• Nino Bule
    13.8k

    Pisao sam na drugoj temi, chelsi je pristao na ovakvu kupnju jer sljedece ljeto ne bi imali nikakve sanse dobit ga jer ima buyout klauzulu i ne bi mogli novcima izgurat ostale kupce, nego bi ovaj zavrsio u liverpoolu/cityu/realu
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pisao sam na drugoj temi, chelsi je pristao na ovakvu kupnju jer sljedece ljeto ne bi imali nikakve sanse dobit ga jer ima buyout klauzulu i ne bi mogli novcima izgurat ostale kupce, nego bi ovaj zavrsio u liverpoolu/cityu/realuNino Bule

    al zašto bi leipzig pristao na to?
    ako ne bude ozljeda, njemu cijena samo može rasti...a ionako imaju love.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    ne vidim tko je na dobitku ako ostane u leipzigu...db-izbjeglica

    Leipzig ima polivalentnog mladog igrača a Chelsea zna da može samo još napredovat kroz godinu. Koliko ja znam Chelsea je s Fofanom(75m+bonusi) sve rjesia i u petak je tribalo bit objavljeno! E sad dal ovo možda minja taj transfer nez
  • Mlađi referent
    12.3k
    On ne želi ići ove godine, Leipzig ga ne želi prodati ove godine, a Chelseaju se može dogodit kaj im se već dogodilo s par igrača.. blizu, blizu i iduće godine ti ga netko drugi pokupi
  • Nino Bule
    13.8k

    Pa ima buyout klauzulu od sljedeceg ljeta koja je manja od ove ponude, vrlo slicno haalandovom dogovoru s b dortmund. Dakle tko god ponudi npr 60 mil eura za gvardiola moze u pregovore s igracem a on bira di ce
  • Mlađi referent
    12.3k


    Fofana uskoro službeno, obavio je preglede, tak da je njihova obrana za ovu sezonu posložena
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Leipzig ima polivalentnog mladog igrača a Chelsea zna da može samo još napredovat kroz godinu. Koliko ja znam Chelsea je s Fofanom sve rjesia i u petak je tribalo bit objavljeno! E sad dal ovo možda minja taj transfer nezBBB Sibenik

    al prodaju igrača za 90 milja, ako računaju na njega, nema razloga da on ne odigra odličnu sezonu, uzeli 90 milja 8realno i manje jer dinamo ima udio) za igrača kojeg nakon te sezone mogu prodati za 120 000 000 eura.

    leipzig mi ne izgleda kao klub koji ne može malo riskirati i pričekati još jednu sezonu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Znaci Chelsea investira preko 150M u obranu za budućnost. Fofana 21g, Joško 20g
  • Captain America
    17.7k
    Tu je i Chalobah uz Jamesa i daj Bože zdravog Chilwella. Čudesna obrana.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pa ima buyout klauzulu od sljedeceg ljeta koja je manja od ove ponude, vrlo slicno haalandovom dogovoru s b dortmund. Dakle tko god ponudi npr 60 mil eura za gvardiola moze u pregovore s igracem a on bira di ceNino Bule

    to nisam, znao...ako je tako, onda sasvim realno.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Pa ima buyout klauzulu od sljedeceg ljeta koja je manja od ove ponude, vrlo slicno haalandovom dogovoru s b dortmund. Dakle tko god ponudi npr 60 mil eura za gvardiola moze u pregovore s igracem a on bira di ceNino Bule

    Ako je ovo istina, imamo odgovor na konstataciju kolege @db-izbjeglica
  • SAS1987
    14.7k
    Ovo progovara liberal iz mene, al nek sutra razbiju kasicu i dovedu 3 igrača koja su mislili dovest i ne klošare se jer bolje im je uložit nego platit ohoho poreza.Captain America

    Hocemo novi sjever i istok :lol:
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne znam jel istina, vidim da se pise okolo to, u kontekstu transfera ima jako puno smisla a i takvi "release clause-ovi" (ili kako se vec zovu) nakon jedne ili dvije sezone su sve cesci, najbolji primjer haaland za kojeg bi dortmund mogao trazit 200+ mil da nije imao release clause od ljeta 2023-e na 60 mil
  • Captain America
    17.7k
    2 Kranjčevićeve i još ostane za beka :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sunce ti kalajisano kad tovarija čuje za ovih 20 milijuna. Ja prognoziram 20 hiljada novih alkoholičara i drogeraša :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions