• jp23
    2.6k
    Ja bih samo skrenuo malu pozornost što se tiče Pjace, ako se ne varam prošle ili pretprošle godine je odbio povratak u Dinamo na posudbu. U tom periodu igrao je redom u Anderlechtu, Genoi i Torinu na posudbama, očito mu nije bilo ispod časti zaigrati u Belgiji, ali je u Hrvatskoj.

    Neka ga tamo.
  • serbus
    4.2k
    Meni je žao ako Pjaca ne dođe ali sa druge strane stvarno vidiš zakaj smo u top 40 klubova. Nije više tako lako vratiti se u d. Pogotovo ako si još kalkulirao pa čekao da vidiš ako lp dolazi u grad...
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Osvrtnik vraća priču oko Ojede! Kaže da im je ovo zadnja prilika da uzmu neke novce jer mu za par mjeseci ističe ugovor, a da želi u Europu.
    Kolega Orc, ima nade!
  • xyz
    840


    Ugovor mu ističe 31.12.2023.
  • Orc123
    8.1k

    A gledaj...realno...dal bi bio top pojacanje? I jos k tomw mozemo dobrano zaraditi na njemu...trebalo bi probati neku posudbu sa opcijom otkupa...da se plati kakvih 1milj eura posudbu i pravo prvokupa za jos 5....pa ce se vidjeti
  • xyz
    840


    Pa njemu je cijena pala bez obzira na dobre igre jer mu ugovor traje još svega godinu i tri mjeseca. Kakvih 5 milja eura. Ako dobiju pola od toga mogu slaviti...
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    "Za par mjeseci ulazi u zadnju godinu ugovora"
    Jest, ja sam krivo pročitao, sorry
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Bilo bi super da dođe ali ne vjerujem, ovo je samo osvrtnikova želja, tko zna što razmišljaju u upravi hahah
  • Orc123
    8.1k
    Ma nece doci sigurno...bio je Kopiceva zelja, steta da bar nesto pozitivno nije ostalo iza Kopica. Doveli Emrelija ali za krivu poziciju. Nije on krilo nikako. Premalo mi je pokazao ali s obzirom da smo dobili neku siću i njega za kastratija super smo prosli. Kastrati je bio nestvarno los...mozda Ojeda nije realan ali ima jos dobrih krila. Realno njegova cijena je 5-6 mil eura...ima ugovor jos 1ipol godinu...tako da sigurno ga nece pustiti za manje od toga jer im je tamo najbitniji igrac i sve se vrti oko njega....
  • Infinity
    16.4k
    Oni za njega iduce ljeto mogu dobiti maksimalno milijun ili dva. Nije nitko lud tad dati 5+ milijuna. U tom trenutku je kupac u prednosti. Na zimu ili ovo ljeto mogu uzeti neku bolju lovu. Ja bi im sad ponudio 4 i neke bonuse da moze izaci do 5 i to je to. Ako bi doveli njega i 'svabu' na lijevog beka to bi bila ekipa u kojoj nista vise ne bi dirao.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ja osobno bi uzeo i Cokaja mozda da imamo sesticu ako se Misicu, nedaj Boze, nesto dogodi
  • Olmic
    3.7k


    Ljubo je tu za to
  • Orc123
    8.1k

    Ljubo nikad nije bio 6ica i nikad nece mi biti....za europu nam treba defwnzivni veznibkoji moze trcati i trcati, neato ko jakic i sunjic....najslicniji je cokaj tome od ru nasih igraca....
  • Olmic
    3.7k


    Ma odradi on to bez problema
  • xyz
    840
    Još samo 4 dana do kraja prijelaznog roka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions