• Dautbegović1
    92
    SN pišu o dva ljeva beka Bjorkan iz Herte i Sinkgraven iz Bayer Lev.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni je iskreno to sasvim ok.

    U rosteru doslovno nemaš desno krilo nego ti igraju ili lijeva krila, veznjak ili napadač tu poziciju. Kad gledam Špikića, Menala, Marina, Emrelija, Ivanušeca ( isključivo na krilu za Ivanušeca mislim) jednostavno ne vidim tu potrebnu kvalitetu za LP. Špikić mi je najimpresivniji, ali ga ne vidim kao nekakvog igrača prevage, više samo korisnog koji se dobro snalazi van prirodne pozicije. Da dovedeš nekog tko je upgrade na sve, nemam problema kad već napadaš to treće mjesto u LP.

    Pjaca je svakako rizik, meni je to ok rizik, ali ako može netko tko je još bolji, po prirodi da je desno krilo i tko je plug & play, još bolje. Puno bolje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Volim bi nekog bar približne klase Oršića i na drugoj strani.
  • Orc123
    8.1k
    Sinkgraven ima bolji zivotopis, a Bjorkan je mlađi
  • BBBaranja
    2.5k
    Sinkgraven svakako bolji izbor ako ima istine u tome..
  • Olmic
    3.7k
    .

    U Ajaxu igrao dm većinu vremena, a u Leverkusen LB.. Franjić novi
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako ga dobijemo za sitnu lovu, nebi to bilo loše pa da je i franjić
  • Orc123
    8.1k
    Sinkgraven me podsjeca na Bockaja ali sa boljom kreacijom ali i slabijim centarsutom...nezz koliko nam treba takav igrac. Nisam ga gledao ovako pa nezz ali po dostupnim info mi se sve cini tako. Bjorkan je defenzivno stabilani vjerojatno bolji izbor. A sad kokiko vjerovati SN to je pitanje. Nisu vec dugo nista pogodili.
  • Ali
    2.2k
    Sad ce vecina reci da sam glupost izvalio.
    Ali zasto ne ciljat visoko. Zasto ne razgovarat o opciji posudbe sa mogucnosti otkupa za Layvina Kurzawu?
    Imao je problema sa ozljedama prosle sezone, ali je trenutno 4. lijevi bocni u PSG, pogoto jer su doveli jos dva mladja na tu poziciju.
    A mi smo ipak ekipa koja ce igrati Ligu prvaka i to mora biti dobar adut u pregovorima za vrhunskog lijevog bocnog.
  • nemapredaje
    3.3k


    Od Soudanija nismo imali takvog
  • BBBaranja
    2.5k


    Ovo za Ajax nisam znao,u Leverkusenu što sam ga gledao mislim da bi nam bio pojačanje.
  • Infinity
    16.4k
    Koliko je to realno? Kurzawa ima 4 milijuna eura u Parisu i jos dvije godine ugovora. Osam milijuna ce mu kapnuti, a vjerojatno i jos neki bonus za dvije titule u Francuskoj. Mozda osvoji i Ligu prvaka.

    Mi mu mozemo dati milijun, pa ajde nek je i 1.5m. Mora igrati sest godina kod nas da bi zaradio ono sto ce u Parisu za dvije godine.

    Ne sumnjam da bi nam bio pojacanje, bio bi to jedan ogroman boom da ti dodje Kurzawa, al nije realno ni najmanje.

    U ovom trenutku ga zeli Fulham u kojem on ima mjesta. Dobit ce barem pribliznu lovu, igrati ligu petice, zivjeti u Londonu na visokoj nozi. Sto bi se zajebavao za sicu po Koprivnici, Gorici, Varazdinu, Sibeniku... Mozda zbog Lige prvaka? Nije da ju nije igrao, a ostankom u Parisu ju mozda i osvoji.
  • Orc123
    8.1k
    Takvi igraci au nerealni za nase prilike....kurzawa je mnogo razvikaniji od npr. Amavija a i on nas odbio. Treba gledat prema mogucnostima. Ima brdo dobrih igraca, dobra skaut sluzba sve odradi. Nije da se para nema...samo treba gledati da je ipak igrac dostupan nama, a isto tako da je i Dinamo zanimljiv tom igracu
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako je istina da su na meti Amavi, Wagner, Bjorkan ili Sinkgraven onda je to dobar nivo i maksimalni koji si možemo priuštiti. Kakav crni Kurzawa. Meni od ovih gore iskreno najbolje izgleda Sinkgraven, posebno jer ima iskustvo igranja na najvišem nivou i jer može igrati i u sredini.
  • nemapredaje
    3.3k


    I onda će opet on igrat u sredini, a Ljubičić lijevo :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions