leipzig dao sad 18+7 milijuna za njega, sigurno će dat i iduće minimalno 18+7 nakon dobre sezone. Ako ne da ni centa više onda si bar siguran da nisi mogao više izvuć.
  • Ali
    2.2k

    Sorry ali malo me ovaj upis podsjetio na one kopije tovarskih koke ekipa lijepi u shit of the day. Di kazu da Dinamo nije fer, uzima drugim klubovima igrace....

    Kaj nisu fer, placaju uredno, bogate bonuse i dobar % slijedece prodaje daju.
  • SAS1987
    14.7k
    Gvardiola i Olma ce nam da bonusima platiti toliko da prakticki mozemo od njih isfinancirati skoro cijeli stadion. Nije baš da nas iskoristavaju.
  • Jurki
    11.8k
    Dinamo da igra u jacoj ligi i boljoj di je sve poslozeno kak spada bi prodavao igrace ko Ajax. Za 100 milki. I nebi onda trebali prodavat stalno.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Za Josipa uzet 20m + 7m bonusa + 25-30% sljedećeg transfera. Ispod toga ne po meni
  • Captain America
    17.7k
    Na ovo sam i mislio kad kažem gadljivo. Imaju love, znaju da dobivaju vrhunski proizvod koji će prodat dalje za višestruko i neka ga plate. Ovo s postotkom, nikad ne znaš što se može dogodit. Danas je i popularno čekat istek ugovora pa nam ostane kifla.

    Na proljeće odmah počet uigravat Katinića s Boškom ako HNL bude rješen.
  • Ludovic IX
    7.3k
    svi smo znali da će se netko prodati. ali ako se proda a ostane ove sezone, ja zadovoljan. s time pokrivamo budzet za iduću godinu jer će lova doć ko i za gvardijola nagodinu a rješavamo se rizika ozljede, pada u formi i sl. lova nije ni približnoi loša kako tu neki žele pokazati
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nek prodamo danas Sutala a zauzvrat nek nam posalju lijevog beka na posudbu na jednu sezonu :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions