• Robredo276
    265
    Christian Sørensen iz Danskog Viborg, jedan od najboljih, modernih igrača u ligi. Jeste 30 godina star, ali dobar, iskusan, I jefrin. Odbili su bronbijeva 3.5 milijuna kruna što je otprilike isto kao kuna. Nije igrao van, mislim da bi u dinamo stigao pušaka. Jeg dnom nam je promakao Højer, sad bi trebalo bar pogledatiKujtim Shalla

    Dajte molim vas pišite te svoje "prijedloge" u za to predviđenu temu. Vidio sam da ima ona tema "Skautska služba" ili tako nekako gdje forumaši upisuju svoje želje, pronalaske i maštarije, a ovdje valjda idu igrači oko kojih se nešto šuška.

    I to se najčešće svede na to da pričamo o novinarskim željama, "pronalascima" i maštarijama, ali gdje da u to još uguramo i forumaške. :grimace:

    O tom Dancu se nigdje ništa ne šapuće neg se tebi Kujtime čini zanimljiv, u Dinamu možda i nikad čuli. Ok, eno teme za to pa molim te tamo predlaži..

    Eto, samo dobronamjeran prijedlog.
  • Franz
    1
    Ako rješavamo Sinkgraven iz Bayera, bit će to očito u srijedu popodne, zadnji dan prijelaznog roka u HR, jer je menadžment Leverkusena trenutno u Milanu gdje dogovara dolazak Gossensa također za LB (vjerojatno je riješeno jer Talijani pišu da ne igra večeras).Moguća i zamjena s prvim Bayerovim izborom njihovog LB Bakkerom. I onda će vjerojatno na red doći i sudbina Sink. To bi trebalo biti riješeno večeras, znači sutra u 12 h Nizozemac na letu Frankfurt - ZG, ako smo ga dogovorili?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Robredo276 taj dobronamjerni prijedlog mi pošalji u dm ak imaš, nemaš me što prozivati ovdje. Lagano oredješ preko njega i bok, a admin je tu da upozorava i reže ak nešto nije u skladu sa pravilima.
  • Fanboy
    2.6k
    Gvardiol u Chelsea za 90 mila eura, ostaje još godinu dana u Njemačkoj te se priključuje engleskom klubu u ljeto 2023 godine. Transfer skoro kompletiran...
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ide li nama odma 20% ?
  • NitkoBitan
    17.7k
    Ide li nama odma 20% ?namodi grebza

    20% razlike transfera ili cistih 20%?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Mislim da je razlika
  • Carrasco
    4.1k
    Mislim da je kod Gvardiola čistih 20%, a kod Olma razlika od 25%.
  • Captain America
    17.7k
    Ovo progovara liberal iz mene, al nek sutra razbiju kasicu i dovedu 3 igrača koja su mislili dovest i ne klošare se jer bolje im je uložit nego platit ohoho poreza.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    20% čistih + 5% razvoj ja mis
  • NitkoBitan
    17.7k
    Iskopao sam neki stari clanak indexa, pise 20% od iduceg transfera, znaci cistih.
  • NitkoBitan
    17.7k
    20%cistih +5% za razvojBBB Sibenik

    Znaci ispada Dinamu preko 20 milijuna :yikes:
  • Captain America
    17.7k
    Dovedite tog Ojedu, razbijača i lijevog beka i ima da prođemo u EL. Još će nam kolega Orc okrenut janje :cool:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ne vjerujem da bi netko pristao iskeširati 90 000 000 eura i da igrač odmah ne dolazi kod njih.
    previše rizika...čovjek je takva silina i klasa da ga samo teške ozljede mogu onemogućiti u daljnjem napretku.

    ne vidim tko je na dobitku ako ostane u leipzigu...

    ovi razvijaju igrača koji će im sigurno otići i tako mu dodatno nabijaju cijenu, a već su uzeli 90 milja. ja bi ga prvi stavio na klupu, nije leipzig tamo nekakav klub bez ikakvih ambicija....chelsea riskira da se igrač koji spada u domenu najvećih transfera ikad za obrambenog igrača ozljedi u utakmci protiv tamo nekog bochuma, bez da je ikada zaigrao za njih.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Kud prijelazni rok ne traje noš 5-6 dana...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions