• marcio amoroso
    36.6k
    I onda će opet on igrat u sredini, a Ljubičić lijevo :smile:nemapredaje

    Znao sam da će ovo netko napisati dok sam stisnuo enter :grin:
  • Mali dioničar
    15.3k
    U ovom trenutku ga zeli FulhamInfinity

    Sto bi se zajebavao za sicu po Koprivnici, Gorici,Infinity

    86pgk55umzkff5b2.jpeg


    Kak ne kužiš da je to sve igra.

    Ide u Fulham, Fulham ga posudi Gorici, a Gorica proda Dinamu.
  • Ali
    2.2k
    Nemogu shvatiti i SN da si dozvole novinare poput Olivaria.
    Citam tekst koji je napisao o dolasku Pjace, gdje kaze:
    "Postoje više opcija kako bi se posao mogao riješiti, no kao najvjerojatnija ovog časa figurira jednogodišnja posudba s obvezom otkupa. Pjaca ima ugovor još samo godinu dana s Juventusom"

    Ili ja ne kuzim matematiku, kaj bi otkupili nakon godinu dana? Pa nakon godinu dana je on slobodan igrac. Stovise ove zime ima pravo slobodno dogovarati slijedecu sezonu sa 0 € odstete
  • Orc123
    8.1k
    Slusam M. Cvitanovica i kakve gluposti covjek valja. Kaze da pojacanje za dinamo u ovom trenu kosta 10 milja eura...ajd ne seri covjece. Ako sposoban naci ces ga za puno puno manje, najlakse je rec da se ne moze. Gle ove iz ludogoreca ili boda. Kakvi sve igraci i za kolko su dovedeni a nismo ni jedne ni druge nadigrali bas uvjerljivo. S Bodom smo igrali u deku, moglo je otic i na drugu stranu. A kod jednih i drugih kupis pola momcadi za 10 milja...sere mi se na takve izjave. Dinamo je clan LP i nek se prestane omalovazavati Dinamo u Europakim okvirima. Jako smo mi atraktivni i pozeljni za mnoge kvalitetne igrace. Nemrea dovest Marcela ali brate ima brdo kvalitetnih igraca koji bi pjeske dosli u Dinamo.
  • Mlađi referent
    12.3k

    Eto ga, Talijani pišu isto.. idemo dalje
  • xyz
    840
    Odlično da se odustalo od Pjace. Dobar je momak, ali u ovom trenutku Dinamo treba pojačanje koje će odmah imati doprinos, a Pjacu bi trebalo čekati...
  • Smotanihaker
    702
    Sada iz zezancije pogledao na FM-u ocijene za Bjorkana i Sinkgravena i Bjorkan je puno bolji.
  • xyz
    840
    Meni se nijedan od njih dvoje ne sviđa...
  • Smotanihaker
    702
    Ja bi volio vidjeti Bjorkana kod nas.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Koliko su jos uvijek jake veze Daltona mladeg u Leverguzenu? Tamo je nasao Fernandesa, pa onda jedno vrijeme nista. Bobic sportski u Herthi. Poveznica koliko hoces, cak moguce da su se tom logikom vodili i "insajderi".
  • Orc123
    8.1k
    A preko njoh smo i dosli do tih igraca. S fernandezom se pogodilo, a tako i s vidom iz leverkuzena....mozda bi trebalo nastaviti niz.
  • Mlađi referent
    12.3k
    um7m6g4oxzvzx0vu.jpeg

    Sad malo istražujem i bome ne nebitno, Bjørkan ima fenomenalnu povijest ozljeda

    y7m28016kcdnxobi.jpeg

    Kod Sinkgravena totalno druga priča
  • Olmic
    3.7k


    Sinka bi nakon ovog trebalo prestat uopće razmatrat
  • Majki2111
    3.2k


    Baca na Ristovskog samo kontra strana. Još je iz Bodo. Igro u Gllimtu do ove godine. Član je udarne postave Glimta prošle sezone koja je razbila Romu. Može kaj se mene tiče.
  • Beowulf112
    332
    Meni je drago da sw odustalo od pjace..radije sam za to da ne kupimo nikoga nego da se krcamo sa upitnim pojacanjima...uostalom ako se vec uzima.pojacanje za lp to treba biti neko ko ce odmah uskociti....a ne neko ko se uhodava mjesec ili dva..jer skupina lige prvaka je ove godine gotova vec pocetkom 11mj..znaci kapitalac ili niko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions